Rugby

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Rugby

Postprzez 1010Arx » 1 lut 2014, o 21:02

Aż dziw bierze, że nie ma tu tematu o tej pięknej dyscyplinie.

Właśnie zakończył się mecz pucharu 6 narodów Francja-Anglia. Co za spotkanie! Końcówka po prostu niesamowita. Francuzów już skreśliłem po ostatnim przyłożeniu Anglików, nie spodziewałem się, że odpowiedzą tym samym, a jednak dali radę i wygrali. Doping pod koniec meczu na trybunach taki, że aż miałem ciarki na plecach, najpierw chóralne śpiewy Anglików, a po przyłożeniu Francuzów stadion eksplodował, dawno takich emocji nie przeżyłem, chyba od derbów z Evertonem na Goodison. Ahhh czasem dobrze się oderwać od futbolu i pooglądać też inne dyscypliny.
Komentatorzy Rugby na C+ to poezja, moim zdaniem przebijają nawet Twarowskiego i Nahornego ileż oni emocji sprzedają podczas meczu to głowa mała.
Obrazek
1010Arx

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Re: Rugby

Postprzez Esiu » 1 lut 2014, o 21:09

Piękny mecz to prawda:) Szkoda jednak mi Anglików .
Esiu

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Powrót do Inne dyscypliny