Urodziny Gina

Śluby, wesela, imieniny, urodziny...i wszystko co związane ze świętami fanów Liverpoolu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Urodziny Gina

Postprzez Alex » 9 lip 2010, o 22:40

Ginu, Ginu, najlepsze życzenia od Asi i ode mnie, prosto z upalnego Szczecina!

Zimnego toniku! :)
Alex

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez KACZOREK » 9 lip 2010, o 22:44

Wszystkiego Najlepszego, 100 lat!
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
KACZOREK

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Gin » 1 sie 2010, o 21:34

Kochani ja wiem, że jestem zajebiście spóźniony ale OGROMNIE WAM DZIĘKUJĘ!! ZA PAMIĘĆ i Życzenia w każdej formie :)
Wypijemy swoje na zlocie lub meczowych spotkaniach. Bez naszej czerwonej społeczności i ludzi, których tu poznałem, których ogromnie szanuje i z którymi uwielbiam przebywać, w moim życiu była by ogromna pustka!!
DZIĘKUJĘ BARDZO ŻE JESTEŚCIE!! DZIĘKI LIVERPOOLOWI WSPÓLNIE PRZEŻYWAMY TAKIE CHWILE i DZIELIMY SIĘ WRAŻENIAMI :)

DZIĘKI LUDZISKA!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8)
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Święta kibiców The Reds