Pilka Reczna

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Pilka Reczna

Postprzez MichaLFC » 1 lut 2015, o 18:04

Mnie osobiście dziś irytował Karol Bielecki , którego bardzo mocno podziwiam, ale to są ludzie i każdemu zdarzają się
słabsze chwile. Dziś akurat to jest nie ważne , mamy brąz i trzeba się cieszyć. Nie ma co się kłócić kto był słabszy , a
kto lepszy, wszyscy Polacy na tym turnieju pokazali że są fantastyczni. Coś wspaniałego , wielkie emocje. Brawo :D
Obrazek

MichaLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Teszni1 » 1 lut 2015, o 20:34

Nie chcę na siłę narzekać, ale w moim odczuciu Maciej Iwański słabo komentował mecze Polaków. Rozumiem, ze emocje, ze Szyba wyrównał w końcówce, itp itd(sam też się cieszylem niewyobrażalnie), ale eweidentnie drugi z pary chciał cos konstruktywniejszego powiedzieć, to ten się tylko darł i darł. Tez rozumiem, ze komentator jest ode tego by komentować i każda cisza by była na jego niekorzyść, ale mimo wszystko niektóre jego głupoty mnie powalały. Klimatu na moje nie zbudował, a jedynie się wcinał partnerowi. :)
"I never succeeded in bringing to the field what was going on in my brain. I had the talent for the fifth division, and the mind for the Bundesliga. The result was a career in the second division." ~ Jurgen Klopp
Teszni1

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez lucasiu » 1 lut 2015, o 20:53

Przecież nie od dziś wiadomo, że Iwański to parodia komentatora. Praktycznie nie da się go słuchać. Mimo wszystko nie ma co szukać tematu do narzekań. Gratulacje dla chłopaków za ten sukces, którego chyba niewielu się spodziewało.
Jeśli jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jeśli jesteś drugi - jesteś nikim. - Bill Shankly
lucasiu

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez grunwald » 1 lut 2015, o 21:32

MichaLFC napisał(a):Mnie osobiście dziś irytował Karol Bielecki , którego bardzo
mocno podziwiam, ale to są ludzie i każdemu zdarzają się słabsze chwile.

Bielecki bez dobrego środkowego nie istnieje i szkoda, że Biegler nie potrafił tego dostrzec. Facet jest wybornym specjalistą od defensywy, ale przeciętnym jeśli chodzi o atak. Wpuszczanie Jureckiego na środek, katowanie Rojewskiego, odstawka Szyby, bardzo słabe przygotowanie taktyczne...

Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem, bo chłopaki serduchem wywalczyli ten brąz.

Dokoptować do sztabu jakiegoś speca od ofensywy, chuchać na Jaszkę i możemy myśleć o podium za rok.
Jurgen ufam Tobie.
grunwald

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez RedEscelios » 1 lut 2015, o 22:53

Poratuje ktoś linkiem do drugiej połowy? nie miałem możliwości podziwiania:) Na dogrywkę już zdążyłem :)
Obrazek
RedEscelios

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Creeng » 1 lut 2015, o 23:03

RedEscelios napisał(a):Poratuje ktoś linkiem do drugiej połowy? nie miałem możliwości podziwiania:) Na dogrywkę już zdążyłem :)

http://sport.tvp.pl/18687485/ms-polska- ... a-2-polowa ;)
Creeng

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez BRX » 2 lut 2015, o 00:06

grunwald napisał(a):
MichaLFC napisał(a):Mnie osobiście dziś irytował Karol Bielecki , którego bardzo
mocno podziwiam, ale to są ludzie i każdemu zdarzają się słabsze chwile.

Bielecki bez dobrego środkowego nie istnieje i szkoda, że Biegler nie potrafił tego dostrzec. Facet jest wybornym specjalistą od defensywy, ale przeciętnym jeśli chodzi o atak. Wpuszczanie Jureckiego na środek, katowanie Rojewskiego, odstawka Szyby, bardzo słabe przygotowanie taktyczne...

Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem, bo chłopaki serduchem wywalczyli ten brąz.

Dokoptować do sztabu jakiegoś speca od ofensywy, chuchać na Jaszkę i możemy myśleć o podium za rok.

Wystarczy posłuchać tego co mówią zawodnicy gdy mikrofony są wyłączone żeby przekonać się jakim trenerem jest Biegler.
Facet już na samym początku oddał władze w ręce zawodników, drużyną rządzi starszyzna w postaci właśnie Bieleckiego, Szmala czy Jureckiego. Zawodnicy wygrywają mecze ambicją i sercem do walki, schematu rozegrania piłek i poruszania się w obronie nie ma właściwie ani jednego.
BRX

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez aqalfc » 2 lut 2015, o 00:27

Nie wiem czy zauważyliście sytuację przy tym ostatnim wolnym dla Hiszpanów. Kiedy to Jurecki szybko pował i odsyłał piłkarzy do muru. Biegler siedział potulnie jak baranek na ławce, a Jurecki wołał Syprzaka, Kolę i Grabarczyka.
aqalfc

Postprzez jaskol95 » 16 gru 2015, o 20:36

OK, nie jestem fanem piłki ręcznej, a tym bardziej KOBIECEJ piłki ręcznej aleeeeeeee jesteśmy w półfinale!!! Ktoś mi powie, czy to my czy Holandia będzie faworytem?
NiePodpiszeSie napisał(a):
Notorycznym problemem u niektórych na tym forum jest wyciąganie pewnych stwierdzeń z kontekstu bez logiki i rozumienia tekstu pisanego.
jaskol95

Postprzez steferdLFC » 16 gru 2015, o 20:43

jaskol95 napisał(a):OK, nie jestem fanem piłki ręcznej, a tym bardziej KOBIECEJ piłki ręcznej aleeeeeeee jesteśmy w półfinale!!! Ktoś mi powie, czy to my czy Holandia będzie faworytem?

e no, Holandia :) już tego meczu nasze faworytem nie były, Rosja nie przegrała na tych MŚ do dziś żadnego meczu, a nasze dziewczyny dwa w fazie grupowej - ze Szwecją i właśnie z Holenderkami. Pora na rewanż :)

ciekawostka, kursy u buchmakerów:

1/8: na Węgry 1,16
1/4: na Rosję 1,11

:)
Ostatnio edytowano 16 gru 2015, o 20:52 przez steferdLFC, łącznie edytowano 1 raz
"Pain is temporary, pride is forever"
LEGE ARTIS
steferdLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Versers » 16 gru 2015, o 20:49

Polacy mają chyba w genach sportowe horrory. W stylu panów ze stycznia. Brawo dziewczyny :)
Versers

Postprzez Larry » 27 sty 2016, o 22:48

Ależ nasi pięknie grają, a tak serio to KOMPROMITACJA.
Larry

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez LewerLFC » 27 sty 2016, o 22:54

balonik pękł i tyle :) standard :D
LewerLFC

Postprzez pitero » 27 sty 2016, o 22:56

Nie można tak grać we własnym kraju na ME. To jest kpina, że przez 15 minut nasi nawet nie próbowali grać kombinacyjnie, tracili piłkę bez walki, nie wracali do obrony, zero pasji.
pitero

Postprzez Larry » 27 sty 2016, o 23:00

Aż żal kibiców, że przyszli na tą żenadę. Po meczu powinni ich wygwizdać za kompletny brak walki. Oni tak naprawdę zagrali 1,2 mecze na poziomie. Po prostu nie zasługują na półfinał.
Larry

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny