Koniec walki o tytul?

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Koniec walki o tytul?

Postprzez pearlfc » 4 lis 2009, o 17:27

Ja mam tylko nadzieję, że ManCity nie wykopie nas z pierwszej 4. To byłby dopiero dramat. :shock:
pearlfc

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Re: Koniec walki o tytul?

Postprzez Gin » 4 lis 2009, o 19:23

Temat: Koniec walki o tytuł?
Odpowiedz Gina: koniec :!:

Wiem, że to trochę infantylna wypowiedź i krótka zarazem, ale cóż - tak samo (chyba) The Reds potraktowali ten sezon....
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Liverpool FC