Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Postprzez PyrkaLFC » 26 mar 2020, o 17:16

Mufi napisał(a):- Xabi był jednym z piłkarzy, których mogliśmy pozyskać. Wisiałem z nim na telefonie przez całe lato. Praktycznie błagał, by do nas dołączyć. Naprawdę tego chciał. W mojej opinii byłby dla nas fantastycznym wzmocnieniem. Muszę powiedzieć, że kilka razy byłem sfrustrowany brakiem odpowiedniego nacisku na transfer - wiesz co mam na myśli? Coś jest na wyciągnięcie ręki, piłkarz dałby wiele, by do nas trafić, ale ostatecznie nie jest łatwo zawrzeć umowę.
Cesc Fabregas

To fajny ten Xabi, przy pierwszej lepsze okazji chciał out z Liverpoolu.

Przydałoby się jeszcze napisać z jakiej drużyny i do jakiej, bo za bardzo nie wynika z tej wypowiedzi. W ogóle nie wiele wynika z tej wypowiedzi.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 26 mar 2020, o 19:41

Jeżeli Fabregas mówiąc "nas" miał na myśli aktualny klub w którym wtedy grał, to mowa tutaj o Arsenalu.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez DudekLFC21 » 27 mar 2020, o 07:31

Żeby tu jeszcze było jakiekolwiek odniesienie do czasu w którym to powiedział, a tak to równie dobrze mógł chcieć odejść przed pobytem w Liverpoolu jak i po, zresztą nawet jeśli podczas pobytu w Liverpoolu, to wcale mu się nie dziwie, jakby Gareth Barry przyszedł to byśmy mieli legende...
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek
DudekLFC21

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Django » 27 mar 2020, o 12:07

Mufi napisał(a):- Xabi był jednym z piłkarzy, których mogliśmy pozyskać. Wisiałem z nim na telefonie przez całe lato. Praktycznie błagał, by do nas dołączyć. Naprawdę tego chciał. W mojej opinii byłby dla nas fantastycznym wzmocnieniem. Muszę powiedzieć, że kilka razy byłem sfrustrowany brakiem odpowiedniego nacisku na transfer - wiesz co mam na myśli? Coś jest na wyciągnięcie ręki, piłkarz dałby wiele, by do nas trafić, ale ostatecznie nie jest łatwo zawrzeć umowę.
Cesc Fabregas

To fajny ten Xabi, przy pierwszej lepsze okazji chciał out z Liverpoolu.

Naprawdę wierzysz we wszystko, co przeczytasz w internecie?
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 27 mar 2020, o 12:12

DudekLFC21 napisał(a):Żeby tu jeszcze było jakiekolwiek odniesienie do czasu w którym to powiedział, a tak to równie dobrze mógł chcieć odejść przed pobytem w Liverpoolu jak i po, zresztą nawet jeśli podczas pobytu w Liverpoolu, to wcale mu się nie dziwie, jakby Gareth Barry przyszedł to byśmy mieli legende...

Przed pobytem w Liverpoolu. Czyli maksymalnie w 2003 roku. Wtedy Fabregas grał jeszcze w juniorach, więc o czym Xabi miałby rozmawiać z 16-letnim juniorem, i skąd taki młodzian miałby wiedzę, kogo chce pozyskać klub do pierwszej drużyny? ;)
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

Postprzez Szpieg1 » 27 mar 2020, o 12:23

Następnym razem proponuję podać źródło tych wypocin. Był to wywiad Fabregasa dla angielskiej strony Arseblog.com
Tłumaczenie popełnił redaktor strony "Kanonierzy" więc tam są wskazane daty i KONTEKST wypowiedzi.
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Liverpool FC