Ciekawostki związane z LFC

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Ciekawostki związane z LFC

Postprzez bugi » 30 lis 2018, o 19:39

michall napisał(a):https://mobile.twitter.com/lfc/status/1068085655438336000?s=21
Gramy z tęczowymi sznurówkami w derbach :)
<3<3<3<3<3<3

Ciekawe kiedy zagramy z napisem "KONSTYTUCJA" na koszulkach :lol: :lol:
Porażka jakaś, piłka nożna jako sport to już się kończy...

E. Oczywiście, że przeszkadza mi to w piłce nożnej, stadiony to nie miejsce do promowania takich rzeczy.
mkb22, widzę, że jesteś niedouczony jeśli nie wiesz czyim symbolem jest tęcza.
Po prostu przeszkadza mi mieszanie pewnych rzeczy do piłki nożnej i to jest moje zdanie na ten temat, a Ty, jeśli już wspomiasz o tolerancji to powinieneś chyba tolerować odmienność mojego zdania zamiast mnie obrażac :)

E2. michall, nie chcę mieszania polityki do piłki nożnej a jak dla mnie tęczowe akcje mają jak najbardziej wymiar polityczny w świecie.
Ostatnio edytowano 30 lis 2018, o 20:52 przez bugi, łącznie edytowano 5 razy
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Lapiduszek » 30 lis 2018, o 19:49

bugi napisał(a):
michall napisał(a):https://mobile.twitter.com/lfc/status/1068085655438336000?s=21
<3<3<3<3<3<3

Naprawdę zwracacie uwagę na takie bzdury i robi wam to różnice?
Lapiduszek

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez mkb22 » 30 lis 2018, o 19:54

Większość klubów premier league stosuje teraz motyw z tęczą, jest to w zamysle symbol szeroko pojętej tolerancji, jeśli dla ciebie Piłka nożna przez coś takiego się kończy to radze ci się przebadać.
mkb22

1 year of membership

Postprzez michall » 30 lis 2018, o 20:21

Stadiony to nie miejsce na promowanie czego konkretnie? Oporu przed przemocą? Ta akcja jest ściśle związana z Premier League i chodzi w niej o zwrócenie uwagę na homofobię właśnie w angielskiej piłce. Miejsce tego jest jak najbardziej na stadionach.
michall

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez ziaja » 30 lis 2018, o 20:40

bugi napisał(a):
<3<3<3<3<3<3

E. Oczywiście, że przeszkadza mi to w piłce nożnej, stadiony to nie miejsce do promowania takich rzeczy.
mkb22, widzę, że jesteś niedouczony jeśli nie wiesz czyim symbolem jest tęcza.
Po prostu przeszkadza mi mieszanie pewnych rzeczy do piłki nożnej i to jest moje zdanie na ten temat, a Ty, jeśli już wspomiasz o tolerancji to powinieneś chyba tolerować odmienność mojego zdania zamiast mnie obrażac :)

Domagasz się tolerancji samemu tego nie wykazując XD
Obrazek
ziaja

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez list3r » 1 gru 2018, o 09:04

ziaja napisał(a):
bugi napisał(a):

Domagasz się tolerancji samemu tego nie wykazując XD

Nie widze zeby sie domagal. Raczej wytknal to, ze u tych mowiacych tak wiele o tolerancji konczy sie ona w momencie kiedy ktos ma inne poglady. Ot ciekawostka.
list3r

Postprzez AustralianMagic » 1 gru 2018, o 11:09

Jak mnie mogą sobie biegać nawet i w tęczowych koszulkach, swastykach na opaskach, serduszkach na koszulkach czy krzyżach na getrach. Mam wysoką tolerancję i nic mnie to nie obchodzi w czym grają. Jeżeli więc kogoś ruszają tęczowe sznurówki no to chyba ten ktoś ma problem :P
A co do tolerancji, mieszkam w regionie, gdzie jest mnóstwo Ukraińców. Co chwilę słyszę jak Polacy mówią do nich, że jak nie znają języka polskiego to mają wy********ć na Ukrainę. Ciekawe czy ten sam Polak powiedziałby do Polaka siedzącego na Wyspach, który nie zna angielskiego, że ma wy********ć z powrotem do Polski :lol: :lol: Taka to nasza narodowa tolerancja.
AustralianMagic

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Artur09lfc » 1 gru 2018, o 11:48

Śmiech na sali z tą całą pseudo akcją. Dlaczego zawodnicy mają z góry narzucane, branie udziału w tego typu inicjatywie. Przecież ktoś może mieć np. poglądy konserwatywne i jego przekonania życiowe, religijne będą absolutnie sprzeczne z tego typu akcją. Podkreślam tu, nie chodzi mi o to, żeby obrażać środowiska LGBT i robić akcje na stadionie przeciwko nim, ale nie może być sytuacji, że wszyscy zawodnicy mają popierać tego typu akcje. Podobała mi się kiedyś postawa Josipa Brekalo z ligi niemieckiej, który wyraźnie powiedział, że nie weźmie udziału w tego typu wydarzeniu, ponieważ jest głębokim katolikiem, a takie akcje są sprzeczne z ideą Kościoła i jego rodziny. Jestem pewny, że w Anglii też wielu zawodników, którzy nie zgadzają się z tą akcją, tylko że głośno o tym nie mówią.
Tak na marginesie, jest wiele ważniejszych spraw, ktorych poruszenie w środowisku piłkarskim, byłoby o wiele pożyteczniejsze dla świata.
Dajcie zawodnikom wolny wybór, jeśli chodzi o popieranie takich akcji.
Artur09lfc

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez mariush » 1 gru 2018, o 12:15

Tak z ciekawości: ktoś wie czy muzułmanie w naszej drużynie - Salah, Mane - też będą grali w takich sznurówkach?
mariush

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Rafal518 » 1 gru 2018, o 13:48

No i znów się zaczęło... "michall" wrzucił "ciekawostkę związaną z LFC" do odpowiedniego działu, a pozostałe 9 postów to już przepychanki i spam odnośnie tolerancji, poglądów. Panowie... były już takie tematy na tym forum jak "polityka" czy "religia i wiara" i nie bez powodów zostały pozamykane. Post "michall'a" powinien pozostać w tym temacie bez odpowiedzi, aż do czasu aż ktoś wrzuci kolejną ciekawostkę.

Na miejscu moderatorów przeniósłbym całą tą dyskusję do off-topic bo ten temat nie jest odpowiednim miejscem do takiej dyskusji.
Rafal518

Postprzez consigliere » 1 gru 2018, o 14:24

AustralianMagic napisał(a):Jak mnie mogą sobie biegać nawet i w tęczowych koszulkach, swastykach na opaskach, serduszkach na koszulkach czy krzyżach na getrach. Mam wysoką tolerancję

to już nie jest tolerancja, tylko permisywizm.

nie podoba mi się mieszanie sportu z polityką. uważam że stadiony piłkarskie nie powinny być miejscem w którym promuje się określone poglądy, wręcz całościowy światopogląd, że futbol nie powinien być kolejną areną tej swoistej wojny kulturowej.

nawiasem mówiąc - kilka lat temu głośno było o opasce Neymara z napisem "100% Jesus" którą FIFA postanowiła ocenzurować, dlaczego wtedy tamta manifestacja światopoglądowa nie zyskała aprobaty, a tęczowe symbole już tak?
Ostatnio edytowano 1 gru 2018, o 14:57 przez consigliere, łącznie edytowano 4 razy
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ziaja » 1 gru 2018, o 14:26

Artur09lfc napisał(a):Śmiech na sali z tą całą pseudo akcją. Dlaczego zawodnicy mają z góry narzucane, branie udziału w tego typu inicjatywie. Przecież ktoś może mieć np. poglądy konserwatywne i jego przekonania życiowe, religijne będą absolutnie sprzeczne z tego typu akcją. Podkreślam tu, nie chodzi mi o to, żeby obrażać środowiska LGBT i robić akcje na stadionie przeciwko nim, ale nie może być sytuacji, że wszyscy zawodnicy mają popierać tego typu akcje. Podobała mi się kiedyś postawa Josipa Brekalo z ligi niemieckiej, który wyraźnie powiedział, że nie weźmie udziału w tego typu wydarzeniu, ponieważ jest głębokim katolikiem, a takie akcje są sprzeczne z ideą Kościoła i jego rodziny. Jestem pewny, że w Anglii też wielu zawodników, którzy nie zgadzają się z tą akcją, tylko że głośno o tym nie mówią.
Tak na marginesie, jest wiele ważniejszych spraw, ktorych poruszenie w środowisku piłkarskim, byłoby o wiele pożyteczniejsze dla świata.
Dajcie zawodnikom wolny wybór, jeśli chodzi o popieranie takich akcji.

Nie mają ogólnie obowiązku, tak jak z makami.
Obrazek
ziaja

Postprzez ArtuDitu » 1 gru 2018, o 17:57

Tak jak ziaja napisał, nikt nikogo nie zmusza. Przejrzyjcie konta twitterowe ekip z Premier League, a odkryjecie, że dwa kluby nie zaangażowały się w akcję ani trochę. Te kluby to Everton i Manchester United tak swoją drogą. :)

edit
@danio442
Podejrzewam, że została dostarczona przez ligę i Young nie miał problemu z założeniem jej. To że klub nie wspiera akcji w social mediach nie oznacza, że piłkarz nie może założyć opaski, jeśli ma taką możliwość.
Ostatnio edytowano 1 gru 2018, o 22:36 przez ArtuDitu, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
ArtuDitu

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez danio442 » 1 gru 2018, o 21:14

ArtuDitu napisał(a):Tak jak ziaja napisał, nikt nikogo nie zmusza. Przejrzyjcie konta twitterowe ekip z Premier League, a odkryjecie, że dwa kluby nie zaangażowały się w akcję ani trochę. Te kluby to Everton i Manchester United tak swoją drogą. :)

To jakim cudem Young ma tęczową opaskę kapitana w meczu ze Świętymi?
danio442

Postprzez AustralianMagic » 1 gru 2018, o 21:55

consigliere napisał(a):nawiasem mówiąc - kilka lat temu głośno było o opasce Neymara z napisem "100% Jesus" którą FIFA postanowiła ocenzurować, dlaczego wtedy tamta manifestacja światopoglądowa nie zyskała aprobaty, a tęczowe symbole już tak?

Mnie to j/w napisałem zupełnie obojętne co miał na opasce, ale odpowiadając na Twoje pytanie. Byłeś kiedyś w jakimś urzędzie dyskryminowany czy inaczej traktowany z uwagi na religię? Nie. A ta akcja nie ma na celu manifestacji swoich poglądów, tylko zwrócenia uwagi na problemy z jakimi spotykają się ludzie z naszego, czasami, najbliższego otoczenia z uwagi na swoją inność.

I nie, nie jestem permisywistą ;) Po prostu dopóki ktoś nie wkłada nosa w moje życie to zupełnie mnie nie interesuje co ten ktoś robi.
AustralianMagic

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC