Urodziny Dagi

Śluby, wesela, imieniny, urodziny...i wszystko co związane ze świętami fanów Liverpoolu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Urodziny Dagi

Postprzez sensej » 13 paź 2010, o 08:27

dziś święto urodzinowe na lfc.pl obchodzi niesamowita postać tej strony i forum. Niezawodna, niezwykle ciepła i szczera osoba - Dagmara.

Pozwolę sobie rozpocząć forumowe życzenia życząc jej przede wszystkim dużo zdrowia, szczęścia, rozpoczęcia i ukończenia pracy lic. by dalej swym uśmiechem niosła pozytywne wibracje wśród nas. Tylko prawdziwych przyjaciół w Twoim otoczeniu. By marzenia stały się rzeczywistością; niech Ci Hanz Zimmer zrobi soundtrack życia, reżyser "dumy i uprzedzenia" zadzwonił i zaproponował poboczną rolę w tym filmie (najwcześniej będzie prawdopodobnie wersja z zombie ale Tobie przeszkadzać nie będzie); kolejnej trasy koncertowej na Twoje ulubione zespoły, piosenkarki i chyba mistrzostwem dla The Reds zakończę.

Chciałbym wiele, wiele więcej napisać na forum ale czas mnie goni a dziś już online nie będę dlatego ten upragniony 1000 post będzie z dedykacją dla Ciebie Magdaro :happy:
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."
sensej

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Re: Urodziny Dagi

Postprzez Krzysiek » 13 paź 2010, o 09:07

Życzę Ci samych szczęśliwych i radosnych dni.Sto lat!
You'll never walk alone
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Olaf » 13 paź 2010, o 11:21

Dagmarko , spełnienia marzeń , całego mnóstwa dobrej wibracji , jeszcze więcej miłości i niemniej zdrowia....:*
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek
Olaf
bez zaliczki

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez bizzy » 13 paź 2010, o 14:04

Daguś Droga w dniu Twojego święta pragnę złożyć Ci serdeczne życzenia.
Zaczynamy, bądź zdrowa, szczęśliwa, uśmiechnięta, spełniaj marzenia, i te drobne i te ogromne, niech zawsze otaczają Cię właściwe osoby. 5.0 w indeksie to tak najniżej, no i oczywiście by Ci się wspaniale gospodarzyło na "Hutce". A teraz bardzo ważne, nie zmieniaj się nam Dagmarko, bądź dalej tak wspaniałą, przesympatyczną, skromną, wrażliwą i dobrą osobą, bo w dzisiejszych czasach trudno o postawę jaką Ty prezentujesz (mam nadzieję, że to Ci się kiedyś zwróci). Cieszę się, że mogę się z Tobą przyjaźnić i mam nadzieje na do zobaczenia :) ...

PS: To ja wymyśliłem MAGDARĘ, więc prawo do używania tego zwrotu mam tylko, ja, ale jako że urodzinowy dzień, to w drodze wyjątku nie zaskarżę senseja do Sądu Najwyższego. :)

100 lat Daga/Magdara :) ;*
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

Postprzez Piciek2206 » 13 paź 2010, o 14:24

Wszystkiego najlepszego !!
Piciek2206

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez PtK_ » 13 paź 2010, o 14:27

Obrazek

Ode mnie również ogromny buziak i wszystkiego co najlepsze :) :*
Obrazek
"Bo w życiu nigdy nie jest tak, jak byśmy chcieli aby było"

Z LIVERPOOL FC NA CAŁE ŻYCIE ;-)
PtK_
Defilada zup

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez TJHicks » 13 paź 2010, o 14:44

Sto lat Daga!!!
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
TJHicks

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez AcRoSs » 13 paź 2010, o 14:48

Wszystkiego Najlepszego Dagusia! Zdróweczka, dużo uśmiechu na buzi, samych sukcesów, zarówno w życiu prywatnym jak i tym uczelnianym oraz spełnienia wszystkich marzeń!:* :)
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AcRoSs

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez johnnyLFC » 13 paź 2010, o 15:33

wszystkiego co najlepsze ;)
"Jeśli Everton grałby w ogrodzie przed moim oknem, zaciągnąłbym firankę." Bill Shankly
johnnyLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez FankaLFC » 13 paź 2010, o 15:35

Wszystkiego najlepszego! :)
"Najlepszą obroną jest atak" Liverpool FC 2013-...
FankaLFC

Postprzez Iwona » 13 paź 2010, o 15:39

Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia wszystkich marzeń oraz ponownych zwycięstw Liverpoolu :)
"Pani Johnson" ;D

Obrazek

GLEN JOHNSON <3
STEVEN GERRARD <3
Iwona
Piorunochron

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez rafis » 13 paź 2010, o 16:05

Spełnienia Marzen :)
rafis

Postprzez polik » 13 paź 2010, o 16:07

Wszystkiego najlepszego , zdrówka , szczęścia i spełnienia marzeń !
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
polik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez DWT-Adas » 13 paź 2010, o 16:17

Radości, uśmiechu, szczęścia, zdrowia, trzech punktów z Evertonem, ogarniętych współlokatorów co będą sprzątać i podawać śniadanie do łóżka i wszystkiego innego, co może sprawić, że będziesz szczęśliwa.

Wszystkiego najlepszego, Daguś! :)
DWT-Adas
Przyjaciel Żubra

Postprzez olka » 13 paź 2010, o 16:45

Dużo zdrówka (bo to najważniejsze), szczęścia, samych sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń. Sto lat! :)
But I won't cry for yesterday, there's an ordinary world,
Somehow I have to find.
And as I try to make my way to the ordinary world,
I will learn to survive.
olka

Następna strona

Powrót do Święta kibiców The Reds