Urodziny Air'a

Śluby, wesela, imieniny, urodziny...i wszystko co związane ze świętami fanów Liverpoolu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Urodziny Air'a

Postprzez Brewka » 13 wrz 2010, o 21:37

Sto lat Adrian!

Zdrówka, szczęścia, wielu powodów do radości, co by Ci uśmiech z twarzy nie znikał, wielu sukcesów i cudownych chwil związanych również z sukcesami Liverpoolu, spełnienia marzeń i czego sobie jeszcze tylko życzysz. Dalej bądź takim abstynentem jak na zlocie, strasznie mi to imponuje, serio stary ;)

NAJLEPSZEGO!
Obrazek
Brewka

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 13 wrz 2010, o 21:37

Najlepszego Adrian, 100 lat w zdrowiu i szczęściu, pomyślności, pogody ducha i jakiej Finlandii do poduszki :wink:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez wokky » 13 wrz 2010, o 21:38

Adrian, wszystkiego co sobie wymarzysz! Abyś mgr'a obronił z łatwością, żeby LFC.pl nadal królowało i tak pięknie się nam rozwijało, mnóstwa radości związanej z Liverpoolem, wyjazdu na Anfield i chociaż jednego piwa wypitego w tym roku. Wszystkiego co najlepsze! Piona!
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
wokky

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez k0la » 13 wrz 2010, o 21:57

Adrian, Ty wiesz czego ja Ci życzę :)

;*
Ira odium generat concordia nutrit amoren KSC&GKS
k0la

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez majki » 13 wrz 2010, o 22:14

Co by Ci siły i męstwa nigdy nie zabrakło 8)
Wszystkiego najlepszego Ojcze Chrzestny!
Niech moc będzie z Tobą ;)
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez piotrolka » 13 wrz 2010, o 22:27

Adrianie, życzę Ci wszystkiego co najlepsze :) Sto lat :)
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG
piotrolka

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez liverpoolek » 13 wrz 2010, o 22:41

szczęścia :)
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
liverpoolek

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez torres » 13 wrz 2010, o 23:00

najlepszego! :)
torres

Postprzez MalyLFC » 13 wrz 2010, o 23:04

Spełnienia marzeń :D
MalyLFC

Postprzez bizzy » 13 wrz 2010, o 23:48

Wszystkiego Najlepszego Adrian! :)
Życzę Ci Brachu dużo zdrowia, szczęścia, osiągania zamierzonych celów, byś wkrótce dołączył do grona mgrów, radości z dnia codziennego, podtrzymania poczucia humoru, prawdziwych przyjaciół... i naprawdę jeszcze wiele, wiele wiele...

Nie zmieniaj się i do zobaczenia :)

100 lat Adi :)
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

Postprzez far » 14 wrz 2010, o 00:00

Wszystkiego najlepszego Air. :)
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking."
far

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez AirCanada » 14 wrz 2010, o 00:18

O Jezusie normalnie mowę mi dzisiaj odjęło, w zasadzie jak co roku. Po prostu uwielbiam obchodzić te urodziny w Waszym gronie Kochani, gdyż stają się one nad wyraz wyjątkowe. Jeśli jeszcze dorzucić do tego, że grubo ponad połowę osób składających te życzenia na forum publicznym, w PW, na gadulcu, telefonicznie, czy wreszcie moim ulubionym fejsie znam osobiście, to czar tego 13 września jest dla mnie wprost nie do opisania.

Nie wyobrażacie sobie, jaką mi radość sprawiliście tymi ciepłymi słowami prosto z serca, oprócz tego 'wszystkiego najlepszego'. Ja to chyba tego serwisu, nigdy nie opuszczę, chociażby dla tej celebracji urodzinowej :lol:

Ale chcę żebyś wiedział że Cię uwielbiam,fantastyczny z Ciebie człowiek i chciałabym dla Ciebie jak najlepiej. By Ci się tam układało tam na tej północy, byś odnosił same sukcesy a w chwilach zwątpienia w swoje siły miał przyjaciół u boku którzy Cię wesprą. Mam nadzieję że jeszcze nie raz,tak jak to było na zlocie, usiądziemy sobie razem np na ławeczce i pośmiejemy się

Co ta wiadomość na gg dziś mnie na koniec dnia wzruszyła to normalnie przegięcie pały ... :)

Normalnie dziękuje Jackowi za wyprawienie mi urodzin na forum :) Pisz tutaj częściej Bracie. Wszyscy za Tobą tęsknią :!:

Żeby nikt nie przeszkadzał śpiewać kolęd na zlocie i żeby nikt nie odważył się przestawić krzyża!

Boję się, co My będziemy na tych zlotach robić za parę lat ... :shock: :lol:

FankaLFC takich młodych kobiet, prawdziwych fanek Liverpoolu, inteligentnych i dobrze rokujących na przyszłość temu forum potrzeba :)

Pelcu napisał(a): wielu spotkań w parku na sadybie - co byś tylko sam drzwi mógł sobie otworzyć :D . Sezon już w październiku rusza więc życzę Ci dużo dużo dużo zdrowia i sił, bo zapowiada się ciężki i intensywny okres

Bracie ja to już się zaczynam bać Kochany :lol: A co do tego kontraktu, to już praktycznie leży na biurku ... :roll:

Błażejowi dziękuję, że dziś się chłopak z Olsztyna ze skręconą kostką do mnie pofatygował. Prawdziwy przyjaciel bez 2 zdań :wink:

I żebyśmy przeczytali razem jeszcze niejedną książkę. :roll:

Przeczytamy Kochana jeszcze co najmniej 10 tomów :wink:

Do zobaczenia już za kilka dni, a wtedy mam nadzieję, uczcimy Twoje zacne urodziny zacną szklanką herbatki.... yyyy... tzn. wódki

To się nazywa dar przekonywania :lol:

Zimnej krwi w wyplenianiu idiotów ze społeczeństwa lfc.pl

:lol:

Naprawdę nie mam słów, by opisać to co dziś czułem. Jesteście fantastycznymi ludźmi. Za Wami to na koniec świata :wink:

Buziaczki i papatki i uważajcie na misiaczki, bo suszą na 266 kilometrze.

PS: Za sms-y z Cypru i Krety też przepięknie dziękuję :)
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Święta kibiców The Reds