Urodziny Grzegoorza

Śluby, wesela, imieniny, urodziny...i wszystko co związane ze świętami fanów Liverpoolu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Urodziny Grzegoorza

Postprzez majki » 15 wrz 2010, o 13:47

Widzę, że temat dla Maćka powstał ale urodziny obchodzi również nasz forumowy krasnolud, tfu! znaczy elf o aparycji hobbita.

Z tej okazji Grzegorz-elda życzę Ci wszystkiego najwspanialszego! Niech Ci się wszystkie marzenia spełniają, niechaj któregoś pięknego wieczoru odwiedzi Cię Elrond i poprosi abyś swoim silnym ramieniem towarzyszył mu w krucjacie przeciwko złu. Żeby zdrowie Ci zawsze dopisywało, abyś trzeźwość umysłu zachowywał we wszystkich sytuacjach(co już na zlocie udowodniłeś :lol: ).

Niech Ci, którzy wspaniałości i geniuszu Władcy Pierścieni oraz całego Śródziemia nie rozumieją zejdą z drogi ignorancji i wkroczą na ścieżkę oświecenia i prawdy ;)

Żyj długo jak elf, bądź mądry i silny jak i one, wytrwałościom dorównaj krasnoludom i kilku hobbitom, którzy przeciwności losu potrafili pokonać, niech wokół Ciebie tak jak i wokół nich zawsze będą prawdziwi i oddani przyjaciele, którzy doradzą, pochwalą, zbesztają kiedy trzeba.

Najlepszego Grzegorz ;)

Dawne Dni przeminęły. Średnie Dni przemijają. Świtają Dni Nowe.
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Re: Urodziny Grzegoorza

Postprzez DWT-Adas » 15 wrz 2010, o 14:00

Wszystkiego najlepszego! :)

Nowych połączeń kolejowych, żeby na to wroclawskie zadupie dało się jakoś dojechać, krótszych dystansów od ogniska do domku na następnym zlocie i zebyś miał tyle frajdy w życiu co on:

Obrazek

:)
DWT-Adas
Przyjaciel Żubra

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez TJHicks » 15 wrz 2010, o 14:49

Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze Grzesiu :!: :!:

Mae govannen mellon nin!

Nie umiem pięknie pisać, ale wiesz że życzę Ci jak najlepiej, spełnij wszystkie swoje marzenia, wygraj w lotka żebyś pracować ciężko nie musiał, dużo ładnych kobiet u twego boku i żeby twoja postura przypominała bardziej Elfa niż hobbita :wink: Choć w duszy czujesz się Elfem.
I żebyś nie musiał się denerwować tyle na mnie, bo wiem że strasznie jestem upierdliwy :lol: :lol:

Tenna' ento lye omenta
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
TJHicks

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Kaminho » 15 wrz 2010, o 14:52

Wszystkiego najlepszego !!!
Kaminho

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Piciek2206 » 15 wrz 2010, o 14:58

Wszystkiego najlepszego !!
Piciek2206

Postprzez Intel » 15 wrz 2010, o 15:04

Ależ się posypały urodzinki na stronce. :)
Wszystkiego Naj życzy Intel.
Intel

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Masacra » 15 wrz 2010, o 15:07

Zdrówka i pomyślności wszelakiej. Najlepszego Grzesiu. :wink:
Masacra

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Iwona » 15 wrz 2010, o 15:30

Grzesiu mój przekochany, cudowny i przeze mnie uwielbiany! :happy: obojętnie co bym Tobie nie życzyła to i tak zawsze będzie za mało... no ale żeby nie było, to coś naskrobię. A więc, życzę Ci:
- baaaardzo dużo zdrowia, co byś zawsze mógł się ze mną użerać... znaczy, cieszyć się moim towarzystwem :D
- szczęścia, bo pomimo wczorajszej rozmowy dobrze wiesz, że chcę żebyś był szczęśliwy (ale nie przeginaj mi tam co bym zawału nie dostała!)
- pomyślności
- uśmiechu na twarzy, chociaż on i tak na szczęście zawsze jest :)
- licznych spotkań z Iwonką, co to byś nie miał czasu za mną zatęsknić
- wytrwałości w łażeniu po galeriach handlowych i w odwiedzaniu Życzliwka
- nadal takiej zajefajnej nocnej współlokatorki na zlocie 8)
- kolejnego przyjazdu do Raciborza
i tego wszystkiego, czego nie wymieniłam a chciałbyś, żeby się spełniło

Korzystając z okazji za coś muszę Ci też podziękować...
- za to, że zawsze mogę liczyć na Twoją pomoc, wsparcie i że nigdy mi nie powiesz "nie płacz" tylko pojedziesz tekstem Gandalfa :D i że masz zawsze chusteczki przy sobie :)
- za to, że mnie zawsze odbierasz z dworca i dotrzymujesz mi towarzystwa
- za to, że obalasz moje filozofie na temat tego, że Gandalf nie jest przec*jem :wink:
- za to, że muszę teraz czytać tego całego Tolkiena
- za to, że mi podsuwasz frytki, chociaż po wczorajszym już wiemy, że to nie dlatego, żeby nie utuczyć :lol:
- za to, że jesteś taki kochany i cudowny
- za to, że doczytałeś ten post do końca :D :D

Podsumowując... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :) :*
"Pani Johnson" ;D

Obrazek

GLEN JOHNSON <3
STEVEN GERRARD <3
Iwona
Piorunochron

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez sensej » 15 wrz 2010, o 15:39

co Ci majki strzelił życzenia to czego bym nie napisał będzie się chować pod jego postem. Aż nie wiem czy błaźnić się próbując nie powielać jego życzeń :D Ale zbyt bardzo Cię lubię i szanuję by przejść obok tego tematu.

Drogi Grzegorzu, życzę Ci wszystkiego co najlepsze, by każda troska i zmartwienie było nasieniem okazałego sukcesu ;) Niech Ci się dobrze wiedzie, bo wiesz najlepiej, że żadne słowa moje na forum nie oddadzą moich intencji i życzeń dla Ciebie.

Tradycyjnie zdrowia końskiego, pomyślności, kasy i miłości. By wokół Ciebie byli prawdziwi i oddani przyjaciele. W razie ataku zombie możesz na mnie liczyć, nie ma to jak elf i Winters w jednym teamie. Niech współczesna kinematografia tworzy tylko znakomite produkcje typu LoTR, Fight Club czy Incepcja.

Klasycznie wszystkiego Liverpoolskiego, mistrzostwa upragnionego, by gra przynosiła radość na naszych twarzach i takie emocje w barze jak choćby minizlot na mułach w stolicy.

i jeszcze jedno: Byś kiedyś zobaczył senseja we Wro
:D
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."
sensej

Postprzez Frytek » 15 wrz 2010, o 15:47

Sto lat i hektolitrów alkoholu Frytek ci życzy :lol:
Frytek

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez johnnyLFC » 15 wrz 2010, o 16:15

100 lat
"Jeśli Everton grałby w ogrodzie przed moim oknem, zaciągnąłbym firankę." Bill Shankly
johnnyLFC

Postprzez tedix » 15 wrz 2010, o 16:18

Wszystkiego najlepszego ;) Oby nasi piłkarze zrobili Ci miły prezent na weekendzie ;)
Moja więź nieugięta i twarda krwią czystą płynąca, z krajem tym pozostanie niezmienna na zawsze do końca!
tedix

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Kiessling » 15 wrz 2010, o 16:20

Wszystkiego Najlepszego :)
"Jeśli Everton grałby w ogrodzie przed moim oknem, zaciągnąłbym firankę".
Kiessling

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez zimer » 15 wrz 2010, o 16:20

sto latek
zimer

Postprzez openmind » 15 wrz 2010, o 16:41

Najlepszego Czerwony Brachu!
Obrazek
"The most important people at Liverpool Football Club are the people who want to be here."
openmind

Następna strona

Powrót do Święta kibiców The Reds