Siatkówka

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Siatkówka

Postprzez KrzysiekBrzoza95 » 4 kwi 2016, o 22:34

Już niedługo Final Four Ligi Mistrzów w Krakowie. W głównej roli według polskiego kibica Asseco Resovia Rzeszów. Myślicie, że mają jakieś szansę na wygraną w półfinale z Zenitem? Ciekaw jestem szkoda, że Pit i Johan są kontuzjowani. Ciekawe czy nawiążą do sukcesów naszej siatkówki. http://www.blizejsportu.pl/siatkowka/pa ... j-czesc-1/
KrzysiekBrzoza95

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez WymiataczJan » 21 kwi 2016, o 11:21

Dzisiaj rozpoczyna się walka o medale w Pluslidze. O 18 Skra - Lotos, natomiast mecz Zaksy i Reski dopiero po zakończeniu meczu w Bełchatowie. Transmisja w polsacie sport.
WymiataczJan

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Steven86 » 23 kwi 2016, o 19:07

Poki co nudne te mecze jak flaki z olejem. Taka demolka rywala na tym etapie nie przystoi.
Steven86

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez WymiataczJan » 26 kwi 2016, o 20:21

Skra z brązowym medalem. Nawet nie chce się gdybać o tym co byłoby gdyby Skra z trzema zawodnikami serwującymi po 120km/h grała w finale.
WymiataczJan

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez zakrzev » 26 kwi 2016, o 20:24

WymiataczJan napisał(a):Skra z brązowym medalem. Nawet nie chce się gdybać o tym co byłoby gdyby Skra z trzema zawodnikami serwującymi po 120km/h grała w finale.

Najpierw trzeba się dostać do tego finału. :wink:
„Liverpool FC istnieje, żeby być źródłem dumy dla swoich kibiców. Nie ma żadnych innych powodów".
zakrzev

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Polak09 » 26 kwi 2016, o 20:37

Skra w fenomenalnej formie, szkoda że nie udało się dostać do finału. Jak to powiedział Kadziu były by grzmoty. :)
Ciekawe jakie roszady szykują się w Bełchatowie. Chyba będzie rewolucja kadrowa.
Obrazek
Polak09

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez WymiataczJan » 27 kwi 2016, o 15:56

zakrzev napisał(a):
WymiataczJan napisał(a):Skra z brązowym medalem. Nawet nie chce się gdybać o tym co byłoby gdyby Skra z trzema zawodnikami serwującymi po 120km/h grała w finale.

Najpierw trzeba się dostać do tego finału. :wink:

No przecież gdybym sobie tylko :P Zresztą do finału brakowało jednego seta, więc gdybanie raczej uzasadnione - z kosmosu nie wziąłem scenariusza.

Rewolucja może i będzie, ale w jaką to stronę pójdzie to nie wiadomo. Największą niewiadomą jest przyjęcie - na razie wiadomo tyle, że przychodzi Bednorz z Olsztyna i do gry wraca Winiar. Co raz więcej mówi się o odejściu Conte. Pewnie po zakończeniu rozgrywek we Włoszech ruszy nieco temat. Jeśli odejdzie z Bełchatowa to myślę, że Włochy albo Turcja. Do Rosji nie chce sam zawodnik, a egzotyczne kierunki odpadają bo górę weźmie ambicja. W kontekście wypełnienia luki po Argentyńczyku najgłośniej mówi się o Kubiaku. Przy obecnej formie Michała taka zmiana byłaby niemal nieodczuwalna, jedynie w ataku jest jakaś różnica na korzyść Facundo. Marechal też raczej na wylocie, a szkoda, bo pokazał w tym sezonie, że jest solidnym, wartościowym zawodnikiem. Jeśli Winiar faktycznie jest już w 100% sprawny a Bednorz potwierdzi swoje możliwości to strata Francuza nie będzie tak widoczna. Tak więc najważniejsze jak potoczy się historia Conte.
Środek raczej bez zmian, chyba że na odejście zdecyduje się Wrona, który myślę, że powinien mieć większe ambicje niż bycie trzecim środkowym. Zwłaszcza, że jest kadrowiczem. Myślę, że należy się pożegnać z Gromadowskim. Kompletny niewypał - miał być pewnym zmiennikiem dla Mariusza, a więcej było momentów gdy zawodził.
WymiataczJan

Postprzez KrzysiekBrzoza95 » 3 sie 2016, o 16:51

Czerwoni Bracia proszę o pomoc w stworzeniu strony :) Chciałbym zareklamować nasz nowy serwis o siatkówce, a mianowicie Bliżej Siatkówki! Chciałbym zaprosić do śledzenia naszych poczynań podczas Igrzysk w Rio i dalej w sezonie klubowym. Proszę byście dali nam szansę:) Specjalnie dla Was stworzyliśmy cykl ‪#‎IOIOjużZaChwileRio‬, w którym przedstawiamy kolejne drużyny uczestniczące w tym turnieju. Tutaj zapraszam do dzisiejszego tekstu o Egipcie: https://blizejsiatkowki.blogspot.com/20 ... .html#more

Tutaj jest nasz fp na Facebooku: https://www.facebook.com/Bli%C5%BCej-Si ... page_panel
A tutaj nasz Twitter, gdzie prowadzimy relacje live z meczów:
https://twitter.com/BlizejSiatkowki
Prosimy byście dali nam szansę :)Jesteśmy młodzi i chętni do pracy dlatego chcemy zaprosić Was wszystkich :) Można się do nas również zgłosić by razem z nami tworzyć ten portal :) Z góry dzięki YNWA!
KrzysiekBrzoza95

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez lfc4life » 19 wrz 2018, o 01:23

Mógłby mi ktoś szybko wyjaśnić co się stało z Kłosem czy Miką, że nie grają na tych mistrzostwach? Lubię siatkówkę i śledzę mecze reprezentacji tyle ile mogę, ale klubowa u mnie kuleje. Co się stało, słaba forma, rezygnacja z reprezentacji, czy po prostu trener ich nie widzi?
lfc4life

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez AlbertRiera » 19 wrz 2018, o 01:48

Kłos nie wiem, Mika ma kontuzję i jest niedostępny.
AlbertRiera

Postprzez ynwa19 » 4 wrz 2019, o 21:43

Ktoś ogląda nasze laski?
Jeżeli zagrają tak jak w 2 partii to jestem spokojny o wynik.
A ewentualny awans do półfinału to byłby już duży sukces tej młodej drużyny-:)

Był lekki dramat ale zasłużona wygrana.
Brawo dziewczyny!
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny