Londyn 2012

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Londyn 2012

Postprzez Kurdt » 26 lip 2012, o 17:42

Piłkarze i piłkarki już grają, jutro o 22.00 polskiego czasu ceremonia otwarcia, a na forum o Igrzyskach w Londynie cisza.

Nie będę się zbierał na jakiś informacyjny wstępniak, którego nikt nie przeczyta, każdy kto chce znajdzie wszysto w szeroko pojętych internetach.

Za nami już pierwszy skandal i pierwsza niemal wypowiedziana wojna (wczorajsza afera z _tymizłymi_ Koreankami).

A dziś pierwsza duża niespodzianka, Japonia wygrywa z Hiszpanią 1:0, a spokojnie mogła jeszcze ze 2-3 bramki wcisnąć. Dodajmy, że w drużynie Hiszpanii m.in. Javi Martinez, Juan Mata czy Jordi Alba, a w składzie samurajów brakuje chociażby Hondy, Endo czy Kagawy. Japończycy wyszli na prowadzenie w pierwszej połowie, chwilę potem mogli prowadzić już 2:0, ale wychodzącego sam na sam zawodnika z KKW wykosił Inigo Martinez i wyleciał z boiska. Defensywa Hiszpanii nie istniała, De Gea świetnie ratował im tyłek praktycznie przez cały mecz.

Za chwilę mecz Urugwaju, a wieczorem gra jeszcze Wielka Brytania. Ładnie zaczynają się te IO (wcześniej też b. fajny mecz Maroka z Hondurasem), a to przecież w Londynie offowa dyscyplina i tak naprawdę zaledwie przystawka do skakania wyżej, bicia się mocniej i rzucania dalej. Igrzyska Olimpijskie w Londynie uważam więc za (niemal) otwarte.

Transmisje z tego co wiem oglądamy na całkiem sporej ilości kanałów, bo na TVP1, TVP2, Eurosporcie i nSporcie. Do wyboru, do koloru.
Groove is in the heart.

http://www.twitter.com/bartekryt
Kurdt

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Re: Londyn 2012

Postprzez 1010Arx » 26 lip 2012, o 18:00

Ale komentator w Eurosporcie jest "profesjonalny"
Przed sekundą podczas przywitania ekip z Urugwaju i ZEA powiedzial, że "mecz odbedzie sie na Old Trafford w Liverpoolu oczywiscie" ... ale oni tam bałwanów trzymaja:P

EDIT: Ale chyba mu ktos uwage zwrocil bo juz poprawnie mowi:D
A teraz pierniczy o Suarezie... ze niby Liverpol jest z jego gry zadowolony ale klopoty wychowawcze powoduja ze gdyby byla za niego oferta z checia bysmy go sprzedali.... A ja na Szpakowskiego narzekalem ze juz slabo komentuje.. Zwracam honor Panie Włodku...
Obrazek
1010Arx

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Kurdt » 26 lip 2012, o 18:19

Szczerze mówiąc to w przypadku komentatorów bardziej irytują mnie nie wpadki, bo te każdemu, kto ma za zadanie mówić przez 90. minut mogą się zdarzyć, ale raczej zwyczajna głupota i zarozumialstwo, co często kończy się gadaniem od rzeczy.

BTW, w meczu Urugwaju oczywiście w pierwszym składzie Suarez i Coates, do tego Ramirez (szansa dla niektórych, żeby albo się do niego przekonać, albo głośniej krzyczeć, że jest przereklamowany). Od siebie polecę obserwowanie zawodnika, który spotkanie zaczął na ławce rezerwowych - Abela Hernandeza z Palermo. Młody napastnik Urugwaju jest wg mnie strasznie niedoceniany i niezauważany, a talent ma nie mniejszy niż Cavani.

EDIT:

Gaston Ramirez z rzutu wolnego na 1:1. Klasa.
Ostatnio edytowano 26 lip 2012, o 18:43 przez Kurdt, łącznie edytowano 1 raz
Groove is in the heart.

http://www.twitter.com/bartekryt
Kurdt

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Khazim » 26 lip 2012, o 18:29

Zgadzam się, nie można mieć pretensji do komentatorów gdy popełnią głupi błąd lub się po prostu przęjęzyczą. Gdybym miał tak gadać nieustannie przez 90 min to bym pewnie zapomniał, w którymś momencie co to za mecz i kto gra. :D

Co do meczów, to na razie zapowiadają się ciekawe igrzyska. Japończycy zrobili już nam niespodzianke z Hiszpanami, a teraz Emiraty prowadzą z Urugwajem. No ciekawie się robi, nie można narzekać.
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek
Khazim

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Gonzo » 26 lip 2012, o 18:43

Co Ramirez uderzył!!! :shock: czapki z głów

Tak na chłodno po 1szej połowie: bardzo dużo chłopak biega, cały czas pod grą. Często wychodził po piłkę do drugiej linii żeby za chwilę być pod polem karnym rywali. Widzę go tak naprawdę pierwszy raz ale 45 minut pozwalają mi napisać że jest to bardzo ciekawy zawodnik.
Ostatnio edytowano 26 lip 2012, o 18:55 przez Gonzo, łącznie edytowano 2 razy
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina
Gonzo
Moderator

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez 1010Arx » 26 lip 2012, o 18:44

Kurdt napisał(a):
BTW, w meczu Urugwaju oczywiście w pierwszym składzie Suarez i Coates, do tego Ramirez (szansa dla niektórych, żeby albo się do niego przekonać, albo głośniej krzyczeć, że jest przereklamowany).

