Skoki narciarskie

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Nole » 10 wrz 2013, o 14:04

Hillsborough napisał(a):Taka ciekawostka dotycząca legendy skoków, Svena Hannawalda.

http://ofsajd.onet.pl/faceci/dramatyczn ... alda/nscms

"Niemiecki skoczek narciarski przez lata walczył z anoreksją i depresją. Teraz po raz pierwszy od czasu swojego upadku opowiedział szczegółowo o tym, co się z nim działo i jak długo próbował wrócić do normalnego życia przy pomocy terapeuty.

- Byłem wrakiem człowieka. Czułem totalny niepokój i nie miałem pojęcia, dlaczego. Czasem w nocy chodziłem po schodach, w górę i w dół, w górę i w dół. Wiedziałem, że długo tak nie pożyję – czytamy w "Der Spiegel"."

W artykule był wpis, że "wielu Polaków źle mu życzyło" ze względu na Adama. Czy tylko ja Svena darzyłem sympatią sportową?

Jak dla mnie Hannawald był jednym z najsympatyczniejszych skoczków w stawce, osobiście bardzo go lubiłem, tak jak chyba większość Polaków, a ci którzy nie darzyli go sympatią to są chyba tylko pojedyncze przypadki. Strasznie mi go szkoda, ale na szczęście już po wszystkim.
Nole

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez LFCwmoimsercu » 21 gru 2013, o 15:45

Po pierwszej serii w Engelbergu jest niesamowita sytuacja, 4 Polaków znajduje się w pierwszej 10!
1.Ziobro
4.Żyła
7.Stoch
8.Murańka
Kapitalna forma polskich skoczków! :D
Oprócz tego 25 jest Kubacki i 21 Maciej Kot :D
COŚ NIESAMOWITEGO!
Pierwszy raz w historii polskich skoków na pierwszych dwóch miejscach Polacy! :D
1. Ziobro
2.Stoch
6.Żyła
7. Murańka
Dominacja absolutna :D
Ostatnio edytowano 21 gru 2013, o 16:30 przez LFCwmoimsercu, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
LFCwmoimsercu

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez w0rst » 21 gru 2013, o 16:29

Wygrywa Ziobro, a Stoch drugi. Mamy się z czego cieszyć :)
Obrazek
w0rst

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Jeff » 21 gru 2013, o 16:46

Piękny dzień dla polskiego kibica (fana LFC również :)), najpierw Kowalczyk teraz Jasiek. Śmiało mogę powiedzieć, że jesteśmy prawdziwą siłą skoków narciarskich. Austria schodzi na boczny plan. Powalczyć jutro o 3 naszych na podium :D
Jeff

Postprzez LivFan » 21 gru 2013, o 16:49

Ale udany weekend LFC wygrywa, Ziobro i Stoch na podium :D ale zapewne będzie tak że Ziobro to jak Kubacki raz się udało i tyle :( Liczę że się mylę i mi to wypomnicie :D
Obrazek
Dlaczego upadamy... – ... żebyśmy nauczyli się podnosić
LivFan

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Esiu » 21 gru 2013, o 16:55

Zapewne chodziło Ci kolego o Krzysztofa Bieguna, gdyż Kubacki nigdy nie wygrał w PŚ.
Esiu

Postprzez Zuru » 21 gru 2013, o 16:59

Po skoku Bardala było już pewne, że to któryś z naszych stanie na podium - bałem się, że Ziobro nie da rady, ale wytrzymał i pokazał niesamowitą klasę. Wielkie brawa dla wszystkich naszych skoczków, oby tak dalej, w turnieju czterech skoczni :)
Zuru

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez LFCwmoimsercu » 22 gru 2013, o 16:55

Kolejny Polski dzień w Engelbergu!!!
Wygrana Kamila Stocha, a Janek Ziobro z 12 miejsca po pierwszej rundzie, awansował na najniższy stopień podium. BRAWO!
8 konkursów w PŚ i 4 wygrane Polaków! :D
Obrazek
LFCwmoimsercu

Postprzez LFCwmoimsercu » 10 sty 2014, o 15:12

https://www.youtube.com/watch?v=tOzWvd3pT5g

Fatalny upadek Morgensterna. Co za pecha ma ten gościu, mimo że nie lubię Austriaków, to Morgi wydawał się najsympatyczniejszy z całego grona. Szkoda Go. :(
Sorki za post pod postem.
Obrazek
LFCwmoimsercu

Postprzez GUNS » 10 sty 2014, o 15:16

LFCwmoimsercu napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=tOzWvd3pT5g

Fatalny upadek Morgensterna. Co za pecha ma ten gościu, mimo że nie lubię Austriaków, to Morgi wydawał się najsympatyczniejszy z całego grona. Szkoda Go. :(

wygląda to strasznie ;/ jakby jakaś kukła leciała a nie człowiek. Szkoda chłopaka
GUNS

Postprzez CzlequsLFC » 10 sty 2014, o 15:27

LFCwmoimsercu napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=tOzWvd3pT5g

Ale wiatr dostał, prawie go w locie obrociło o 360. Szkoda chłopaka bo tak jak mowili to jest kolejny upadek w niedługim odstepie. Miejmy nadzieje, ze szybko wroci do zdrowia.
Ostatnio edytowano 10 sty 2014, o 15:38 przez CzlequsLFC, łącznie edytowano 1 raz
- Nie martw się Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alan'a Ball'a po zakupieniu go przez Everton

Obrazek
CzlequsLFC

Postprzez liverpoolek » 10 sty 2014, o 15:31

To wygląda na bardzo poważną kontuzję. Modlić się, by skończyło się tylko na jakiś wstrząśnieniach mózgu czy lżejszych złamaniach. Oby głowa i kręgosłup były całe. Na zdjęciach widać, że od razu po uderzeniu stracił przytomność i już nieprzytomny dalej spadał. Żeby nie było gorzej jak w przypadku J.Mazocha...
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
liverpoolek

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Puni » 10 sty 2014, o 15:46

Podobno jego fizjoterapeuta powiedział że Morgi jest w stanie ruszać rękami i nogami ale sam moment upadku nie pamięta. Ciekawe kiedy będzie mógł znowu wrócić na skocznie??
Puni

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Gall » 10 sty 2014, o 15:52

Według mnie,to lepiej będzie jak już nie będzie wracał. Co jak co, ale w tym sezonie zasada "do trzech razy sztuka" może zadziałać i nie będzie już kolorowo. Myślę, że powinien przemyśleć wszystko teraz, bo naprawdę może być gorzej jak upadnie jeszcze raz.
http://brudnymecz.blog.pl/
Mój blog o piłce nożnej.
https://www.facebook.com/sborawskiblog <- mój fanpage.
Gall

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez szpak18 » 10 sty 2014, o 16:24

Wróci, wróci i to szybciej niż nam się wydaję.
Obrazek
" Nie mam słów, żeby podziękować za te wszystkie lata. Jestem dumny, że mogę powiedzieć, iż byłem waszym menedżerem " Rafa Benitez
szpak18

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny