Siatkówka

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Siatkówka

Postprzez steferdLFC » 31 mar 2015, o 23:01

Papke twierdzi, że procedura już ruszyła, ale i tak będzie trwała od 2 do 4 lat.
Pytanie jest tylko, jak będzie wyglądała kadra z jednym Czarnoskórym Leonem i czy jaki będzie to miało wpływ na ewentualne przemianowanie Kurka na atakującego.
"Pain is temporary, pride is forever"
LEGE ARTIS
steferdLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Lukson » 31 mar 2015, o 23:48

Okres trwania procedury nie jest jakimś większym problemem zważywszy na to że na ten moment gość ma 21 lat.
Co do Kurka, kiedy dowiedziałem się, że nie został powołany na MŚ powiem szczerze nie byłem zadowolony z tego faktu i myślałem że na dobre nam to nie wyjdzie... a tu zwycięstwo w pięknym stylu na MŚ;) także wnioskować można że był to dobry wybór, więc nie wiem czy po ew. przyjściu Leona do reprezentacji znajdzie się miejsce na Bartka :P
Chociaż może razem zagrają, a Kurek wejdzie w miejsce Miki... ?
Lukson

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Elthiryel » 1 kwi 2015, o 01:38

Pamiętam że wtedy (po ogłoszeniu składu) któryś z portali zebrał statystyki Kurka i jego konkurentów do składu (chyba za poprzedni rok) i ze statystyk wynikało wprost że w tamtym momencie grał najsłabiej. Niby statystyki to nie wszystko, ale w tym przypadku znalazło to odzwierciedlenie w rzeczywistości. Czy teraz ma lepsze "numerki" nie wiem, nawet za bardzo nie wiem gdzie by tego szukać. ;)
Elthiryel

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez steferdLFC » 2 kwi 2015, o 19:31

Grzegorz Bociek ogłosił, że wygrał z nowotworem ! :)
"Pain is temporary, pride is forever"
LEGE ARTIS
steferdLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez gincu » 2 kwi 2015, o 20:23

Właśnie byłem zaskoczony jego powołaniem. Brawa dla Grześka, super, że mu się udało
Reporter: Is this your best day as Liverpool manager?

Brendan Rodgers: No, every day is
gincu

Postprzez KrzysiekBrzoza95 » 11 cze 2015, o 22:45

No i nasi w LŚ ruszyli z buta bardzo mocno. Czy aby nie za mocno? obawiam się tego niestety. Podkreślam że dla naszych najważniejszy powinien być tegoroczny Puchar Świata by bez nerwów jechać do Rio ;) http://www.sport4fans.pl/inne/2910/week ... ranem.html a tu pisałem o Polska vs Iran swego rodzaju ciekawe punkty zdobyli tu nasi po dotknięciu siatki... brodą :D co sadzicie o nowych przepisach?
KrzysiekBrzoza95

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Mathijs » 12 cze 2015, o 14:42

To że chłopaki wygrywają póki co łatwe mecze nie znaczy, że będą bez sił w Japonii ;) Prawdziwe granie zacznie się dzisiaj o 2:00 i myślę, że dopiero wyjazdowe mecze będą wyznacznikiem tego, jakie jest to obciążenie dla reprezentacji. Zresztą, Antiga już w poprzednim sezonie udowodnił, że drużyna potrafi przekierowywać swoje siły na najważniejsze imprezy ;)
Mathijs

Postprzez KrzysiekBrzoza95 » 23 sie 2015, o 01:46

Hej własnie znajduje się w Toruniu na Memoriale. Mam akrę od S4F na fotografie również. Robię relację z tego wydarzenia. Jutro wstawiam zdjęcia, gdzie również będzie publiczność :) Jakby ktoś również przebywał w Toruniu na Memoriale to zapraszam do szukania siebie :P Tutaj daje ogólny zarys Memoriału: http://www.sport4fans.pl/inne/3118/od-s ... runiu.html a tutaj relacje z pierwszego meczu (jeszcze bez zdjęć i wywiadów, które ukażą się jutro do 14 jak dobrze pójdzie) : http://www.sport4fans.pl/inne/3126/pier ... stwem.html
KrzysiekBrzoza95

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez torresiwo » 23 sie 2015, o 02:10

Siema! Wiecie jak koszulkę reprezentacji Brazylii, a konkretnie Murilo? O ile jakiegoś polskiego zawodnika pewnie nie trudno byłoby zdobyć, o tyle z zagranicznymi z tego co patrzyłem po necie jest ciężko, a Murilo to moj ulubiony zawodnik :)
Pozdrawiam, Torresiwo
torresiwo

Postprzez KrzysiekBrzoza95 » 8 wrz 2015, o 16:31

Nasza reprezentacja zaczęła dziś od zwycięstwa w meczu z Tunezją w Pucharze Świata rozgrywanym w Japonii. Jutro gramy z Rosją, która dziś łatwo pokonała Wenezuelę 3:0, po za tym jak zawsze mecz z podtekstami damy radę go wygrać? Więcej o PŚ tutaj napisałem :) Jeżeli mogę to dodać i się ,,pochwalić'' http://www.sport4fans.pl/inne/3208/bez- ... lanem.html
KrzysiekBrzoza95

Postprzez mensajero » 8 wrz 2015, o 19:46

Ostatnie 13 meczów pomiędzy Polską, a Rosją to 7 zwycięstw Polski i 6 Rosji. Bukmacherzy oferują kurs 1.80 na Rosję i 1.90 na Polskę. Ja też uważam, że szanse są mniej więcej pół na pół.
mensajero

Postprzez KrzysiekBrzoza95 » 22 wrz 2015, o 14:39

Jutro bój z Włochami o awans do RIO i wygraną w turnieju :) Wczoraj i dziś dobre mecze polaków oby tylko jutro o 3:30 było tak samo. Życzę tego sukcesu bo na prawdę zasłużyli! Godzina meczów taka, że żadna dlatego podrzucam swoją relację: http://www.sport4fans.pl/inne/3277/10-w ... z-tuz.html
KrzysiekBrzoza95

Postprzez Mitchell » 9 sty 2016, o 00:05

Polscy kibice na dzisiejszym meczu z Niemcami:
:)
Obrazek
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Mitchell

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Steven86 » 9 sty 2016, o 11:22

Od wczoraj to hit internetu :)
A co do samego meczu to mam nadzieje, ze bylo to tzw jedno slabsze spotkanie w turnieju... Dzis piekielnie ciezki mecz z Francja...
Steven86

Postprzez liverpoolek » 9 sty 2016, o 11:25

Boję się, że ten mecz chłopaki przegrają w głowach. Momentami nasza gra była na poziomie gry Francuzów. Jakby to utrzymać przez cały mecz to mamy wieczorem długie i wyrównane widowisko. Tylko czy chłopaki wzniosą się na wyżyny? Trza być dobrej myśli :)
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
liverpoolek

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny