Sztuki walki

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Sztuki walki

Postprzez PonuryGrabarz » 28 maja 2017, o 11:41

Ci sami ludzie, którzy poniecali sie Mamedem przez ostatnie lata teraz wyzywają go od kozojebców i pojebanych muslimow.
PonuryGrabarz

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 28 maja 2017, o 11:53

bugi napisał(a):Walka wieczoru sprzedana, szkoda Borysa bo był lepszy.

Jpr... Właśnie tacy jak ty wczoraj zrobili z niezapomnianej gali wioche na koniec. Walka w moim mniemaniu na remis ale takie komentarze to żenada jak cholera. Bylem osobiście za Borysem ale nie sposób nie docenić kunsztu Mameda. To była walka dwóch mistrzów w której zdecydowały detale czyli prawdopodobnie to obalenie na koniec. Niestety ty sobie tam bucz przed monitorem i wymyślaj teorię spiskowe. Znajdziesz bez problemu wielu myślących podobnie . Wkoncu tak jak powiedział Różal, Polska to specyficzny kraj. Rozpowszechnianie przez Pudziana mma w Polsce na szeroką skalę ma niestety jak widać dwa końce. Obok prawdziwych kibiców na trybunach zasiada coraz więcej talatajstwa i cebuli a czego się spodziewać po części 'kibicow ' którzy oglądali galę głównie ze względy na walkę Popka... Tak że tego walka była sprzedana a Mamed przed walką próbował się wysadzić...
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez pitero » 28 maja 2017, o 11:57

Prawda jest taka, że gdyby nie walka Pudziana z Najmanem, a potem inne freakfighty Burneiki, Popka i innych celebrytów, to KSW nadal by organizowało gale na max 5 tysięcy ludzi (przed walką Pudzian vs Najman rekordem było 3700 osób na Torwarze), nikt by nie myślał nawet o PPV, a Mamed nigdy nie zdobyłby takiej popularności.
pitero

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez bugi » 28 maja 2017, o 12:21

CzerwonyBartek napisał(a):
bugi napisał(a):Walka wieczoru sprzedana, szkoda Borysa bo był lepszy.

Jpr... Właśnie tacy jak ty wczoraj zrobili z niezapomnianej gali wioche na koniec. Walka w moim mniemaniu na remis ale takie komentarze to żenada jak cholera. Bylem osobiście za Borysem ale nie sposób nie docenić kunsztu Mameda. To była walka dwóch mistrzów w której zdecydowały detale czyli prawdopodobnie to obalenie na koniec. Niestety ty sobie tam bucz przed monitorem i wymyślaj teorię spiskowe. Znajdziesz bez problemu wielu myślących podobnie . Wkoncu tak jak powiedział Różal, Polska to specyficzny kraj. Rozpowszechnianie przez Pudziana mma w Polsce na szeroką skalę ma niestety jak widać dwa końce. Obok prawdziwych kibiców na trybunach zasiada coraz więcej talatajstwa i cebuli a czego się spodziewać po części 'kibicow ' którzy oglądali galę głównie ze względy na walkę Popka... Tak że tego walka była sprzedana a Mamed przed walką próbował się wysadzić...

PS. Tacy jak ja czyli jacy? Rozwiń proszę
"bucz przed monitorem", "Mamed przed walką próbował się wysadzić" WTF

Słuchajcie, ja napisałem co myślę i bawią mnie hipokryci nazywajacy mnie cebulą za... własne zdanie?
Jak to jest powiedzcie? Ktoś ma inne zdanie to od razu jest cebulą, wieśniakiem, burakiem i w ogóle jebać go liczy się moje zdanie bo ja mam rację i zdanie ludzi kórzy myśla tak jak ja,
Dobrze dla Was wygrał Mamed dla mnie wygrał Borys, ja nikogo nie obraziłem, nie wyzywałem od cebuli i tym podobnych. Każdy z wypowiadających się na ten temat tutaj mam nadzieje oglądał walkę i ma swoje przemyślenia co do obrazu pojedynku i werdyktu walki, tak więc w czym problem?

PonuryGrabarz:
Ci sami ludzie, którzy poniecali sie Mamedem przez ostatnie lata teraz wyzywają go od kozojebców i pojebanych muslimow.

Ci sami czyli kto? Jakieś konkretne przykłady? Czy tylko piszesz aby pisać?
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 28 maja 2017, o 12:50

Panowie, bez nerwów. Każdy ma własny obraz walki i własne zdanie na ten temat. Każdy ma do tego prawo. CzerwonyBartek dobrze napisał, że zdecydowały detale... w tym przypadku raczej detal, tego obalenia. Jeśli ktoś ogląda walki, tylko po to, by sobie pooglądać, to nie będzie widział tej znaczącej różnicy. Jeśli ktoś siedzi w sportach tego typu troche głębiej, to wie, że te obalenie miało duży wpływ na werdykt, który niestety jest sprawiedliwy.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ElFirmino » 28 maja 2017, o 14:50

Moim zdaniem powinien być remis, ewentualnie wygrana Mańka.
ElFirmino

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Khazim » 28 maja 2017, o 16:25

Sorry, ale co takiego zajeb*** było w tej gali oprócz tego, że była na narodowym i zjechała się rzesza fanów tego sportu? Kolejny kabaret w wykonaniu federacji. Ja rozumiem, że liczy się hajs, ale co będzie dalej? Robert Lewandowski vs Adam Małysz?

Co do walki wieczoru to z mojej perspektywy była ona wyrównana i żaden werdykt by mnie nie zdziwił. Nie jestem ekspertem i nie będę go udawał. Nie mam pojęcia co i jak jest punktowane, ale jeśli dla kogoś walka wieczoru była ustawiona to wytłumaczcie mi w którym momencie wygrał Juras?
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek
Khazim

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 28 maja 2017, o 17:34

To całe KSW przypomina mi trochę mecz Polsat vs TVN, w którym to grają aktorzy, prezenterzy czy inne pogodynki. Tak samo w kSW walczą "raperzy", strongmani, ćpuny czy kulturyści. Co to ma wspólnego ze sztukami walki?
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Zyska » 28 maja 2017, o 18:36

Czy Panowie mają obowiązek oglądać KSW skoro się nie podoba?
Z resztą, jak przeszkadzają Wam Popki, Pudziany itp. to przed nimi walczyli jeszcze inny zawodnicy. Mieliście nawet lepiej, bo nie musieliście czekać do 23:00 na Popka i Pudziana. Ja oglądałem KSW od 21:00 i poza walką Jurasa straaaaasznie się wynudziłem.

A co do walki Małysza i Lewandowskiego. Czy Małyszowi też najchętniej zabralibyście prawo jazdy i zakazali jeździć w Dakarze? Sport jest dla wszystkich, nie trzeba być fighterem od podstawówki by móc wyjść na ring.
Z resztą nikt mi nie powie że kulturystyka nie jest w jakimś stopniu połączona ze sztukami walki, owszem podobieństwo jest mniejsze niż między futsalem a piłką nożną, ale nie jest z kompletnie innej bajki jak szachy a ujeżdzanie byka.
Obrazek
Zyska

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 28 maja 2017, o 19:20

My z ziomeczkami zrzucamy się po 5zł i akurat idealnie jest ukulane 4 dyszki na pay per view. No i nie powiem, Rożal zrekompensował mi tą piątke, typowo podwórkowa ustawka, głośny kozaczy, cichy załatwia sprawe jednym hitem w 16 sekund :) co do reszty, również się wynudziłem, polsat robi z tego straszną telenowele, wycinki z konferencji, wycinki z jakiś wywiadów, wycinki z ku*wa pierwszej komuni, do tego zawodnicy, których wyjście trwa 10x dłużej niż walka, flaki z olejem. Jak już zdecydowali się, że walki to będzie jakieś 30% materiału to mogli częśćiej pokazywać Karoline Szostak zamiast jakiegoś mistycznego Azjaty z Brazylii. Chociaż - dla mnie KSW to wydarzenie kulturalne, a nie sportowe, jest okazja, żeby spotkać się z kumplami, podocinać sobie, pośmiać się a i jeszcze od czasu do czasu w tv, ktoś komuś jakąś konkretną bułę wypłaci. Nie przepadam za koksiażami, także fajnie, że Burnejka dostał po kubku, jest niezgrabny, wolny, niezdarny i powinien dać sobie spokuj z KSW bo to chyba mu za bardzo nie leży, a pizganie Najmana to takie nie wiem tej, jak by ktoś się podniecał, że ograł Sunderland. Z drugiej strony, szkoda, że akurat ubił go król gimbusiarni, to o ile gość jest dobrym "biznesmanem" to jest też strasznym bucem i po prostu nie przepadam za takimi osobami, a teraz będzie się woził, co to nie on. No cóż, "to gang Albani"... A tak na marginesie... po walce Popka zawinąłem żagle, czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego kibice wygwizdali Mameda ?
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez PonuryGrabarz » 28 maja 2017, o 20:36

PyrkaLFC napisał(a):czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego kibice wygwizdali Mameda ?

Jak to dlaczego? Po latach okazało sie, że to ciapaty kozojebca.
PonuryGrabarz

Postprzez Khazim » 28 maja 2017, o 20:44

Widzisz Zyska problem po pierwsze wynika z tego, że te perełki zawsze poprzedzają walkę wieczoru. Po drugie zaś to jeśli ktoś ogląda KSW trochę dłużej i tak jak w moim przypadku uważa, że niektóre sprawy poszły w złą stronę to jest mu najzwyczajniej w świecie żal. Mój komentarz co do "zaje*** gali" odnosił się po prostu do tego, że mimo nadmuchanego balonika (patrz stadion Narodowy) to nie okazała się być ona jakaś nadzwyczajna. Kilka fajnych walk, sporo nudy i trochę błazenady. Bywały lepsze i tyle.

Jeśli chodzi zaś o "nowe" gwiazdy federacji to ja nikomu nie zabraniam spróbować swoich sił na ringu. Najlepszym przykładem tego jest Pudzian, dla którego osobiście ode mnie spory szacunek za to, że ta legendarna już walka z Najmanem nie była jednorazowym spektaklem tylko facet włożył w to co aktualnie robi kawał pracy i serducha. To widać i to się ceni. Pamiętam jak ogłoszono walkę Mariusza z Najmanem, byłem wtedy nastawiony sceptycznie, jednak jak słyszę o walkach Popka z Hardkorowym Koksem to łapy opadają. Nie trzeba być fighterem od podstawówki by wyjść na ring, to fakt. Jednak w KSW walczyli chłopacy, którzy od tej przysłowiowej podstawówki ciężko pracowali, żeby być tam gdzie są teraz. Pokazywali na poprzednich galach charakter oraz na co ich stać. A potem robi się wielką galę i niestety federacja ich olewa po to by jak sama określa zrobić "celebrycki pojedynek" albo dać szansę walki o pas KSW jakimś obcokrajowcom Bóg jeden wie skąd.

Co do twojego ostatniego pytania Pyrka to ciężko jednoznacznie stwierdzić. Jak ktoś chce to zawsze sobie jakiś powód wymyśli. Zwykła zawiść? Religia Mameda? Jego "poglądy polityczne"? Niesłuszny werdykt? A może po prostu miłość do Mańkowskiego? Tak czy siak szkoda, bo Mamed to wielki talent a wszystko wskazuje na to, że zrezygnuje. Dodać do tego niepewną przyszłość Cipao i jeśli chodzi o "ikony" KSW to zostają Mańkowski, Różal, Pudzian i być może niedługo Popek.
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek
Khazim

Postprzez ElFirmino » 28 maja 2017, o 21:17

Rozumiem, że ktoś chce spróbować sił na ringu, ale bez jaj, Koksu ma takie łapska, że o szczelnej gardzie może zapomnieć. Siłę ma, ale nie eksplozywną, robi zamach jakby wędkę zarzucał i odpuszcza całkowicie gardę. Typowa walka pod publikę, każdy w miarę ogarnięty fighter leje takiego Roberta jak chce. Niby mi to nie przeszkadza, ale no kur*a to ze sportem ma tyle wspólnego co Różalski z Bogiem.
ElFirmino

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 29 maja 2017, o 09:07

ELFirmino @ należy się zastanowić dlaczego do takiej walki wogole doszło. Gala miała przyciągnąć to 60 tysięcy widzów a jeśli ktoś się trochę bardziej interesuje nowinkami związanymi z samą federacją to wiadomym jest że o tę walkę zabiegała ogromna rzesza tzw
niedzielnych kibiców po jakiś tam zaczepnych filmikach Pana Roberta o proszeniu się o wpierdol czy coś takiego. Reasumując to nieco przykre ale prawdopodobnie tak naprawdę największą część zainteresowania gali przyniósł pojedynek najmniej związany ze sztukami walki. Gdy szukalo się transmisji najczęściej można było się spotkać z tytułami typu "Popek - Burnejka na żywo za darmo" , znacznie częściej niż tytuły z Borysem i Mamedem nie wspominając o Różalu czy innych Jednakże ci sami którzy kupili bilet /Pay per view /odpalili transmisję w celu obejrzenia tego właśnie pojedynku, jednocześnie najmocniej krytykują galę za organizowanie żenujących pojedynków, jednocześnie pomijając aspekt sportowy pozostałych które stały w moim mniemaniu na wysokim poziomie. Osobiście jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to chyba tylko do tego że walka Różala odbyła się wcześniej co mogło by sugerować że stała niżej w rankingu. Ogólnie krótki przerywnik rozrywkowy o ubijaniu kotletów bardzo mi się podobał :p lepsze to niż nabijanie publiczności walkami Bonusa Bgc (takiej żenady federacji bym nie wybaczył). A co do samego Pana Roberta. To bardzo pozytywna osoba. Podkreślał na każdym kroku że jego jedyną karierą jest kulturystyka a propozycje walki najpewniej przyjął głównie dla fanu fejmu i grubej kasy. Co by nie było filmiki o śwince popku i okopywaniu kaktusów przyniosły nie mało uśmiechu piszacemu do was smutnemu studentowi :p Pozdrawiam

Down @ a nie bylo tak że za ciepło to on witany nie był? Prawda jest taka że nie chodzi o werdykt tylko o religie. Dawniej jak się tylko pojawił skandowane było jego imię. Od jakiegoś czasu ciągle gdzie o nim piszą to jest je**** przez "patriotów ' na prawo i lewo
Ostatnio edytowano 29 maja 2017, o 09:52 przez CzerwonyBartek, łącznie edytowano 1 raz
The world is yours
CzerwonyBartek

Postprzez Mudrikos » 29 maja 2017, o 09:32

PonuryGrabarz napisał(a):
PyrkaLFC napisał(a):czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego kibice wygwizdali Mameda ?

Jak to dlaczego? Po latach okazało sie, że to ciapaty kozojebca.

Po co rozpowszechniasz takie bzdury? Wygwizdali go bo wielu nie zgadzało się, z werdyktem sędziów. Przecież jakby mieli wygwizdać Mameda, niezależnie już za to czy jest ciapaty czy za cokolwiek innego, to by go chyba wygwizdali też przed walką
Mudrikos

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny