Urodziny Jamiego

Śluby, wesela, imieniny, urodziny...i wszystko co związane ze świętami fanów Liverpoolu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Urodziny Jamiego

Postprzez PePe » 9 cze 2010, o 19:20

Sto lat i wszystkiego co najlepsze ! :)
PePe

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez johnnyLFC » 9 cze 2010, o 19:32

Wszystkiego najlepszego ;)
"Jeśli Everton grałby w ogrodzie przed moim oknem, zaciągnąłbym firankę." Bill Shankly
johnnyLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Gin » 9 cze 2010, o 21:06

Wszystkiego Najlepszego Jamie - Mateuszu - ziomalu - czerwony bracie :) druhu :)

Życzę Ci Zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, ukończenia szkoły i najlepszej w świecie pracy o jakiej marzysz w swoim przyszłym zawodzie :) DUŻOOOO DUŻZOOOOOO MIŁOŚCI!!! :) do TEJ jedynej, do klubu i do życia :)
Mateusz pamiętaj, że bez Ciebie to nie było by to samo :) ty wiesz co to znaczy a nasz BENNY HILL dostał nominację do złotego globu :) hehehhe ....

Jeszcze raz wszystkiego NAJ NAJ NAJ!!!! 100000000000lat :)

dozobaczenia!
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez wokky » 9 cze 2010, o 21:18

Mateusz, bracie Ty mój! Zdrówka, szczęścia i spełnienia najskrytszych marzeń. Łatwej przeprawy przez sesję, by Ci nie sprawiała za dużych problemów. Oprócz tego, kolejnego wyjazdu do Liverpoolu (oczywiście w moim towarzystwie :lol: ), soczków Capri-sun w poznańskich sklepach (ojj, przydałyby się teraz), spłaszczonych butów na drogach, kebabów pomeczowych i wielu, wielu innych rzeczy, których nie jestem w stanie sobie przypomnieć. Nie zmieniaj się stary, bo jesteś zajebisty i w ogóle :D Trzeba się ustawić jakoś niedługo! I nie ma, że sesja, bo ja też mam naukę.

100 lat i do zobaczenia!
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
wokky

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez bizzy » 9 cze 2010, o 21:22

Mateusz Wszystkiego Najlepszego! Zdrowia, szczęścia, pogody ducha... wielu pozytywnych chwil i samych sukcesów... zarówno uczelnianych jak i na tych w życiu prywatnym. Allez!
Też uważam, że bardzo, fajny, miły, porządny chłop z Ciebie :) Mam nadzieje, że uda mi się do Poznania zawitać jakoś w przyszłej przyszłości.... i do zobaczenia!

100 lat Jamie :)
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez deebo » 9 cze 2010, o 21:29

Najlepszego brachu!
life is too short to dance with fat chicks ;)
Obrazek
deebo

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez adam_25 » 9 cze 2010, o 21:50

Najlepszego :!:
"W ciągu całej historii piłki, ludzie zmieniali kluby. Najważniejszą rzeczą jednak, którą musimy zapamiętać jest to, że to klub piłkarski jest znacznie ważniejszy i większy od każdego człowieka." - King Kenny
Obrazek
adam_25

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Banan » 9 cze 2010, o 22:00

Wszystkiego najlepszego Stary!

Cobyś w swojej zajebistości zmierzał we właściwym kierunku :)
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez lfc » 9 cze 2010, o 22:19

Najlepszego Jamie :) !!!!!
Obrazek
lfc

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Święta kibiców The Reds