Skateboarding

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Skateboarding

Postprzez LyzwaLFC » 5 lut 2010, o 10:47

Nie ma takiego tematu, a być może znajdą się ludzie lubiący poskejcić :wink:
Planuję wrócić do jazdy po 5 letniej przerwie, mimo iż zacząłem się starzeć :P
Dziewczyna mnie co chwilę opierdziela, bo moje kolano do sprawnych nie należy i nie chce żeby znowu w szpitalu wylądował :dry: ale ja mam to w dupie, bo równie dobrze mogę sobie kolan skręcić schodząc z krawężnika(przypadek udowodniony na moim przykładzie)
Mam nadzieję, że tym razem wystarczy mi cierpliwości i nie zrezygnuje, bo za niskie ollie robię, na zawody nie pojadę, a matka na woodcampa nie chce kasy dać :P
Na początek planuję zakupić kompletną deskę, a później dopiero ją tuningować, jak już opanuję podstawowe tricki.

Mam nadzieję, że znów zacznę kręcić moje ulubione varial kickflipy :D

Zapraszam do dyskusji o trickach, miejscówkach, skateparkach i ogólnie o wszystkim związanym z deską :wink:
LyzwaLFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Re: Skateboarding

Postprzez Jamie » 24 lut 2010, o 21:15

Ja już nie jeżdżę z 4 lata... szkoda troszkę zabrakło mi chęci bo w pewnym momencie stanąłem w rozwoju i niczego nowego nie mogłem się nauczyc. Później zacząłem miec problemy z kolanami, które z biegiem czasu nie utrzymywały mnie na nogach. Zawsze lubiłem schodki, murki i inne tego typu 'zajawkowe' miejscówki. Na flacie szło mi znacznie gorzej.

Jeszcze mam deskę Mystery na której śmigałem w ostatnim czasie. Bardzo fajny blacik godny polecenia, którzy wolą miękkie i dośc lekkie blaty. To były czasy, wychodziło się z domu rano a wracało po pólnocy czasem, wszystko po to by pojeździc z kumplami i dobrze spędzic czas, nawet zima nie była dla nas przeszkodą. Jak na złośc skatepark wybudowali w Kołobrzegu rok po tym jak przestałem śmigac na desce, nie ma to jak szczęście. Czasami mam chęc wziąc deskę i iśc sobie pojeździc... Szkoda tylko, że nawet ollie bym nie zrobił po takiej przerwie...

;)
Jamie

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Re: Skateboarding

Postprzez LyzwaLFC » 25 lut 2010, o 10:26

No, a już myślałem, że nikt nie interesuje się deską. :P

Kolana kiepska sprawa, ja sobie bardziej doryłem grając w piłkę, a właściwie spotykając się ze słupkami i "bardzo równą" murawą"...

Myślę, że ollie byś dał radę ogarnąć :wink:
pamiętam jak się tego uczyłem :D
ehh z chęcią wróciłbym do tamtych czasów :)

zazwyczaj się przy szkołach jeździło, bo ten "skatepark" szczególnie latem(miękki, topniejący asfalt)
tragedia po prostu, poza grindboxem, funboxem i kilkoma railami to nic nie było...

Nie jeżdżę, już prawie 6 lat... ale znowu mi się zachciało i czekam na wiosnę, coby sobie kupić deseczkę :)
w październiku prawdopodobnie będę studiował w Poznaniu, więc o miejscówki będzie łatwiej :)
LyzwaLFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Powrót do Inne dyscypliny