Urodziny Air'a

Śluby, wesela, imieniny, urodziny...i wszystko co związane ze świętami fanów Liverpoolu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, RedFirmino, Szpieg1, Gonzo, AirCanada, Daniel

Re: Urodziny Air'a

Postprzez sensej » 13 wrz 2010, o 18:44

Wszystkiego Najlepszego Szefie, niech Liverpool przynosi Ci same wspaniałe chwile i dużo radości z odniesionych sukcesów. W sferze osobistej jak najmniej tych przykrych momentów, uwieńczenia nauki tytułem magistra i czego sobie tylko życzysz :)
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."
sensej

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez veV_ » 13 wrz 2010, o 18:45

Wszystkiego wymarzonego! :)
veV_

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Frydzio » 13 wrz 2010, o 18:47

Wszystkiego najlepszego! Zdrowia, szczęścia, pomyślności i sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym.
Oczywiście życzę Ci aby LFC.pl dalej się tak prężnie rozwijało z AirCanadą na czele i żebyś już za tydzień mógł napisać "Manchester po raz kolejny rozbity na OT". :)

Sto lat !
Obrazek
"- Możesz spalić mi dom tak, że studia nie odzyskam, wtedy następną płytę nagram, ku***, na skrzypcach."
http://www.lastfm.pl/user/Frydzio7
Frydzio

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Pelcu » 13 wrz 2010, o 19:05

Stary jedna rzecz... starzejesz się :D

Adrian bracie, wszystkiego najlepszego czego sobie tylko życzysz. Obrony magisterki na 5 +, znalezienia dobrej pracy, podpisania nowego kontraktu (ewentualnie jakieś wypożyczenie :wink: ), wielu spotkań w parku na sadybie - co byś tylko sam drzwi mógł sobie otworzyć :D . Sezon już w październiku rusza więc życzę Ci dużo dużo dużo zdrowia i sił, bo zapowiada się ciężki i intensywny okres

I jeszcze jedno, żebyś się dał kiedyś namówić przynajmniej na jakieś małe piwko, bo alkoholu to jeszcze z Tobą nie piłem.

Sto lat i do zobaczenia soon :wink:

nie mogę znaleźć kamerki i może być ciężko z tym toastem - najwyżej odrobimy w weekend
Pelcu
Żółwik

Postprzez blazej » 13 wrz 2010, o 19:18

Stary, przyjacielu serdeczny. Zdrowia, nowego kontraktu jak najszybciej, MGRA (:D), i obowiązkowo co wieczór zimnego kapselka!!

Nie zmieniaj się Adrian. Bądź zawsze uśmiechnięty, wesoły i zarażaj tym wszystkich.
Do zobaczenia :D
Obrazek
"Może jabuszko?"
blazej
@

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez polik » 13 wrz 2010, o 20:02

Wszystkiego Najlepszego !
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
polik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Diesel » 13 wrz 2010, o 20:05

dużo dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, kupe lat i spełnienia marzeń :)
trzymaj poziom i rozwijaj ten serwis dalej, jak robiłeś to do tej pory, życzę powodzenia i sukcesów z resztą ekipy.

100 Lat z uśmiechem na twarzy !

pozdrawiam,
Obrazek
Jeśli żyjesz w jakimś miejscu zbyt długo, zamieniasz się w nie.
Diesel

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Olaf » 13 wrz 2010, o 20:18

No to raz jeszcze ziomuś...wszystkiego co pozytywne, samej dobrej energii , dużo zdrowia i całe mnóstwo miłości ...
Olaf z Justyną vel Olaf2 :)
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek
Olaf
bez zaliczki

Postprzez carlsberg » 13 wrz 2010, o 20:35

Dużo Zdrowia... eee to banalne...
Dużo Seksu... eee to normalne...
Dużo Kasy... yyy nie wiem skąd...
Więc po prostu Wszystkiego Naj!
:D
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL
carlsberg

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez mlody » 13 wrz 2010, o 20:41

Wszystkiego najlepszego;)
mlody

Postprzez Kaminho » 13 wrz 2010, o 20:45

Wszystkiego najlepszego !!!
Kaminho

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez adam_25 » 13 wrz 2010, o 20:57

Szefie, wszystkiego najlepszego!
"W ciągu całej historii piłki, ludzie zmieniali kluby. Najważniejszą rzeczą jednak, którą musimy zapamiętać jest to, że to klub piłkarski jest znacznie ważniejszy i większy od każdego człowieka." - King Kenny
Obrazek
adam_25

Postprzez jb_witktor_lfc » 13 wrz 2010, o 21:10

Najlepszego, mistrzu ;)
Obrazek

Obrazek

"LIVERPOOL IS A MAGIC, OTHERS CLUBS ARE A TRAGIC"
jb_witktor_lfc

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Banan » 13 wrz 2010, o 21:23

Adrianie,

takiego Szefa jak Ty chciałbym mieć w swojej przyszłej pracy :) Życzę Ci końskiego zdrowia, silnych ramion do noszenia krzyży, uśmiechu na każdy dzień, niesłabnącego poczucia humoru, coby krajowe sklepy piwem bezalkoholowym stały i żebyśmy już niedługo do Ciebie Panie Magister mówili :)

Najlepszego :!: :happy:
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Adamex » 13 wrz 2010, o 21:36

Wszystkiego Najlepszego Air :)
Adamex

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Święta kibiców The Reds