Rezerwy i U-18

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Rezerwy i U-18

Postprzez robert1970 » 25 kwi 2017, o 19:15

AirCanada napisał(a):Robert masz rację, ale to oficjalka się jebnęła, nie my :)

http://www.liverpoolfc.com/news/academy ... s-thriller

Wiem ,domyśliłem się że przetłumaczyłeś artykuł z oficjalki.
A tak poważnie, to robicie kawał dobrej roboty.
Tak trzymać. :)
robert1970

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Barilla » 28 kwi 2017, o 11:57

W The Times ukazał się ciekawy artykuł na temat Gerrarda i jego nowej roli jako trenera U-18. Pewnie prędzej czy później ukarze się na głównej przetłumaczony, a tymczasem wklejam w oryginale dla bardziej biegłych w J. angielskim:

Spoiler:
Barilla

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 28 kwi 2017, o 12:10

ukaże. To boli. Jak poprawisz to zaraz to skasuję ;)
Szpieg1
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez consigliere » 13 wrz 2017, o 17:25

o 18:00 swój mecz rozpoczną młodziki Liverpoolu. w składzie między innymi Ben Woodburn i Curtis Jones, rywal mocny..więc myślę że warto obejrzeć. transmisja w Nsport.
she smell like gift from god
consigliere

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez omnia » 13 wrz 2017, o 17:49

Liverpool U19s: Grabara, Coyle, Lewis, Masterson, Johnston, Kane, Jones, Tagseth, Brewster, Woodburn, Millar.

Subs: B.Williams, R.Williams, Hunter, Longstaff, Camacho, Adekanye, McAuley.

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie.
Moim zdaniem warto zwrócić uwagę głównie na takich piłkarzy jak:
-Herbie Kane- środkowy pomocnik, który często dostaje szanse w młodzieżówkach angielskich
-Rhian Brewster- urodzony w 2000 roku supersnajper (11 goli w 16 meczach Anglii U-17)
-Glen McAuley- bardzo skuteczny Irlandczyk, dzisiaj na ławce, a w jego miejsce też całkiem brakmostrzelny Kanadyjczyk Liam Miller

No i oczywiście ciekawe co pokaże " Książę Walii" Woodburn. Progi dla niego chyba trochę za niskie, ale wierzę że w tym sezonie zdąży się jeszcze w pierwszej drużynie nagrać.
omnia

Postprzez omnia » 13 wrz 2017, o 18:51

Do przerwy 3-0 (2xJones, Kane).
Póki co trzeba wyróżnić przede wszystkim Millara (który wydaje mi się troszkę "drewniany", ale na lewym skrzydle robi świetną robotę- jest bardzo szybki i silny) i Kane'a, który świetnie dyryguje grą. Jones i Woodburn też nieźle, ale ten pierwszy głównie dzięki bramkom, a od tego drugiego oczekiwać można trochę więcej.
omnia

Postprzez consigliere » 13 wrz 2017, o 19:53

omnia napisał(a):Jones nieźle, ale głównie dzięki bramkom

występ Curtisa Jonesa to dużo więcej niż bramki. jeden z niewielu obiecujących piłkarzy w tej drużynie.
za kilka tygodni zaczynają się mistrzostwa świata do lat 17..jeśli utrzyma obecną formę to mimo ogromnej konkurencji będzie miał spore szanse do kadry się załapać.
kolejny raz bolą oczy od oglądania Brewstera.
w defensywie gości aż roi się od następców Moreno.

swoją drogą..czemu w składzie nie było Yana Dhandy? z tego co wiem kwalifikuje się do tej edycji.
consigliere

Postprzez omnia » 16 wrz 2017, o 14:33

consigliere napisał(a):swoją drogą..czemu w składzie nie było Yana Dhandy? z tego co wiem kwalifikuje się do tej edycji.

Też mnie to zastanawia. Moim zdaniem jest jednym z najbardziej utalentowanych graczy akademii (postawiłbym go niemal na równi z TAA i Woodburnem). Ktoś wie czy figuruje gdzieś w planach Kloppa?
omnia

Postprzez consigliere » 4 paź 2017, o 17:42

https://youtu.be/X5qrnqtxyGk

występ Curtisa Jonesa przeciwko Sevilli w Champions League u19. on ma dopiero 16 lat.

aha, tak swoją drogą za kilka dni zaczynają się mistrzostwa świata do lat 17, Brewster będzie chyba jedynym reprezentantem Liverpoolu. sam turniej odbędzie się w Indiach i będzie transmitowany w polskim eurosporcie.
w dziwnej sytuacji znalazł się jego kolega z kadry - Jadon Sancho, który również otrzymał powołanie ale Borussia nie chciała go puścić. ostatecznie niemiecki klub zgodził się go puścić, ale tylko na fazę grupową :?
consigliere

Postprzez Artur09lfc » 5 paź 2017, o 13:27

Byłem trochę zdziwiony, że Curtis Jones nie dostał też powołania na te mistrzostwa.
Artur09lfc

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez consigliere » 9 paź 2017, o 17:12

Artur09lfc napisał(a):Byłem trochę zdziwiony, że Curtis Jones nie dostał też powołania na te mistrzostwa.

to że tak dobry zawodnik jak Curtis Jones się nie załapał do kadry, wiele mówi o sile tej drużyny.

tutaj pierwsza bramka Anglików przeciwko Chile:
https://twitter.com/Coach_365/status/91 ... 00/video/1

..seniorskiej kadrze nawet na treningach takie akcje nie wychodzą. skończyło się na 4:0, co było najniższym wymiarem kary. generalnie zdziwię się jeśli Anglicy nie wrócą z medalem.
Brewster zanotował ładną asystę i było to chyba jego jedyne udane zagranie w tamtym meczu.
consigliere

Postprzez consigliere » 22 paź 2017, o 10:24

dziwię się że nigdzie nie zostało to odnotowane, ale znakomity mecz na mundialu U17 rozegrał wczoraj Rhian Brewster. Anglicy pokonali Amerykanów 4:1 i awansowali do półfinału, a wychowanek Liverpoolu zdobył 3 gole i zanotował asystę przy bramce Gibbs-White'a.

https://twitter.com/RhianBrewster9/stat ... 4399802369
consigliere

Postprzez Wrona » 5 lis 2017, o 20:32

https://www.youtube.com/watch?v=TAvcO4h ... e=youtu.be U23 z udziałem Kamila Grabary przeciwko MU
Wrona

Poprzednia strona

Powrót do Liverpool FC