Czarny sport

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Czarny sport

Postprzez PlaSt » 29 kwi 2012, o 13:46

Jeszcze raz na spokojnie zobaczyłem wczorajszy finał w Lesznie. Gollob po raz kolejny pokazał "klase" . Rozumie rywalizacje, ale on to poprostu nie umi odpuścić.. Jak dla mnie to on nigdy nie potrafił zachować na torze, czy to jeździł sam czy z bratem. Nicki też ma swoje za uszami ale gdyby w takiej sytuacji jak wczoraj Gollob jechał duńczyk a przed nim jego rodak Bjerre to pewnie Pedersen by go puścił. Brak słów! Szkoda Przemka.. Brakło niewiele a może zobaczyliśmy by go w finale :D
Obrazek

" Czekając na przyjazd Evertonu na derby na Anfield, Bill Shankly dał szatniarzowi opakowanie papierów toaletowych mówiąc: "Daj im to jak przyjadą będę tego potrzebowali" "
PlaSt

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez lucasiu » 29 kwi 2012, o 16:38

Gollob zachował się wczoraj jak skończona świnia. Ja rozumiem, że żużel to sport indywidualny, ale Jarek jechał bardzo dobrze i miał szansę na zwycięstwo, więc Gollob mógł odpuścić. Mam tylko nadzieję, że wczorajszy incydent nie wpłynie na atmosferę w reprezentacji.

@micki
Doskonale rozumiem co to jest sport indywidualny, ale istnieją pewne granice. Czasami warto odpuścić...
Ostatnio edytowano 29 kwi 2012, o 18:54 przez lucasiu, łącznie edytowano 1 raz
Jeśli jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jeśli jesteś drugi - jesteś nikim. - Bill Shankly
lucasiu

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez micki » 29 kwi 2012, o 17:03

lucasiu napisał(a):Ja rozumiem, że żużel to sport indywidualny, ale Jarek jechał bardzo dobrze i miał szansę na zwycięstwo, więc Gollob mógł odpuścić.

Jak widac jednak nie rozumiesz, ze to sport indywidualny.
micki

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Palet » 13 maja 2012, o 22:00

Lee Richardson nie żyje. Jestem w szoku, początkowo upadek nie wskazywał na tak tragiczny finał, a sam zawodnik normalnie rozmawiał z lekarzami. SZOK !

http://www.youtube.com/watch?v=UBgzx-n_U6g
Ostatnio edytowano 13 maja 2012, o 22:44 przez Palet, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Palet

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez polik » 13 maja 2012, o 22:08

Palet napisał(a):Lee Richardson nie żyje. Jestem w szoku, początkowo upadek nie wskazywał na tak tragiczny finał, a sam zawodnik normalnie rozmawiał z lekarzami. SZOK !

Coś okropnego! Ten wypadek wyglądał groźnie, ale w tym sporcie takich nie brakuję...
Bardzo smutna wiadomość... :(
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
polik

Postprzez Qemists » 16 sty 2013, o 17:30

Szkoda, że nikt nie napisał, że Drużynowym Mistrzem Polski została Unia Tarnów!
Unia Tarnów&Liverpool Football Club supporter.
Qemists

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez antistar » 16 sty 2013, o 17:40

Qemists napisał(a):Szkoda, że nikt nie napisał, że Drużynowym Mistrzem Polski została Unia Tarnów!

kibice Falubazu nie są z tego faktu zadowoleni :)
Obrazek
antistar

Postprzez Qemists » 16 sty 2013, o 18:05

Zdechła mysz :)

Co do falubazu w 2013r. Jako kibic Unii Tarnów mogę śmiało powiedzieć, że zawalczą o czwórkę. Jarek Hampel napewno pomoże, ale czy da DMP? Według mnie nie, ale napewno będą groźniejsi niż w zeszłym sezonie. Trzeba ich wymieniać jako kandydatów do DMP. Głównym faworytem według mnie jest Apator. Mocna paka się tam zebrała z niesamowitym Holderem i zawsze mocnym Gollobem. Stał Gorzów osłabiony w porównaniu do ubiegłego sezonu- będą jedną wielką niewiadomą aż do startu sezonu.
Unia Tarnów&Liverpool Football Club supporter.
Qemists

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez mazi » 1 cze 2013, o 21:31

Kto oglądał dziś GP :/ szkoda Krzyśka, bo nie dość że wielce prawdopodobne że by wygrał w pierwszym podejściu, to w biegu powtórzonym na ostatnim zakręcie dzięki swojej waleczności jeszcze przypłacił spadkiem na miejsce trzecie.
TAK
mazi

Postprzez Ralf088 » 1 cze 2013, o 21:47

Bardzo fajne zawody :) Dużo emocji, fajne wyścigi ;) Szkoda Krzysia bo mógł wygrać, był naprawdę szybki. Nie można o tym powiedzieć o dwóch pozostałych Polakach. Jarek i Tomek kolejny raz nie prezentują tego co powinni. Tai złamał obojczyk, Nicki jutro prawdopodobnie nie pojedzie w meczu z Lesznem, Andreas zrobił coś z nogą;(
Ralf088

Postprzez mazi » 1 cze 2013, o 21:58

Dokładnie, Hampel chyba nie trafił z setupem, ale Golob jakiś taki bez ikry. Żal Taiskiego, w formie gość a niestety karetką zabrany do szpitala. Swoją droga dzisiejsze GP utwierdziło mnie ze Emil to głowny kandydat do tytułu w tym roku...
TAK
mazi

Postprzez Anty » 4 paź 2013, o 20:24

Jutro koronacja nowego mistrza świata. Szanse Jarka iluzoryczne. Szkoda, że Iversen obudził się tak późno w GP - po takim sezonie wolałbym majstra dla Duna niż Brytyjczyka, bo to, co jeździ od dwóch lat to kosmos. Niemal w pojedynkę utrzymał Stal w Ekstralidze.
Obrazek
Anty

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Costa » 4 paź 2013, o 22:42

Wgl Woffiden mistrzem świata WTF! Kto by pomyślał przed sezonem że on będzie mistrzem.Niby Holder i Sajfudinov kontuzje ale są przecież jeszcze Jarek,Pedersen czy Iversen i nikt nie potrafił go zatrzymać o_O No ale tytuł w pełni zasłużony, jedna przerwa zimowa i z solidnego ligowca zrobiła się maszyna.
Costa

Postprzez JFT96 » 4 paź 2013, o 22:47

Costa napisał(a):Wgl Woffiden mistrzem świata WTF! Kto by pomyślał przed sezonem że on będzie mistrzem.Niby Holder i Sajfudinov kontuzje ale są przecież jeszcze Jarek,Pedersen czy Iversen i nikt nie potrafił go zatrzymać o_O No ale tytuł w pełni zasłużony, jedna przerwa zimowa i z solidnego ligowca zrobiła się maszyna.

Trzeba przyznac,ze Woffinden niesamowicie wyskoczył z forma.Ja osobiscie załuje,ze Ward doznał kontuzji i opuscił praktycznie 4 rundy .Gdyby nie to prawdopodobnie w wieku 21 lat byłby mistrzem no ale co zrobic.U nas na motoArenie zawody sa zawsze świetne więc mysle,ze tak samo bedzie w sobote.Mam nadzieje,ze Miedziak pokaze sie z dobrej strony,stac go na to.Hampel ma jeszcze szanse na złoto ale tylko teoretyczne.Tai mimo kontuzji złota z rak nie wypusci.
Obrazek

"When i die don't bring me to the hospital, bring me to Anfield. I was born there and I will die there" - Steven Gerrard
"Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it's much more serious than that" - Bill Shankly
JFT96

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez robert1970 » 5 paź 2013, o 02:02

Tak jest , Woffinden jutro powinien pomimo kontuzji zdobyć złoto. Ale to tylko sport i wszystko może się wydarzyć. Nawet złoto dla Jarka .Jestem tylko ciekaw czy Tajski przyjedzie za tydzień do Lublina jako aktualny mistrz świata. :oops:
robert1970

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny