Urodziny Grzegoorza

Śluby, wesela, imieniny, urodziny...i wszystko co związane ze świętami fanów Liverpoolu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Urodziny Grzegoorza

Postprzez bizzy » 15 wrz 2010, o 23:52

Wszystkiego najlepszego Grzesiu, zdrówka i powodzenia na każdym polu. Samych 5.0 w indeksie oraz ogólnego zadowolenia. :)

100 lat Grześ :)
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Re: Kiedy kto swietuje?

Postprzez Grzegoorz » 16 wrz 2010, o 18:19

Radujecie mnie wspaniałymi życzeniami, aż mi się łezka zakręciła w oku. Jesteście cudowni. Dla was to bym nawet poszedł do Mordoru po piwo jakbyście sobie tego zażyczyli :) Dziękuje za te wszystkie życzenia i miłe słowa pod moim adresem.

I dziękuje, że dzielnie znosicie takiego upierdliwego elfa jak ja :P i te całe Tolkienowskie bajanie :).

Nie mogę się powstrzymać. Tak jak Bilbo raz rzekł przy swoich urodzinach i ja wam rzeknę:
"Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie."

Oby nie brakowało okazji do nadrobienia tego :)

Tego życzę sobie bardzo Jarku :)
Obrazek
Grzegoorz

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Święta kibiców The Reds