No to sie Gaston Ramirez zaprezentowal:P Co prawda narazie piekny strzal z wolnego ale moze jeszcze cos z gry pokaze:D
Obrazek
1010Arx

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Sebu » 26 lip 2012, o 19:36

Nie ma to jak zatrudniać fana mułów do komentowania meczu, w którym gra Luis Suarez. Dno po prostu, zero obiektywizmu, nie słyszałem jeszcze dobrego słowa na temat naszego napastnika.
Sebu

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Khazim » 26 lip 2012, o 19:48

Sebu napisał(a):Nie ma to jak zatrudniać fana mułów do komentowania meczu, w którym gra Luis Suarez. Dno po prostu, zero obiektywizmu, nie słyszałem jeszcze dobrego słowa na temat naszego napastnika.

Robi się to już śmieszne... Przed chwilą, zamieszanie, a komentarz "znowu Suarez się awanturuje".. potem Suarez dogrywa i jest, że "po raz kolejny ładnie przyjmuje, ale podaje słabiutko"... Ciężko się taki mecz ogląda... a ja myślałem, że denerwujące będzie wycie fanów mułów gdy Suarez jest przy piłce...
Obrazek
Khazim

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez bugi » 26 lip 2012, o 19:50

Na nsport nie usłyszycie złego słowa na Suareza a wręcz go bronią tam prawie :D
Poza tym Luis bez formy.
Co do Cavaniego, oglądam druga połowę i powiem że jest fatalny, wcześniej nigdy go nie oglądałem ale jak słyszę że ktoś go wycenia na powyżej 50mln to śmiać mi się chce. Niedokładność, samolubność, straty. Możliwe że to tylko jego słabszy mecz...
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez guodzilla » 26 lip 2012, o 19:52

Sebu napisał(a):Nie ma to jak zatrudniać fana mułów do komentowania meczu, w którym gra Luis Suarez. Dno po prostu, zero obiektywizmu, nie słyszałem jeszcze dobrego słowa na temat naszego napastnika.

A na którym kanale oglądasz? No niestety, Suareza ogólnie się nie lubi, przez to jest wygwizdywany nawet na IO. Btw, nie wydaje wam się, że Luis jest odrobinę szczuplejszy? 8)
guodzilla

Postprzez Sergek » 26 lip 2012, o 19:52

Może niektóre rzeczy są mówione niepotrzebnie, może, nie wiem, ale skoro Luis naprawdę podał źle i za lekko, to co komentator ma powiedzieć?

Obstawiam, że oglądasz na nsporcie.
Sergek

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez polik » 26 lip 2012, o 19:56

Oglądałem dzisiaj spotkanie Hiszpanów z Japończykami i La Furia Roja dzisiaj zdecydowanie zawiodła. Grali bezbarwnie i jednostajnie. A przecież są jednym z 3 głównych faworytów do wygrania całego turnieju.
Zobaczymy co zaprezentują Brytyjczycy i Brazylijczycy.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
polik

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Khazim » 26 lip 2012, o 20:02

Sergek napisał(a):Może niektóre rzeczy są mówione niepotrzebnie, może, nie wiem, ale skoro Luis naprawdę podał źle i za lekko, to co komentator ma powiedzieć?

Obstawiam, że oglądasz na nsporcie.

Racja, ale kiedy słucham tych słów wypowiadanych w taki a nie inny sposób przez tego pana to osobiście odbieram je jako swojego rodzaju sygnał, że Suareza wgl nie powinniśmy oglądać na IO. Podkreślam, że ja to tak odbieram, ale skoro potwierdzają to inne osoby to chyba coś w tym jednak jest.

Co do samego meczu to było to na moje oko dobre widowisko. Chociaż faworytem był Urugwaj to spotkanie wcale nie było jednostronne. Zgadzam się z ostatnimi słowami komentatora, że Emiraty mogą nas jeszcze mile zaskoczyć na tych Igrzyskach. Na wielki plus oczywiście wolny Ramireza 8)
Obrazek
Khazim

Postprzez cbool » 26 lip 2012, o 22:32

Oglądałem trochę Brytyjczyków z Senegalem i Senegal gra przerażająco ostro. I niestety Urugwaj jest w tej grupie i zaczynam się bać o nogi Suareza.
Obrazek
cbool

Postprzez polik » 26 lip 2012, o 22:38

cbool napisał(a):Oglądałem trochę Brytyjczyków z Senegalem i Senegal gra przerażająco ostro. I niestety Urugwaj jest w tej grupie i zaczynam się bać o nogi Suareza.

Taaa. To wejście w Craiga było totalnie debilne i nieodpowiedzialne.
Oby to nie było nic poważnego.

E: No patrz Craig zszedł i od razu 1:1
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
polik

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny