Snooker

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Postprzez Iwona » 28 kwi 2008, o 18:54

Dla mnie tez odpadniecie Selby'ego bylo duzym zaskoczeniem, ale powiem szczerze, ze sie ciesze, bo jakos za nim nie przepadam. Za to bardzo lubie Higginsa i szkoda, ze odpadl.
Za to dzisiaj w 20. partii, jak sie potem okazalo ostatniej pomiedzy O'Sullivan'em a Williams'em padl break maksymalny. Oczywiscie jego autorem nie kto inny jak Ronnie. Ale mam dziwne wrazenie, ze mimo dosc wysokiej formy to Ronnie nie zdobedzie tytulu Mistrza Swiata. Wcale bym sie nie zdziwila jakbysmy mieli mala niespodzianke w postaci zwyciestwa Daya lub Cartera. No ale wszystko sie okaze za tydzien...
You'll Never Walk Alone!
Iwona
Piorunochron

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Re: Snooker

Postprzez Skiłi » 25 kwi 2009, o 13:57

Ronnie poza MŚ. Sensacyjne zwycięstwo Allena nad Mistrzem Świata, O'Sullivanem. Teraz Allen może już spokojnie chodzić i opowiadać że nigdy nie przegrał z Anglikiem :P
Skiłi

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez John » 25 kwi 2009, o 14:10

Wiecej, Allen za kazdym razem jak gral z Ronniem to go lał :P Bardzo ciekawie zapowiada sie para Hendry - Murphy. Mam nadzieje, ze stary mistrz pokaze klase.
"Steven Gerrard, he's a player who kisses the badge and means it."
John

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez MaG » 25 kwi 2009, o 14:43

Ronnie sam przed MŚ świata mówił, że więcej jak 1.5h dziennie to nie trenuje, więc czego tu się spodziewać...
gdyby on nie był tak leniwy i miał chociaż odrobinę lepszy charakter to nikt by z nim przez długie lata nie wygrał.

Po odpadnięciu O'Sullivana liczę na Hendry'ego. Chciałbym zobaczyć jak wygrywa MŚ po 10 latach :)
a kibic Liverpoolu odpadł w pierwszej rundzie, ale to akurat niespodzianką nie jest... Murphy w formie jest ;)
MaG

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Iwona » 25 kwi 2009, o 14:54

Po pierwsze bardzo fajne spotkanie rozegrali Ronnie z Markiem. Po drugie zasłużone zwycięstwo Allena. A po trzecie fajnie się patrzy jak na widowni siedzi ktoś w koszulce LFC :P

Dzisiaj 1. sesję zaczynają Carter i Robertson...dwóch moich ślicznych snookerzystów naprzeciwko siebie i jeden odpadnie. Oj ja nieszczęśliwa :lol:
You'll Never Walk Alone!
Iwona
Piorunochron

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez MalyLFC » 25 kwi 2009, o 15:25

Oglądałem tylko jeden mecz pomiędzy Higginsem i Holtem i musze powiedziec ze Higgins potrafi grac;] szkoda ze opdadł...
Ostatnio edytowano 26 kwi 2009, o 10:35 przez MalyLFC, łącznie edytowano 1 raz
MalyLFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Michal » 25 kwi 2009, o 15:32

Ja pamiętam jak kiedyś komentatorzy na Eurosporcie mówili, że Ken Doherty jest kibicem MU i jak zdobył MŚ to przeszedł się z trofeum po "Anfield Road". Po jakimś czasie się poprawili, chyba kibice im na forum to napisali :D
Obrazek

"Wychowując się w Huyton, nauczyłem się nienawidzić Manchesteru United, ich fanów, piłkarzy, trenera, pracowników, maskotki - każdego związanego z Old Trafford." - Steven Gerrard
Michal

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Jetzu » 21 wrz 2010, o 00:20

Ci co oglądali dzisiaj pewnie wiedzą, Ci co nie oglądali niech żałują bo to był pokaz mistrzostwa :)
Ronnie O'Sullivan wbija swój 10 w karierze maksymalny break.
Po wbiciu pierwszej czarnej bili pyta się sędziego jaka jest nagroda za uzyskanie 147, po kilku chwilach sędzia odpowiada, że przewidziane jest 4tyś funtów, za najwyższy break w turnieju - potem to już tylko poezja.
Najlepsze zachowanie Ronniego kiedy przy 140 zostawił czarną bilę i podał rękę Kingowi, a wbił czarną dopiero po namowie sędziego.

Film polecam każdemu, nawet ludziom którzy nie interesują się snookerem, bo to co zrobił O'Sullivan to jest czysty geniusz :)
http://www.youtube.com/watch?v=7We78kb1BeI
Jetzu

Postprzez MerseysideRed » 21 wrz 2010, o 13:16

Jetzu napisał(a):Ci co oglądali dzisiaj pewnie wiedzą, Ci co nie oglądali niech żałują bo to był pokaz mistrzostwa :)
Ronnie O'Sullivan wbija swój 10 w karierze maksymalny break.
Po wbiciu pierwszej czarnej bili pyta się sędziego jaka jest nagroda za uzyskanie 147, po kilku chwilach sędzia odpowiada, że przewidziane jest 4tyś funtów, za najwyższy break w turnieju - potem to już tylko poezja.
Najlepsze zachowanie Ronniego kiedy przy 140 zostawił czarną bilę i podał rękę Kingowi, a wbił czarną dopiero po namowie sędziego.

Film polecam każdemu, nawet ludziom którzy nie interesują się snookerem, bo to co zrobił O'Sullivan to jest czysty geniusz :)
http://www.youtube.com/watch?v=7We78kb1BeI

Fajny sposób na posprzątanie stołu bilardowego.
Muszę przyznać , że na snookerze znam się tak samo jak na dojeniu krowy , ale koleś potrafi wywołać banana na twarzy.
Bezprecedensowy mistrz , koleś ma niezwykły talent.
Mina łysego bezcenna.
MerseysideRed

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez LFC4ever » 21 wrz 2010, o 17:27

Nawet nie wiedziałem, że jest taki temat.
Co do maxa Ronnie'go to po prostu geniusz, a to wyjście na 2 ostatnie czerwone-majstersztyk. Szkoda, że on często nie przykłada się do swoich zagrań i różne turnieje po prostu olewa, bo mógłby dominować tak jak niegdyś Hendry.
Szkoda, że nie mam teraz czasu oglądać turnieju :(
Obrazek
Pragnę przeżyć moment pierwszego zwycięstwa i siedzenia w szatni po zakończonym meczu. W tym momencie, całą pracę jaką włożyłem, wszystkie potknięcia i kontuzje, będą warte zachodu, ponieważ kocham grać dla tego klubu - Steven Gerrard
LFC4ever

Postprzez LFC4ever » 14 gru 2010, o 22:24

Jak zapewne wszyscy fani snookera wiedzą finał UK Championship był już w niedzielę. Ja pisze dopiero dziś bo jakoś nie miałem czasu :wink: . Finał z pewnością znajdzie się w trójce najbardziej dramatycznych finałów jakie widziałem :? . Mecz grany do 10 wygranych partii, najpierw 7-2 dla Wiliamsa i bardzo małe szanse Higginsa, później 9-5 i szanse Higginsa praktycznie zerowe. Wtedy chciałem już wyłączać odbiornik, bo mimo tej całej afery korupcyjnej kibicowałem Szkotowi. Dziś mogę napisać, że cieszę, że z tych kilku nieprzespanych godzin :wink: . Ostatecznie Higgins wygrał 10-9, było to tak wspaniałe, tym bardziej że Szkot nie grał przez 6 miesięcy i był to jego pierwszy turniej w tym sezonie przy 3 turniejach innych graczy. Ponadto wskoczył na pierwsze miejsce prowizorycznego rankingu.
Z mojej strony: szkoda, że Ronnie odpadł tak szybko :x

http://www.eurosport.pl/snooker/uk-cham ... tory.shtml
Kluczowe momenty finału.

http://video.eurosport.pl/snooker/rober ... ideo.shtml
wpadka i błąd sędziego. Brązowa za 2 pkt:D :D :D

E: Zapomniałem dodać, właśnie ta 19 partia i te 3 genialne wbicia Higginsa zapamiętam do końca życia. :happy: Zwycięstwo ze łzami w oczach Higgins zadedykował ojcu.
Ostatnio edytowano 14 gru 2010, o 22:36 przez LFC4ever, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Pragnę przeżyć moment pierwszego zwycięstwa i siedzenia w szatni po zakończonym meczu. W tym momencie, całą pracę jaką włożyłem, wszystkie potknięcia i kontuzje, będą warte zachodu, ponieważ kocham grać dla tego klubu - Steven Gerrard
LFC4ever

