Tenis

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Tenis

Postprzez ZAPI » 1 lip 2005, o 13:46

Kto wygra wg was Wimbledon?? juz za 15 min pierwszy polfinal Hewitt vs Federer , Hewitt na tym turnieju gra niezle ale Federer to Federer i mysle ze wygra on bez problemu w drugiej parze gra Roddick z Johanssonem ja kibicuje Roddickowi i mam nadzieje ze wygra on caly turniej. U kobiet wczoraj sensacyjnej porazki doznala Sharapova drugi polfinal Mauresmo vs Davenport bedzie dokonczony dzis Davenport prowadzi w decydujacym secie 5:3 wiec raczej zakonczy mecz po swojej mysli . Mnie troche tenis kobiecy smieszy jak ogladalem wczoraj Sharapova vs Williams to wiecej krzyczenia aaa niz grania. Milym akcentem turnieju jest ze wsrod juniorek Radwanska awansowala do finalu!! Zrobilbym ankiete kto wygra Wimbledon ale cos jest popsute!!
ZAPI

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez ktośka » 1 lip 2005, o 15:57

Jezeli chodzi o panie to zapowiada sie interesuj¹cy,amerykanski final.Ja osobiœcie faworytki nie mam i licze wyl¹cznie na piekne widowisko i kawalek naprawde dobrego tenisa.Mam szczer¹ nadzieje,ze bedzie troche ciekawiej niz w finale Roland Garros,bo tam prawie zasnelam.Coœ jednak czuje,ze wygra Venus.
U panow tak jak ZAPI jestem za Roddickiem.Moj ulubiony tenisista i mocno 3mam za niego kciuki.Marzy mi sie 5 zacietych setow z Federerem.
No i tak przy okazji to wieeeelkie gratulacje dla Radwanskiej.Brawo,brawo i jeszcze raz brawo!
ktośka

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez warchlak » 1 lip 2005, o 16:40

Widze, ze temat o tenisie znow na naszym forum :) Ja zalozylem go tez jakis czas temu ale go usunieto :)
Co do Wimbledonu mi jednak wydaje sie, ze wygra Federer. Mysle, ze final bedzie zaciety Federer kontra Roddick i bedzie mial 4 sety i na koncu Federer wygra w tie breaku.
Co do kobitek to lubie sobie popatrzec, ale denerwuje mnie tak jak was "aaa" Juz najbardziej to Sharapovej... Prawde mowiac myslalem, ze wlasnie ona wygra Winbledon. Teraz stawiam z Davenport.
Obrazek
warchlak

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez ZAPI » 1 lip 2005, o 17:13

Federer jak to mowia "bez mydla" rozwalil Hewitta Roddick prowadzi z Johanssonem 6:5 ale w Londynie spadl deszcz :/ i mecz przerwano mam nadzieje ze w finale nie spadnie deszcz bo final kilkuczesciowy to juz nie to samo
ZAPI

Postprzez Gin » 1 lip 2005, o 17:19

No i Mamy pierwszego Finaliste!!....Federer!! Pewnie Wygra Rowniez Roddick ale zobaczymy!!

Zaluje ze Przegrala 18-sto letnia Szarapowa!! Kibicowalem Jej!! ale nie poddala sie bez walki!! A V.Williams o wygladzie maupiszonka niestety byla skuteczniejsza :(

Jutro o 13:00 Final na Polsacie sport .... L. Davenport - V.Williams i bede za Davenport!! :) :)

Choc Final Roddick - Federer tez bedzie Przaœny!! :)

“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez 007 » 1 lip 2005, o 18:32

Tenis raczej nie nalezy do moich ulubionych sportow, aczkolwiek wiem, jak wygl¹da rakieta i pileczka :P ÂZaluje, ze odpadla Szarapowa, gdyz naprawde fajna z Niej laska, a przy okazji dobra tenisistka (dobra, wiem, ze to powinno byc w odwrotnej kolejnoœci, no ale nie czepiajmy sie szczegolow :D) Imponuje mi w Niej to, ze w wieku 17 lat wygrala tak prestizow¹ impreze jak Wimbledon, a mimo tego nie zaczela zadzierac nosa jak wiekszoœc "gwiazdeczek".

Co do Panow, to niezmiernie mnie cieszy przegrana Hewitta, gdyz najnormalniej w œwiecie nie trawie kolesia do tego stopnia, ze jak widze mecze z jego udzialem to przerzucam kanal :) Moim faworytem jest Andy "Atomowy serwis" Roddick i mam nadzieje, iz to wlaœnie on zwyciezy na trawiastych kortach w tym roku :) Aczkolwiek moimskromnym zdaniem nigdy nie bedzie juz tenisisty pokroju Pete'a Samprasa :roll: Ten to dopiero mial monopol na wygrywanie Wimbledonu :roll: Niczym Lance Armstrong na TdF :D
007

Postprzez AirCanada » 2 lip 2005, o 00:11

Szarapowa nie doœc, ze ladna laska to jeszcze jest bardzo dobr¹ tenisistk¹. Zupelnie odwrotna sytuacja niz w przypadku Anny Kurnikowej, ktora w swojej profesjonalnej karierze nie wygrala ÂZADNEGO turnieju :!: Co do samego Wimbledonu to wœrod mezczyzn nie ma chyba bata na Szwajcara Federera. Dzisiaj Hewitta rozklepal elegancko. Australijczyk walczyl i efektownie wygrywal pojedyncze pilki, ale w calym meczu niewiele mial do powiedzenia. W ogole pokazywali narzeczon¹ Hewitta, œredniej marki :? ze tak powiem :P

Wœrod kobiet zawsze najbardziej lubilem i kibicowalem Amerykance Lindsay Davenport i bede jej kibicowal w finale z Williams.

I jeszcze ta Radwanska...Mam wielk¹ nadzieje, ze wygra final (gra z turniejow¹ nr 1) i bedzie wielk¹ przyszloœci¹ kobiecego polskiego...Penisa :wink:
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Postprzez Gość » 2 lip 2005, o 12:03

AirCanada napisał(a):Szarapowa nie doœc, ze ladna laska to jeszcze jest bardzo dobrš tenisistkš. Zupelnie odwrotna sytuacja niz w przypadku Anny Kurnikowej, ktora w swojej profesjonalnej karierze nie wygrala ÂZADNEGO turnieju :

Tez uwazam ze jest ladna i dobrze calkiem gra. Ale niestety troche jej sie w glowie poprzewracalo chyba troche myœli ze jest za fajna...w sumie nie ma sie co dziwic ze zbzikowala z syberi nagle stala sie bogata wszyscy sie nia zachwycaj¹ ma kupe kasy ludzie j¹ kochaja...Tylko niestety teraz wyszly na jaw jej niedoskonaloœci i braki w myœleniu.....czyli cechy kazdego Ruska
Gość

Agnieszka RadwaĂąska wygraÂła Wimbledon!

Postprzez Gin » 2 lip 2005, o 13:43

Agnieszka Radwanska wygrala Wimbledon!

16-letnia Agnieszka Radwanska (Nadwiœlan Krakow) wygrala 6:3, 6:4 z Austriaczk¹ Tamir¹ Paszek w finale rywalizacji juniorek wielkoszlemowego turnieju tenisowego na kortach trawiastych w Wimbledonie.

HO HO HO GRATULACJE!!!!!!!! PIEKNIE!!!!!! ....Widzialem Mecz...Mloda Polska Tenisistka ma Potencjal!! oby Tak Dalej!! Zycze Sukcesow !! :):):):):)
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

Postprzez ZAPI » 3 lip 2005, o 16:32

ja pierdziele deszcz!!! a tak fajnie sie ogladalo w pierwszym secie Federer masakra bezbledny teraz mial troche szczescia ale tez wygral wiec jest juz 2:0 dla niego cienko to widze ale mam nadzieje ze jeszcze Roddick sie poderwie do walki ale moze to byc ponad jego sily
ZAPI

Postprzez ZAPI » 3 lip 2005, o 17:37

Bylem za Roddickiem ale trzeba przyznac ze Federer to geniusz wygrac 3 razy pod rzad taki turniej to klasa sama w sobie. Jego bekhend i obrona to jest nie do okreslenia. Podobalo mi sie zdanie tam jednego kolesia z komentatorow "jak on sie urodzil to akurat rozmawiano w niebie o tenisie..". Szkoda Roddicka drugi sezon pod rzad przegral w finale z Federerem ale trzeba przyznac ze Federer nie ma sobie rownych i jak tak dalej pojdzie to dlugo nie bedzie mial.
ZAPI

Postprzez warchlak » 3 lip 2005, o 21:43

Warto rowniez dodac, ze dobrze serwuje. Jest wytrzymaly i potrafi rozlozyc sily. Tak myslalem, ze wlasnie on wygra. No w koncu nie przez przypadek jest liderem obu rankingow..
Brawo Federer!
Obrazek
warchlak

Postprzez Wieviór » 24 sie 2005, o 16:27

Co myœlicie o US OPEN? Ja osobiœcie bardzo ostatnio zafascynowalem sie tenisem i zaczynam na serio ogl¹dac. Moi faworyci: Heninka - jest w formie po tej swojej dluzszej przerwie, ew. Masza Szarapowa, ale tutaj jakoœ nie widze jej w roli triumfatorki, oby tylko nie Kim Clijsters, bo jej bardzo nie lubie. Wsrod facetow, nie chcialbym, zeby wygral Federer, wolalbym Nadala, ktorego bardzo lubie, moze powtorka ostatniego meczu z Agassim w finale? :)

Jak Wy uwazacie, kto wygra? :lol:
Obrazek
Wieviór

Postprzez Patryk_Juventinho » 26 sie 2005, o 17:49

Tenis hmm dla mnie troche nudny sportale jak nie ma czeog ogladac no to og¹dam kiedyœ kibicoalem Agassiemu teraz Andy Roddick , jezeli chodzi o kobiety to kibicuje tej ktora ladniejsza! :P
Obrazek
Tanto tempo fa, da bambino come te
io sognavo sempre sotto ad una bandiera
giovinezza senza eta’, che da grande porti in te
con la gente bianconera
Patryk_Juventinho
Juventino

Tenis

Postprzez kwiateusz » 28 sie 2005, o 00:09

No ciezko bedzie wygrac z maszyn¹ - Federerem. Naprawde lubie goœcia. Oprocz niego szanse ma jeszzce Roddcik i Hewitt, ale bedzie im ciezko. Nadal jak sie postara to moze tez im dorownac. Tylko musi grac tak jak we Francji.
Co do kobiet do Henin, Davenport (czesto dochodzi daleko) choc chcialbym zeby wygrala Szarapowa. Ale nie wiadomo czy wytrzyma :) ale racze tak :P
Pozdro :P
Obrazek
kwiateusz

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny