Urodziny Alexa

Śluby, wesela, imieniny, urodziny...i wszystko co związane ze świętami fanów Liverpoolu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, RedFirmino, Szpieg1, Gonzo, AirCanada, Daniel

Re: Urodziny Alexa

Postprzez Iwan » 23 cze 2010, o 20:17

Wszystkiego Najlepszego :D
Obrazek

"Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy."
"Będziemy wspierać zespół w chwilach triumfu i porażki. Zawsze będziemy dawać im siłę.
Iwan
I&I

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Banan » 23 cze 2010, o 20:37

Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez AguL » 23 cze 2010, o 21:18

A ode mnie najzwyczajniej (i nadzywczajniej) w świecie: bądźże szczęśliwy i idź przez życie z podniesioną wysoko głową : )

Do zobaczenia wreszcie xD
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life
AguL
Owsianka

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Lordark » 23 cze 2010, o 21:51

Wszystkiego najlepszego .
Lordark

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez bizzy » 23 cze 2010, o 22:27

Wszystkiego Najlepszego Alex. Zdrowia, szczęścia i pomyślności na każdy dzień. :)

100 lat Alex :)
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez majki » 23 cze 2010, o 22:29

Wszystkiego najlepszego!!!
Niech Ci się marzenia spełniają ;)
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

Postprzez kuna_LFC » 23 cze 2010, o 22:33

Wszystkiego Najlepszego ;)
kuna_LFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez olka » 23 cze 2010, o 23:12

Sto lat i spełnienia marzeń! :D
But I won't cry for yesterday, there's an ordinary world,
Somehow I have to find.
And as I try to make my way to the ordinary world,
I will learn to survive.
olka

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Alex » 24 cze 2010, o 00:06

Dziękuję wszystkim, za poświęcenie chwili czasu i napisanie choćby kilku słów w moje święto :)

@Shelby - pojechałeś po bandzie, chłopie :]

@Sensej - do Suwałk się jeździ, gdzie indziej też się dojedzie ;)

@DWT-Adaś - wraz z rosnącą zniżką w Vision Express, właśnie coraz większy brak czasu doskwiera najbardziej. Staram się z tym walczyć, a sprawa zlotu rozstrzygnie się zapewne w ostatniej chwili ;)

@Nutty - niechże on się chociaż podawać nauczy :D

@Maytman - no ja wiem, że to już 26 lat, ale jeszcze z tym zdrowiem aż tak źle nie jest :]

@Jamie - synek, ty się do rodziców czasem odezwij, mamusia tęskni ;)

@Banan - http://pl.wiktionary.org/wiki/dzi%C4%99kuj%C4%99 ;)

@Agul - no mam nadzieję na to zobaczenie ;)

Dziękuję za sporą porcję pozytywnej energii i za uczynienie tego dnia jeszcze fajniejszym.

Korzystając z chwili dodam tylko, że jest mi bardzo miło, że tak dużo z Was pyta się moją i Asi obecność na zlocie. Cały czas o tym myślimy i na pewno nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa ;) jak coś, to samochód pod domem stoi zwarty i gotowy do podróży ;)

Dzięki piękne jeszcze raz! Do miłego, kochani!
Alex

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Gin » 24 cze 2010, o 06:33

To jeszcze zapracowany Gin którego czas nie oszczędza.....

Wszystkiego Najlepszego ALEX!!!
Zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, pomyślności w życiu osobistym jak i zawodowym no i abyś przyjeżdżał na wszelakiego rodzaju spotkania fanów jak często to jest tylko możliwe!!

100 lat!!!
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Święta kibiców The Reds