Hokej

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Hokej

Postprzez SCORPARO » 3 paź 2009, o 12:32

Nie widzę nigdzie tego tematu, więc pozwoliłem sobie założyć ...

Co sądzicie o tej ( jakże megaprzewspaniałej) dyscyplinie sportu ?? Interesuje się może ktoś z obecnych Hokejem ?? Oglądał ktoś kiedyś na żywo ?? Jak wrażenia ??

Podzielcie się spostrzeżeniami.

Ps.: Jeżeli o mnie chodzi, to sport ten pozostaje u mnie numer 1 .

Nie pamiętam takiego zdarzenia, które pozwoliło by opuścić mi mecz Hokeja mojej ukochanej ( acz ostatnio nędznie grającej) lokalnej drużyny : Zagłębia Sosnowiec. Krótko mówiąc - uczęszczam do " kościoła" przynajmniej 2 razy w tygodniu - i powiem wam że nawet mecz NHL w TV nie ma się z czym równać do meczu na żywo ( nawet dwóch najsłabiej grających drużyn w PLH). Polecam gorąco odwiedziny stadionów zimowych w waszej okolicy.

Edyta : Skiłi - http://www.hokej.net lub http://www.hokej24.pl
Ostatnio edytowano 3 paź 2009, o 13:00 przez SCORPARO, łącznie edytowano 2 razy
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Obrazek
SCORPARO

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Re: HOKEJ !!

Postprzez Skiłi » 3 paź 2009, o 12:47

Jak byłem mały, to tata kilka razy mnie wziął do Krakowa na mecze hokeja. Atmosfera niesamowita, ciekawa dyscyplina, robiąca wtedy ogromne wrażenie na małym chłopcu. Później całe to zainteresowanie minęło, choć nie powiem, bo przejechałbym się na mecz ;)

Lodowisko odremontowali, można by jechać, tyle że nie wiem kiedy PLH gra. :wink: :lol:
Skiłi

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Re: HOKEJ !!

Postprzez Nutty Buddy » 3 paź 2009, o 13:01

Też ostatnio myślałem, coby na Torwar się kiedy przejść, zobaczyć jak sekcja hokeja na lodzie Legii sobie radzi... Trzeba się rozwijać, a skoro hokej taki ciekawy - to czemu nie? :)
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Re: Hokej

Postprzez k0la » 3 paź 2009, o 22:55

Skiłi hokej jutro, ale z wiadomych względów się na niego nie idzie :P :P

Ja też bardzo lubię hokeja. Na swoim koncie mam dziesiątki niezapomnianych wrażeń, które łączą mnie z lodową taflą.
Nie jestem może jakimś wielkim znawcą, ale dużo rzeczy wiem. Staram się chodzić na Cracovię regularnie jeśli czas pozwala i okoliczności. Pierwszy mecz finałowy zeszłego sezonu zostanie w mojej pamięci do końca życia i nigdy go nie zapomnę. Hala w Krakowie cały czas zostaje udoskonalana,dlatego komfort jest coraz lepszy i widowisko jakim jest mecz hokejowy pozwala odczuć atmosferę tej dyscypliny.
Mimo wszystko najciekawsze mecze sezonu to dopiero play-offy dlatego nie mogę doczekać już się marca :wink:
Ira odium generat concordia nutrit amoren KSC&GKS
k0la

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Boobel » 3 paź 2009, o 23:26

W tym sezonie odpuściłem tylko jeden mecz (i jutro będzie drugi, wiadomo) hokeja mojego GKSu Tychy. Chłopaki dają w tym sezonie czadu, może dzięki temu że grają w końcu u siebie na najlepszym stadionie zimowym w Polsce. Emocje są niesamowite, największe były w meczu z Wojas Podhale Nowy Targ, gdzie w regulaminowym czasie gry padł remis 1:1, zatem 5min dogrywki a potem karne. Już była nerwówka straszna, kilka sekund do karnych gdy nagle, dokładnie gdy na zegarze widniał czas 4:59, czyli sekunda przed końcową syreną, do siatki przyjezdnych trafił kapitan GKSu Adrian Parzyszek, radość była niesamowita, prawie spadłem na taflę.

Jedyne co mnie wkurza to to, że polski hokej jest zbyt... kobiecy. Lekko się dotkną i już 2min kary. Ludzie złoci, gdyby w NHL mieli takie 'przewinienia' gwizdać to by tamtejsze mecze trwały po 2 dni... a potem nasza hokejowa reprezentacja spisuje się tak jak się spisuje...
Obrazek
Boobel

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez SCORPARO » 4 paź 2009, o 12:34

Boobel napisał(a):j...jedyne co mnie wkurza to to, że polski hokej jest zbyt... kobiecy. Lekko się dotkną i już 2min kary. Ludzie złoci, gdyby w NHL mieli takie 'przewinienia' gwizdać to by tamtejsze mecze trwały po 2 dni... a potem nasza hokejowa reprezentacja spisuje się tak jak się spisuje...

Widzę że nie jestem osamotniony odnośnie "nadmiernej ostrości w grze".Pamiętam jak mecze wyglądały 20 lat temu - bandy trzeszczały że aż miło było posłuchać. Nie było "panienek" na lodzie, które przesadnie dbały o to by nie złamać paznokcia, a już nie do pomyślenia było że jakikolwiek zawodnik drużyny atakującej dotknął bezkarnie bramkarza drużyny broniącej :wink: . Niestety teraźniejszy hokej ma się nijak do tego co można było pooglądać X lat temu - lecz dla mnie, nadal jest to najbardziej emocjonujący sport.
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Obrazek
SCORPARO

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez kotu151 » 16 paź 2009, o 18:06

Obrazek
kotu151

Postprzez k0la » 19 paź 2009, o 21:12

Mam pytanie dla Krakusów. Czy wybiera się ktoś może na puchar kontynentalny odbywający się w Krakowie w dniach 23-25 w hokeja ??? 8)
Ira odium generat concordia nutrit amoren KSC&GKS
k0la

Postprzez wojtekpiesta » 25 lut 2018, o 12:16

Szkoda, że piłkarze nie są choćby w połowie tak twardzi, jak hokeiści... https://youtu.be/NLngH25HUR8

Nie wiem, czy śledziliście rozgrywki olimpijskie. Mecz Niemcy-Rosja to było coś niesamowitego. Walka do ostatniej sekundy. Albo wcześniejszy mecz Niemców z Kanadą. Zawodnik naszych zachodnich sąsiadów dostał nokautujący cios, nie dał rady podnieść się z lodu, ale w szatni doszedł do siebie i walczył jak szalony do końca meczu. Coś niesamowitego!
wojtekpiesta

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Powrót do Inne dyscypliny