Postprzez Jetzu » 14 gru 2010, o 22:31

No właśnie, wczoraj wyłączyłęm przy stanie 9:5 dla Wiliamsa, dzisiaj widzę powtórkę i jest 9:7, to sobie obejrzałem.
Finał niesamowity, 19 partia genialna - komentarz "Żeby ten finał mógł być jeszcze bardziej emocjonujący, Szkot musiałby nie trafić tej czerwonej" po czym Higgins nie trafia czerwoną bilą do zielonej łuzy :)
Jeden z lepszych pojedynków jakie oglądałem.
Jetzu

Postprzez bibe » 7 maja 2012, o 21:58

ALLISTER CARTER 11 v 18 RONNIE O'SULLIVAN

No i mamy nowego mistrza świata. Trzeba przyznać, że zaskoczyła mnie genialna wręcz forma O'Sullivana, który ostatnimi czasy przeżywał kryzys. Sam finał może nie był ciekawy z powodu dominacji Ronniego, ale patrząc na cały turniej to jestem zachwycony. Zarówno całe pojedynki jak i postacie zapewniły sporo emocji. Na wyróżnienie i ogromne pochwały zasługuje Jamie Jones który mimo młodego wieku dotarł do 1/4 i grał naprawdę kapitalnie z Carterem. Zabrakło niewiele a walczył by o finał z Stephenem Maguairem. Ogólnie turniej dostarczył sporo wrażeń, między innymi max i zakończenie kariery przez najlepszego zawodnika w historii tego sportu Stephena Hendry'ego. Szkoda trochę, że tak łatwo dał się ograć w ćwierćfinale ale pierwsze dwie rundy w jego wykonaniu były momentami wybitne patrząc przez pryzmat ostatnich lat. Ogromne brawa dla wicemistrza za grę mimo poważnych kłopotów zdrowotnych i ograniczonego czasu poświęconego na treningi. Można by na narzekać na słabszą forme faworytów ale przyznam że mile zaskoczyli mnie debiutanci i niżej notowani zawodnicy. Oby przyszły sezon przyniósł równie wiele pozytywnych emocji.

Pozdrawiam

[email protected]
LFC4ever
Selby na którego też bardzo liczyłem miał kontuzje szyi przed mistrzostwami, chyba nawet wycofał się z China Open. Może za rok dopisze mu więcej szczęścia i uda mu się zdobyć tytuł.
Ostatnio edytowano 7 maja 2012, o 22:47 przez bibe, łącznie edytowano 1 raz
You're just too good to be true,
Can't take the ball off of you,
You've got a heavenly touch,
You pass like Souness to Rush,
And when we're all drunk in the bars,
We can't believe that you're ours,
You're just to good to be true,
Can't get the ball off of you...

Oh Steee-ven Gerr-aaard, da da da da da da...
bibe

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez ipid » 7 maja 2012, o 22:10

troche szkoda Cartera bo z przekroju całej kariery zasługuje na MŚ (mam nadzieje że jeszcze go zdobędzie). "Rakieta" no cóż rewelacyjny w tym turnieju i jedynym zawodnikiem który mógł mu odebrać mistrza był Neil Robertson, jednak Ronnie był w fenomenalnej formie i jak najbardziej zasłużenie zdobył mistrzostwo. Oby przyszły sezon był równie emocjonujący. Pozdrawiam
Obrazek
ipid

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez delux » 7 maja 2012, o 22:18

Niesamowity Ronnie Rocket O'Sullivan mistrzem świata po raz 4. Nie chce się tutaj rozpływać nad geniuszem anglika bo to jest kwestia nie podlegająca dyskusji, Jednak jego podejscie go gry oststnimi czasy zostawiało sporo do życzenia, a to kłopoty zdrowotne , a to brak chęci. W tym turnieju skoncentrowani i konsekwetny jak nigdy, z wyraźnim błyskiem w oku rozbił w pył kolejnych oponentów ( te genialne 2 sesje). Ku uciesze chyba wszystkich sympatyków snookera Ronnie otwarcie przyznał, że nie zamierza jeszcze rostwać się ze snookerowych stołem!
Ostatnio edytowano 7 maja 2012, o 22:20 przez delux, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
delux

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny