Kamila Skolimowska

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Kamila Skolimowska

Postprzez dawido84 » 18 lut 2009, o 23:55

Kamila Skolimowska nie żyje!!

Taka informacja dotarła ze zgrupowania polskich lekkoatletów w Portugalii. Mistrzyni olimpijska w rzucie młotem z Sydney z 2000 roku zasłabła podczas treningu. Mimo reanimacji i szybkiego transportu do szpitala nie udało się jej uratować.
26-letnia Skolimowska źle się poczuła w czasie treningu. Po przewiezieniu do szpitala straciła przytomność i mimo trwającej ponad godzinę reanimacji zmarła.
Według pierwszych informacji od lekarzy przyczyną śmierci był zawał serca.

Szczere kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie Kamili. [*][*][*] YNWA
dawido84

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Re: Kamila Skolimowska

Postprzez Arturro » 19 lut 2009, o 00:02

Smutne [*] Świetna sportsmenka, a na dodatek młoda kobieta :( ehh...

You'll never walk alone...
Obrazek
"Jaką ty masz opinię o Rafie diablisynu to mi to koło runeja zwisa..." - Masacra :lol:
Arturro

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez zimer » 19 lut 2009, o 00:10

:(
straszna wiadomosc na koniec dnia.
zimer

Postprzez Alex » 19 lut 2009, o 01:03

Tak się kończy faszerowanie młodego ciała "witaminami" i zabójcze treningi, szczególnie przy słabych sercach.

Ech... :(
Alex

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Banan » 19 lut 2009, o 02:00

Alex napisał(a):Tak się kończy faszerowanie młodego ciała "witaminami" i zabójcze treningi, szczególnie przy słabych sercach.

No Ty tam Alex najlepiej wiesz, przecież sam jej witaminki dawałeś, a serce to na pewno też sam jej badałeś. Prawie jak Szpakowski, który też wie wszystko.

A co do samej Kamili, to w szoku byłem jak to zobaczyłem. Cóż, nieszczęścia chodzą po ludziach, zdaje sobie sprawę, że mnie też może kiedyś coś takiego dopaść. Wielka szkoda... :(
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez FCmadzia » 19 lut 2009, o 03:26

Banan napisał(a):
Alex napisał(a):Tak się kończy faszerowanie młodego ciała "witaminami" i zabójcze treningi, szczególnie przy słabych sercach.

No Ty tam Alex najlepiej wiesz, przecież sam jej witaminki dawałeś, a serce to na pewno też sam jej badałeś. Prawie jak Szpakowski, który też wie wszystko.

A co do samej Kamili, to w szoku byłem jak to zobaczyłem. Cóż, nieszczęścia chodzą po ludziach, zdaje sobie sprawę, że mnie też może kiedyś coś takiego dopaść. Wielka szkoda... :(

Banan, sorry, ale co ty sie Alexa czepiasz, jak pewnie ma rację. Normalnie przecież ludzie w wieku 26 lat nie mają zawałów. No a jej szkoda. Naprawdę wielka szkoda... I to tym bardziej, że godnie reprezentowała kraj. Ehh... No cóż po prostu takie życie. Również byłam w szoku jak zobaczyłam na >wp<, że nie żyje... Podobnie jak było w przypadku Agaty Mróz- ja tam myślałam, że się wygrzebie. ... bez kitu. :(
[*]Conquiescat in pace[*]
FCmadzia

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Witz » 19 lut 2009, o 09:50

oj, nie piszmy tutaj nekrologów. smutne że umarła, ale w tej konkretnej chwili w Afryce kupa ludzi umarła z głodu. Ich już nie żałujemy? Skolimowskiej szkoda tylko dlatego, że była sławna? Taka jest naturalna kolej rzeczy, ludzie żyją i ludzie umierają, nawet jeśli tragicznie to wszystko się do tego sprowadza.
Witz

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez LookAss » 19 lut 2009, o 13:11

Naturalną koleją rzeczy jest także to, że bardziej odczuwamy śmierć osób nam w jakiś sposób bliższych i bardziej znanych niż anonimowych. Sam nigdy nie czuję powinności wypowiadania się w takim temacie i uwidaczniać swój smutek, niemniej szanuję osoby, które to robią i nie śmiałbym robić im z tego powodu jakiś wyrzutów.
Obrazek
LookAss

Postprzez FCmadzia » 19 lut 2009, o 16:57

Witz napisał(a):oj, nie piszmy tutaj nekrologów. smutne że umarła, ale w tej konkretnej chwili w Afryce kupa ludzi umarła z głodu. Ich już nie żałujemy? Skolimowskiej szkoda tylko dlatego, że była sławna? Taka jest naturalna kolej rzeczy, ludzie żyją i ludzie umierają, nawet jeśli tragicznie to wszystko się do tego sprowadza.

Jeśli ktoś jest wierzący to się pewnie modli za tych Afrykańczyków itp. No, a przynajmniej ja tak robię ;)
A jak kolega [że sobie pozwolę ;)] chce, niech założy temat taki ogólny, bo ten jakby nie było jest o Kamili. Ale fakt- masz rację.
FCmadzia

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez EverLFC » 19 lut 2009, o 17:52

Normalnie szok :o :o

YNWA KAMILA! [*]
EverLFC

Postprzez Ibiz » 19 lut 2009, o 17:54

Witz napisał(a):oj, nie piszmy tutaj nekrologów. smutne że umarła, ale w tej konkretnej chwili w Afryce kupa ludzi umarła z głodu. Ich już nie żałujemy? Skolimowskiej szkoda tylko dlatego, że była sławna? Taka jest naturalna kolej rzeczy, ludzie żyją i ludzie umierają, nawet jeśli tragicznie to wszystko się do tego sprowadza.

Witz a Ty musisz na poprzek co nie?
Żal jest mi "kupy ludzi" w Afryce. Ale Afryka jest daleko a ta "kupa ludzi" jest dla mnie anonimowa.
Odeszła młoda kobieta, która reprezentowała Nasz Kraj na arenie międzynarodowej. Trzeba dodać, że reprezentowała znakomicie.
Wszyscy jesteśmy fanami sportu i nie ma nic złego w tym, że ktoś chce napisać o tej tragedii na forum.
Moim zdaniem o "naturalnej kolei rzeczy" można by mówić, gdyby Kamila umarła za 50-60 lat.
Mi jest także ogromnie przykro.

Brewka - nie zgodzę się. Idąc Twoim tokiem myślenia Gerrard też jest dla nas anonimowy. Przecież nikt nie zna Go osobiście. Przyznasz chyba, że brzmi to śmiesznie. Ale myślę, że nie ma sensu się spierac.
A tu nawet nie chodzi o żal. Ja pamiętam świetnie złoty medal Skolimowskiej i sprawił mi dużo radości. Jestem Jej za to wdzięczny i tyle. Nie odeszła osoba anonimowa.

icerox - no właśnie nie wiem po co....
Ostatnio edytowano 19 lut 2009, o 18:44 przez Ibiz, łącznie edytowano 3 razy
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"
Ibiz

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Brewka » 19 lut 2009, o 17:58

@Ibiz - Kamila w dużej mierze też jest dla Ciebie jak i dla nas wszystkich anonimowa. Nie znasz jej osobiście, wiesz o niej niewiele.
Pewnie, jest to tragedia, zawsze jest szkoda jak umiera ktoś młody, ktoś kto cieszył nas swoimi wynikami. Przykre to, nie ma co tu dużo mówić.

Natomiast mi osobiście jest żal i to dużo bardziej tej 'kupy ludzi' z Afryki. Zdecydowanie.

EDIT:
@icerox - akurat ten internetowy świeczkowy zwyczaj jest naprawdę śmieszny. Powiedzcie mi co z tych świeczek? Pomogą one? Zapewne w 90% ( nie udowodnione żadnymi badaniami :D ) te świeczki są i tak nieszczere. A powiedzcie mi ilu z tych ludzi którzy postawią świeczki pomodli się za Kamilę, no ilu?

EDIT2:
@Ibiz - fakt, może wyraziłem się nie do końca poprawnie. Przyznaje. Tak czy siak, Kamila jest znana chwilami, jest dla ans ważna w czasie Igrzysk itd. A Gerrardem interesujesz się bardziej.
Ale szkoda wielka, fakt.
Ostatnio edytowano 20 lut 2009, o 14:01 przez Brewka, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Brewka

Postprzez icerox » 19 lut 2009, o 18:36

Wy jestescie nienormalni.. teraz sie bedziecie spierac kto wazniejszy Kamila czy afrykanie.
Taki zwyczaj w mediach jest i we wszelkiej masci spolecznosci internetowej, ze sie popularnych ludzi ktorzy byli czyms wiecej niz przecietny Kowalski czci posmiertnie wspolnie wyrazajac wspolnie zal.
Po ch**j ze tak powiem mieszac w to Afryke ??

[*]
Obrazek
icerox

Postprzez Nutty Buddy » 19 lut 2009, o 19:00

Brewka napisał(a):A powiedzcie mi ilu z tych ludzi którzy postawią świeczki pomodli się za Kamilę, no ilu?

Chociażby ja.

[*]
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Witz » 19 lut 2009, o 19:04

to po ch** że tak powiem przy okazji śmierci każdej kolejnej znanej osoby pisać dokładnie to samo? mi też jest przykro że ludzie umierają, może trudno w to uwierzyć. nikomu z tego powodu wyrzutów nie robię, co najwyżej zauważam, że stwierdzenie, że jak umiera znany Polak to jest to tragedia większa, niż jak umiera nieznany Togijczyk jest

a) ksenofobią
b) pokazem wąskohoryzontalnego myślenia
c) brakiem wyobraźni
d) okrucieństwem

niepotrzebne skreślić.

Nie mówię już o tym, że pisząc na forum "ach, jak jej szkoda" nie pomagamy w bólu jej rodzinie ani jej w rozmowie ze świętym Piotrem. W wąskim gronie stwierdzamy tylko: "ach, jaka jej szkoda" i w ten sposób zaspokajamy potrzebę współczucia swojego sumienia. Bo - nikogo nie oceniam - który z was kiedykolwiek zareagował widząc zalanego kolesia śpiącego sobie smacznie na dworze przy temperaturze -10 stopni? O wiele łatwiej powiedzieć "szkoda że umarła" niż samemu na skalę mikro ratować ludzi przed śmiercią.
Witz

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny