Boks

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Boks

Postprzez dagonet » 23 gru 2012, o 01:51

Mitchell napisał(a):Dzisiaj w Betlejem wesoła nowina.
Wygrał Adamek...
    ... oszukali Murzyna.

to co dzisiaj odwalili sedziowie to jakas kpina! spaślak Adamek był słabiutki jak barszcz, nie mam pojecia jakim cudem to wygral... chyba sędziowie na betfairze sobie zaklady na niego przed walka poustawiali i dlatego tak punktowali
dagonet

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez grunwald » 23 gru 2012, o 02:22

nie oglądałem, bo dość już mam Górala w HW. naprawdę tak kolosalne przegięcie pały?
Jurgen ufam Tobie.
grunwald

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez tabasko » 23 gru 2012, o 10:27

Do 10 rundy walkę wygrywał Cunningham. Był szybszy, więcej ciosów dochodziło. I jakoś w 10 rundzie narożnik Adamka powiedział mu, żeby starał się znokautować U S S-a, bo inaczej przegra. Wtedy faktycznie się coś ruszyło, te dwie rundy faktycznie wygrał. I jeszcze ten zmieniany werdykt podczas czytania... Walka wydrukowana.
tabasko

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Zuru » 23 gru 2012, o 15:26

Szkoda było patrzeć na ten cyrk z werdyktem sędziów - Adamek przez większość walki widocznie przegrywał, był wolniejszy od rywala, jakiś ospały. Jakim cudem wygrał (przebudzenie w dwóch ostatnich rundach to za mało) - to zapewne zostanie tajemnicą, ale strasznie mi szkoda Cunninghama, facet zasłużył na wygraną, lecz sędziowie go z niej zwyczajnie okradli.
Zuru

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Jack92 » 24 lut 2013, o 13:39

Wczoraj na Eurosporcie oglądalem Gale w Liverpoolu i walką wieczoru było starcie Davida Price'a z Tonym Thomsonem
David Price jest z Liverpoolu i jest też kibicem :) Gdy wchodził puszczono You'll Never Walk Alone i wielu kibiców śpiewało hymn :D Miło widzieć takie coś :) Poźniej też śpiewali Ring of Fire. Niestety walkę nasz Liverpoolczyk przegrał przez nokaut. Niżej filmik, niestety nie mogę znaleźć jak wchodzi i kibice spiewają
http://www.youtube.com/watch?v=b-yi8_RA-00

Acha, jeszcze jedno, puszczono oczywiście hymn Anglii i Stanów Zjednoczonych. Ten drugi był bardzo ostro wygwizdywany hehe :P
Jack92

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez mazi » 24 lut 2013, o 13:59

Tak też wczoraj oglądałem tą walke, szkoda bo po tym jak przyjęli go kibice Liverpoolu i sam fakt że Price jest kibicem Liverpoolu a na wejściu na ring puścili mu You'll never walk alone, naprawdę mu kibicowałem i utożsamiałem sie z nim. Ten nokaut był bardzo dziwny, zresztą sami komentatorzy na eurosport mówili że to nie był jakiś "porażający cios".

Oby mu to nie zamknęło drogi do dalszej kariery, chociaż według mnie walczył on głownie warunkami fizycznymi, i bardziej doswiadczony pięściarz go szybko skarcił. Chyba ma za szklaną szczękę. :)
TAK
mazi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Krystiankov » 24 lut 2013, o 14:19

Ale dziwny nokaut. Lekki cios, ale dostał gdzieś w okolicach ucha, a jak wiadomo w uchu (w błędniku błoniastym) znajduje się zmysł równowagi. No i David padł. Szkoda, nie widziałem pierwszej rundy tej walki, ale w tej on dominował.
Krystiankov

Postprzez Szmuggler » 18 maja 2013, o 23:07

Największy "joke" dnia to walka Zimnocha. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.

By profesjonalny bokser nie mógł wytrzymać 8 rund z prawie 50 letnim dziadkiem to się nie mieści w głowie. Zła taktyka, głupie marnowanie sił i odpuszczanie gdy wypracowywał przewagę to moim zdaniem największe błędy naszego boksera.

Większym zaskoczeniem tej walki od braku kondycji Zimnocha jest chyba tylko jej wynik. Od końcowej punktacji chyba odejmowano wiek bokserów bo Zimnoch przegrał tą walkę praktycznie w każdej rundzie.

Szpilka po tej walce to podziękuje panu Zimnochowi i powie, że nie chce tracić czasu na takich para-bokserów.

Liczyłem na ducha walki, wigor młodości i przede wszystkim jakiekolwiek ambicje. Zimnoch pokazał, że pozycja średniego średniaka to jego strefa komfortu za która nie ma zamiaru się wychylać... przykre ale prawdziwe.
Szmuggler

Postprzez kamilg0700 » 18 maja 2013, o 23:26

Z góry zaznaczę, że dzisiejszej gali nie oglądałem, ale po pokazie Wawrzyka wczoraj, tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że gale Wojaka i cała promocja Wasilewskiego to jeden wielki pic na wodę... Rekordy nadmuchiwane na kelnerach, zawodnicy ściągani tylko do nabijania bilansu, bo jeśli nie znokautują, to sędziowie wypunktują dla miejscowych zawodników + cały sposób prowadzenia gal...

Pomimo że będąc szczylem w tamtych czasach i ledwo pamiętam walki Gołoty i Michalczewskiego (nawet Rylik) to brakuje mi takich walk, obecnie głównie Krzysiek Włodarczyk trzyma poziom, Adamka nie trawię odkąd przeszedł do ciężkiej... Nadzieję upatruję jeszcze w Proksie i Masternaku, ale poza niby to daleko, daleko nic, a obecny promotoring Wasilewskiego tylko temu sprzyja.
kamilg0700

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Pustelnik » 21 cze 2013, o 21:19

Brawa dla Krzysia.

Krzysiu własnie obronił pasek WBC w junior ciężkiej.
Pustelnik

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez LFCfanatic » 21 cze 2013, o 21:22

Świetna walka. Brawo Krzychu. Już od 4-5 rundy widać było, ze Włodarczyk zaczyna realizować swój plan a Czekijew powoli pływa. Ale to jaką ma moc w łapie Krzysiek to głowa mała...
Obrazek
LFCfanatic

Postprzez PonuryGrabarz » 21 cze 2013, o 21:27

Puncher z prawdziwego zdarzenia.Nie jednego konia by powalił.Będzie rewanż?Jakiś bardziej skomplikowany kontrakt chyba podpisali.
PonuryGrabarz

Postprzez walek666 » 25 sty 2014, o 20:09

O której planowane jest wyjście do ringu Szpilki :?: Nie wiem na która budzik nastawić :wink:
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)
walek666

Postprzez PonuryGrabarz » 25 sty 2014, o 20:20

walek666 napisał(a):O której planowane jest wyjście do ringu Szpilki :?: Nie wiem na która budzik nastawić :wink:

Na Futbolhd transmisja się zaczyna o 1.30 ale nie wiem czy to początek gali czy tylko walka Szpilki. Osobiście mam nadzieję że Szpila dostanie w papę :D Myślę, że wtedy by zszedł na Ziemie i wyszłoby mu to tylko i wyłącznie na korzyść.
PonuryGrabarz

Postprzez Michal1302 » 25 sty 2014, o 20:24

walek666 napisał(a):O której planowane jest wyjście do ringu Szpilki :?: Nie wiem na która budzik nastawić :wink:

Z tego co się orientuję to jakoś ok.4, ale nie jestem pewny tego :)
Michal1302

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny