Koszulki

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Koszulki

Postprzez Django » 7 cze 2019, o 14:16

Django napisał(a):Nie wiem... dla mnie biały zawsze był słabym kolorem... Najlepiej wyglądały wyjazdowe koszulki w kolorystyce szarej albo czarnej z czerwonymi akcentami (15/16, chyba był taki jako trzeci).

Zmieniam zdanie. Są świetne, trochę tottenhamowe (czyżby jakiś hołdzik, czy podziękowanie beetween the lines?:D), ale na zawodnikach wyglądają kozacko. Lepiej niż domowe...
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Luc » 10 lip 2019, o 22:20

3 komplet:

Obrazek
Obrazek
Luc

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez danio442 » 22 lip 2019, o 01:26

Czarne bramkarskie koszulki będą znów w sprzedaży od 20 sierpnia. Powiem szczerze,że po prezentacji 3 kompletu zastanawiam się nad wyborem koszulki właśnie pomiędzy bramkarską jedynką,a trójką z pola. Ktoś ma/miał do czynienia z obiema koszulkami (tak wiem 3ci komplet dopiero wyszedł)?
danio442

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez ynwa19 » 22 lip 2019, o 11:29

Tegoroczne koszulki i to wszystkie 3 sa ......nijakie takie.
Tylko bluza bramkarska wyglada na udana i ja mam zamiar zakupic-:)
Chyba NB nie ma juz motywacji(czuje,ze przejdziemy do konkurencji) a szkoda bo koszulki z sezonow 17/18 i 18/19 uwazam za znakomite i z przyjemnoscia je kupilem i zakladam.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez Redi » 22 lip 2019, o 12:04

ynwa19 napisał(a):Tegoroczne koszulki i to wszystkie 3 sa ......nijakie takie.
Tylko bluza bramkarska wyglada na udana i ja mam zamiar zakupic-:)
Chyba NB nie ma juz motywacji(czuje,ze przejdziemy do konkurencji) a szkoda bo koszulki z sezonow 17/18 i 18/19 uwazam za znakomite i z przyjemnoscia je kupilem i zakladam.

Na żywo z wysokości transmisji telewizyjnej, nasze trzecie stroje wyglądają ponadprzeciętnie.
Redi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez ynwa19 » 22 lip 2019, o 12:13

Kazdy ma inny gust i dobrze-:)
Mnie one jakos nie zachwycily.
Czekam na sprzedaz bluzy Alissona.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez milekynwa » 13 sie 2019, o 12:31

Panowie zamawiał ktoś koszulkę z oficjalnej strony z tym spersonalizowanym napisem na plecach? Jak wygląda jakość wykonania tego napisu i czcionka? Może mógłby ktoś podesłać zdjęcie? Byłbym wdzięczny.
milekynwa

Postprzez WhiteAngel » 13 sie 2019, o 23:15

milekynwa napisał(a):Panowie zamawiał ktoś koszulkę z oficjalnej strony z tym spersonalizowanym napisem na plecach? Jak wygląda jakość wykonania tego napisu i czcionka? Może mógłby ktoś podesłać zdjęcie? Byłbym wdzięczny.

Ogólnie jest bardzo duża nagonka na nowe koszulki, że już po 3-4 praniach numery się odlepiają itp, repliki z Chin są dużo lepszej jakości. Tak czytałem na reddicie na Liverpool FC gdzie w wątku ludzie narzekali i wrzucali zdjęcia. Ja swoją kupiłem w oficjalnym sklepie w dzień fianlu LM w Liverpoolu i wisi w szafie, więc raz założona tak więc więcej się nie wypowiem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*]
WhiteAngel

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez milekynwa » 13 sie 2019, o 23:51

Dzięki. Widziałem sporo opinii wraz ze zdjęciami pod koszulkami w oficjalnym sklepie ale to pewnie pierwsze wrażenia zaraz po rozpakowaniu paczki. Może trzeba ją jakoś specjalnie prać? Ogólnie chciałbym nosić koszulkę na specjalne okazje czyli tylko w dni meczowe ;) Swoją drogą to kozackie są te koszulki retro które sprzedają również w oficjalnym sklepie.
milekynwa

Postprzez adamkif » 14 sie 2019, o 08:51

Wystarczy że po każdym praniu przeprasuje się przez szmatkę nadruk, wtedy pod wpływem temperatury klej się odświeży i nic nie będzie odchodzić.
adamkif

Poprzednia strona

Powrót do Liverpool FC