Boks

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Boks

Postprzez 1892 » 15 sie 2015, o 11:08

Mamy nowego mistrza WBO! Głowacki wygrał z Huckiem. Na tej samej gali wygrał też Szpila po krótkiej walce.
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." - Bill Shankly

Obrazek
1892

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez PonuryGrabarz » 15 sie 2015, o 11:26

1892 napisał(a):Mamy nowego mistrza WBO! Głowacki wygrał z Huckiem. Na tej samej gali wygrał też Szpila po krótkiej walce.

Brawo dla Główki, myślałem że nie wstanie po tym knock downie z 6 rundy. Wreszcie ktoś pozamiatał Hucka. Jak dla mnie to on był takim naciągnym mistrzem i gdyby nie ochrona Sauerlanda już dawno straciłby tytuł. I jeszcze to, że cały czas fauluje albo bije po gongu a nie dostaje ostrzeżeń.
PonuryGrabarz

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez david2233 » 26 wrz 2015, o 22:53

Witam, ma ktoś jakiegoś streama na Gale Boxing Night??
Obrazek
david2233

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Suchar » 26 wrz 2015, o 23:21

Obrazek
Suchar

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez KaylorLFC » 28 lis 2015, o 23:03

Wiadomo o ktorej mniej wiecej bedzie Walka Kliczki z Furym?
Obrazek
KaylorLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Robertos » 28 lis 2015, o 23:57

Się zaczyna właśnie.
Robertos

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez josif » 29 lis 2015, o 01:22

Kliczko pokonany, poobijany. Walka mogła skończyć się przed czasem gdyby Fury od początku walczył, a nie pajacował.
War. War never changes
josif

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez pitero » 29 lis 2015, o 01:25

Nie oglądałem całej walki, widziałem 2 ostatnie rundy, czytałem na bieżąco na twitterze i mogę powiedzieć, że porażka Kliczki to najlepsze co mogło się stać dla wagi ciężkiej. Wszyscy mieli już dość nudnych walk, obmacywania się i tym samym prześlizgiwania się Kliczko. Teraz może zaczną się wreszcie jakieś ciekawe starcia, bo Fury to na pewno koleś, który nie będzie grał na uśpienie rywala.
Obrazek
pitero

Postprzez pinki » 29 lis 2015, o 01:45

To musiało się stać.Władimir to wielka postać,ale przestał walczyć.Od kliku lat nie miał godnego konkurenta,z każdą walką był coraz gorszy,mniej zmotywowany i bardziej wypalony.Obiektywnie ta walka to kpina z zawodowego boksu.Pojedynek stał na naprawdę niskim poziomie. Klitschko totalne dno,całkowita bezradność,Fury pajacowanie i kilka ciosów.Wystarczyło.Waga ciężka nadal w wielkim kryzysie,bez realnej rywalizacji.Każdy kto obejrzał choć jedną walkę Tyson'a wie,że to żaden wielki bokser,zwykły przeciętniak i szybko powinien stracić pas.Deontay Wilder czy Anthony Joshua to pięściarze,którzy szybko sprowadziliby Fury'ego na ziemię.Oby dostali szansę.
Wlad zapewne będzie próbował odzyskać pas,ale czy ma jeszcze siły by wrócić do formy sprzed lat?
pinki

Postprzez PonuryGrabarz » 29 lis 2015, o 01:51

Cieszy przegrana Kliczki bo nudne były jego walki. Dobrze, że wygrał Fury bo to dobrze zrobi wadze ciężkiej. Ja tam licze na rozwój kariery Anthonego Joshuy. Gość jest niesamowity i zapowiada się na wielkiego mistrza.
PonuryGrabarz

Postprzez licznerek » 30 lis 2015, o 01:08

pinki napisał(a):Każdy kto obejrzał choć jedną walkę Tyson'a wie,że to żaden wielki bokser,zwykły przeciętniak i szybko powinien stracić pas.Deontay Wilder czy Anthony Joshua to pięściarze,którzy szybko sprowadziliby Fury'ego na ziemię.Oby dostali szansę.

Zwykły przeciętniak nie pokonałby mistrza, który od ponad dekady totalnie dominuje w wadze ciężkiej, a każda jego walka jest jednostronna. Tyson jest świetny, kawał zwierzaka, a mimo to bardzo żwawo porusza się po ringu. Jak straci pas to w rewanżu z Kliczko, innej opcji w najbliższej przyszłości nie widzę. Wilder w swoim rekordzie ma jednego poważnego przeciwnika, cała reszta to żart. To chyba historyczny ewenement, bo nie sądzę, by wcześniejsi mistrzowie świata w wadze ciężkiej mieli w którymś okresie swojej kariery, ale będąc już w posiadaniu pasa, samych ogórków na rozkładzie. W kwietniu sprawdzi go Powietkin, ten sam Powietkin, który rok temu nie potrafił wygrać z Kliczko choćby jednej rundy. Joshua faktycznie wygląda na gościa, który może zdominować HW na wiele lat, ale na dzień dzisiejszy nie ma doświadczenia, nie wiadomo czy potrafi się bronić i przeboksować dwanaście rund. Davidowi Price'owi też wróżono wielką karierę, zmiatał rywali z ringu, a kariery nie zrobił i nie zrobi.

Sama walka była słaba, choć ja z przyjemnością ją obejrzałem, a dzisiaj jeszcze zaserwowałem sobie powtórkę. Nie codziennie widzi się Kliczkę gorszego od rywala. Fury jest powiewem świeżego powietrza w tej wadze, na dodatek robi przed walką genialne show, nie da się go nie lubić, nawet pomimo faktu, że trzyma za Man United.

12 grudnia szykuje się świetna gala, Joshua zmierzy się z również niepokonanym gościem, który go rozklepał w czasach amatorskich, a Masternak (chyba rodzina Hillsa) będzie walczyć z kibicem Evertonu - Tonym Bellew. Bellew pokonał Cleverly'ego, który niedawno przegrał z Fonfarą, i miał walczyć z Głowackim o prawo do walki o pas z Huckiem, ale zrezygnował, bo dostał od Sylwestra Stallone'a propozycję zagrania w filmie w Hollywood. Ważna dla obu walka, stawiam na Anglika, a za stylem Masternaka jakoś nie przepadam.
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
licznerek

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez furja86 » 16 sty 2016, o 18:35

Siema,

wie może ktoś gdzie można obejrzeć walkę Szpilki ?
furja86

Postprzez deebo » 16 sty 2016, o 18:43

furja86 napisał(a):Siema,

wie może ktoś gdzie można obejrzeć walkę Szpilki ?

Polsat
life is too short to dance with fat chicks ;)
Obrazek
deebo

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez furja86 » 16 sty 2016, o 19:14

fakt, dzięki.
furja86

Postprzez Torres09 » 16 sty 2016, o 23:33

A wie ktoś o której planowano ma rozpocząć się owa walka? Bo nie wiem na którą budzik nastawić :-D

Edit: Dzięki panowie ;-)

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio edytowano 16 sty 2016, o 23:43 przez Torres09, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
Torres09

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny