Wrestling

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wrestling

Postprzez marduk666 » 24 lut 2013, o 18:38

Jakie jaja? Tam w ogóle nie ma aktorstwa. Wszystkie kwestie są tak sztuczne, że przecinki i kropki słychać.
Obrazek

<hr />

Podmywajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny... :)
marduk666

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Tomasi » 24 lut 2013, o 18:41

aqalfc napisał(a):Ale prosze wytłumaczcie mi w jakim celu ludzie to oglądają ? To tak jakbym oglądał "Dlaczego Ja" czy "Pamiętniki z wakacji" , w których gra aktorska jest na takim samym, nędznym poziomie. Nigdy tego nie zrozumiem :)

Osobiście bardzo lubię i gdy ktoś zadaje takie pytanie jak Ty, to mam prostą odpowiedź - wrestling jest bardziej widowiskowy. Wystarczy sobie obejrzeć, jedną czy drugą walkę bokserską, żeby zobaczyć, że tak naprawdę poza sporadycznymi momentami (patrz knockdown, ciekawa wymiana ciosów, knockout) nie dzieje się nic ciekawego. Wrestlerzy starają się chociaż nakręcić publiczność, zrobić coś nietypowego :)
"Boże, błogosław ateizm!"
Carpe Diem
Tomasi

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez aqalfc » 24 lut 2013, o 19:08

Rozumiem jeden woli Zośkę, drugi Maryśkę - ja nigdy na Wrestling nie mogłem, nie mogę i prawdopodobnie nie będę mógł patrzeć nawet jednym okiem, nawet jeśli to jest 'zjawiskowe' (sic!) :D
Ostatnio edytowano 24 lut 2013, o 19:35 przez aqalfc, łącznie edytowano 1 raz
aqalfc

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Kiroll » 24 lut 2013, o 19:30

Ja ostatnio na orange sport zacząłem oglądać "Total Nonstop Action Wrestling" i naprawdę dobrze się bawię oglądając niektóre "walki". Zabawne show gdzie można zobaczyć wiele efektownych chwytów, ataków.
Obrazek
Kiroll

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Sebu » 24 lut 2013, o 19:36

TNA to druga największa federacja świata różniąca się od WWE tym, że ich produkt kierowany jest do starszej publiczności (WWE - TVPG, TNA - TV14), czyli w skrócie jest bardziej "hardkorowa" (jeżeli można to tak nazwać, bo istnieją federacje - takie jak CZW - w których rozwalają sobie jarzeniówki na głowach itp.) i produkt jest ostrzejszy.
Sebu

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Danny07 » 24 lut 2013, o 19:59

Ja również nie przepadam za wrestlingiem. Według mnie to głupi sport, a gra aktorska (bo walkami tego nazwać nie można) stoi na niskim poziomie. Jednak jeśli ktoś lubi oglądać wrestling, to niech ogląda. Kogoś może nie interesować piłka nożna, koszykówka siatkówka i tak dalej. Nie lubię wrestlingu - nie oglądam, więc nie będę tutaj zaglądał, ani nie będę przeszkadzał ludziom którzy to lubią. Nie mi oceniać wasz gust ;)
Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.
Danny07

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Redman » 24 lut 2013, o 20:40

Jak już oglądam to coś, to aż mnie nerwy ponoszą, podobne do tych kiedy zdarzy mi się obejrzeć "Dlaczego ja" albo "Trudne sprawy"... :P Gra aktorska to jest nieraz mało powiedziane.
Na tym gifie komuś pomylił się scenariusz xD - http://img.sadistic.pl/pics/6c0af50e54f3.gif

E; Sebu, nie wiem czy ironizujesz z tą grą aktorską czy nie.. Lepiej nie będę już brnął głębiej :)
W filmiku 14minuta i te "ciosy łokciem" pozostawiają wiele do myślenia, nie mówiąc o spektakularnych wejściach które nudzą już na samym wstępie, przed przedstawieniem które będzie odbywać się na ringu... Wszystkie w 100u% prawdziwe walki, na galach, ogląda się lepiej niż to. Oczywiście mi, każdy ma prawo wyboru :)
PS. Oszczędź mnie i nie rozstrzeliwuj.
Ostatnio edytowano 24 lut 2013, o 21:14 przez Redman, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Redman

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Sebu » 24 lut 2013, o 21:02

Od kiedy wrestling opiera się na grze aktorskiej?

http://www.youtube.com/watch?v=piOOrMyRz2o

Niech mi ktoś powie, że ta walka nie jest dobrą rozrywką to rozstrzelam :)
Sebu

Postprzez aqalfc » 24 lut 2013, o 22:10

Sebu napisał(a):Od kiedy wrestling opiera się na grze aktorskiej?

http://www.youtube.com/watch?v=piOOrMyRz2o

Niech mi ktoś powie, że ta walka nie jest dobrą rozrywką to rozstrzelam :)

Przecież sam początek filmu, kadr z 'wielkim' skupieniem zawodnika i samo jego wjechanie do ringu na jakimś wysięgniku jest dla mnie po prostu nie do zniesienia, śmiem twierdzić, że sposób i styl grania jest na tym samym poziomie co 'mega produkcje' Okiła Khamidova :)
aqalfc

Postprzez Sebu » 24 lut 2013, o 22:51

Dobra, z takimi ignorantami to ja nie mam zamiaru dyskutować. :)
Sebu

Postprzez Wizzy » 24 lut 2013, o 23:14

Sebu napisał(a):Dobra, z takimi ignorantami to ja nie mam zamiaru dyskutować. :)

A po co się o to kłócić. Wrestling jest tak odbierany i nic tego nie zmieni. Gdybym się tym nie zainteresował te kilka lat temu, to też bym to tak ocenił. Dla fanów to dobra rozrywka, przy której można się czasami emocjonować.

Ja nie żałuje, że przez 3 lata oglądałem to regularnie, bo poznałem przez fora internetowe świetnych ludzi, z którymi cały czas mam kontakt i na pewno spotkam się z nimi przy butelce wódki. Po jakim czasie to się nudzi, czego sam jestem przykładem, bo przez ostatnie 8 miesięcy to obejrzałem może jeden Royal Rumble Match. W kręgu Wrestlingu trzyma mnie tylko pewne forum o tej tematyce.

Kiedy zaczynałem swoją przygodę z Wrestlingiem, to nie spodziewałem się, że będę miał własne forum, swego czasu pisał na największego bloga w Polsce, czy ogarniał pierwsze sprawy zlotowe, aby spotkać się z ludźmi z którymi kontakt mam jedynie przez forum, fejsbuka, itp.
Wizzy

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez aro8 » 25 lut 2013, o 01:06

z ciekawości założyłem konto na tym forum i zanim cokolwiek napisałem to zostałem miło przywitany http://i45.tinypic.com/2im5dhk.jpg :)
aro8

Postprzez pepe92 » 25 lut 2013, o 01:36

Co to za forum ? ;D
pepe92

Postprzez Sebu » 25 lut 2013, o 19:37

Pewnie wrestlefans? To akurat najgorsze wrestlingowe forum świata :)
Sebu

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny