NBA

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: NBA

Postprzez PyrkaLFC » 5 mar 2018, o 20:27

Kobe Bryant odebrał Oscar'a w kategorii "Najlepszy animowany film krótkometrażowy" za animacje pt. "Dear Basketball". Animacja bardzo łapie za serce, uważam że nawet jeśli jest przeidealizowana bardzo inspiruje do tego, żeby realizować swoje cele, swoje naturalne talenty.
Becker - Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson - Alonso, Mascherano, Gerrard - Salah, Firmino, Mane :roll:
PyrkaLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Mufi » 2 lip 2018, o 02:20

Jeśli mamy tu fanów koszykówki to LeBron James własnie zgodził się na 4 letni kontrakt z Los Angeles Lakers ($154mln). Jak dojdzie tam Kawhi i paru role playerów to chyba koniec dominacji GSW w najlepszej lidze świata.
Mufi

1 year of membership

Postprzez deebo » 2 lip 2018, o 08:23

do LA doszły jeszcze dwie barwne postacie - Javale oraz "Born Ready". Ciekawe jak będzie się układała współpraca Lebrona z tym drugim :)
life is too short to dance with fat chicks ;)
Obrazek
deebo

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez ar90 » 2 lip 2018, o 09:37

Myślę, że tak samo jak Kobe Bryanta z Artestem, najpierw chciał go zabić, a potem całował Kobe po tyłku niemalże. Tam to norma :D btw cały szrot idzie za Lebronem, ciekawe gdzie fajni młodzi gracze typu Ingram sie udadza
ar90

1 year of membership

Postprzez Mufi » 2 lip 2018, o 09:45

ar90 napisał(a):iekawe gdzie fajni młodzi gracze typu Ingram sie udadza

Pewnie za Kawhi'ego do Spurs :)
Mufi

1 year of membership

Postprzez deebo » 2 lip 2018, o 09:47

Ja tylko liczę na to, że DMC nie zdecyduje się na LA i zostanie w Pelicans. Nie darzę Jeziorowców sympatią i bardzo bym był zawiedziony jakby mój ulubieniec tam wylądował.

Będzie ostra walka o playoffy na zachodzie. Do drużyn z tego roku (może oprócz SAS) myślę, że poważnie włączą sie do walki Mavs, Grizzlies, Suns i LAL. Kolejny ciekawy sezon się zapowiada :)
life is too short to dance with fat chicks ;)
Obrazek
deebo

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Przemko » 2 lip 2018, o 10:40

Nie znam się na koszykówce. Do kogo z piłki nożnej byście porównali Marcina Gortata biorąc pod uwagę pozycję w hierarchii drużyny, stabilność formy na przestrzeni sezonów, osiągnięcia? Dałoby mi to obraz na to jakim zawodnikiem jest Marcin Gortat 😁
Obrazek
Przemko

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Gagarin » 2 lip 2018, o 11:00

Porównując do naszego klubu to chyba najbardziej pasuje James Milner. Solidny zadaniowiec.
Obrazek
Gagarin

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Montes » 2 lip 2018, o 21:26

Mufi napisał(a):Jeśli mamy tu fanów koszykówki to LeBron James własnie zgodził się na 4 letni kontrakt z Los Angeles Lakers ($154mln). Jak dojdzie tam Kawhi i paru role playerów to chyba koniec dominacji GSW w najlepszej lidze świata.

Nie ma nawet takich szans. Przy probie sciagniecia Kawhi LAL musi poswiecic co najmniej Ingrama + 2 first round picks or Kuzma, Randle nie zostaje, a wszystkie logiczne opcje na 5 juz raczej sa zakontraktowane. DMC po zerwaniu wiezadel moze rownie dobrze grac fatalnie, a nie chce podpisywac 1+1 tylko dlugoterminowy kontrakt, wiec Magic pewnie go odpusci.

Warriors ma 4 all starow i jest idealnie zbalansowane do tego swietni rolesi przychodza za minimum po to zeby zgarnac pierscien. W tym sezonie na miejscu Lakers nie uderzalbym po Kawhi tylko poczekal rok i dal mu maksa zatrzymujac przy tym Kuzme i Ingrama. W tym roku bez Leonarda max 2 runda bo zakladajac, ze nie beda mieli 1 lub 2 seedu to trafia w drugiej rundzie na Warriors, Rockets ktorzy raczej powinni sobie z nimi poradzic bez klopotow.

Lakers potrzebuje co najmniej roku zeby Lonzo ogarnal rzut, Walton ogarnal plan na druzyne i sciagneli graczy ktorzy zalataja dziury. Warriors zacznie sie rozpadac bo Klay czy Draymond w koncu beda chcieli wymaksowac ostatni duzy kontrakt i odejda.

Jeziorowcy w tym momencie nie sa contenderami, a tak naprawde contenderow jest tylko 5. Celtics, Bucks, Phila ( z racji na slaba konferencje), Rockets i Warriors.
"Jeśli jesteś pierwszy - jesteś pierwszy. Jeśli jesteś drugi - jesteś niczym." - Bill Shankly

"Lecą mydlane bańki, piękne niczym sen, lecą do nieba, wysoko tak jak trzeba, jak marzenie, żyją oka mgnieniem, szczęście mnie omija, szukałem go Tu i Tam, lecą mydlane bańki, a ja ciągle jestem sam."
Montes

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Mufi » 3 lip 2018, o 08:59

I tak już nie ma znaczenia kto przyjdzie do Lakers. DMC zrobił ruch, który ustawił ten sezon przed startem, zero rywalizacji.
Mufi

1 year of membership

Postprzez Hubal » 3 lip 2018, o 09:47

Racja... GSW właśnie zepsuło NBA. W każdej innej drużynie raczej nic się nie ugra. Jeżeli Kawhi przejdzie do LAL i jeszcze jeden gracz na jego levelu to i tak przejście GSW z 5. all starami w zespole jest praktycznie niemożliwe.
NBA dzisiejszych czasów jest beznadziejne...
Hubal

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Montes » 3 lip 2018, o 09:55

Hubal napisał(a):Racja... GSW właśnie zepsuło NBA. W każdej innej drużynie raczej nic się nie ugra. Jeżeli Kawhi przejdzie do LAL i jeszcze jeden gracz na jego levelu to i tak przejście GSW z 5. all starami w zespole jest praktycznie niemożliwe.

Boriinngg. Chyba, ze Lakers ogarnie w tym roku Davisa, a za rok w FA podpisza Kawhi. Wtedy byliby scary i mieliby szanse zagrozic GSW.
"Jeśli jesteś pierwszy - jesteś pierwszy. Jeśli jesteś drugi - jesteś niczym." - Bill Shankly

"Lecą mydlane bańki, piękne niczym sen, lecą do nieba, wysoko tak jak trzeba, jak marzenie, żyją oka mgnieniem, szczęście mnie omija, szukałem go Tu i Tam, lecą mydlane bańki, a ja ciągle jestem sam."
Montes

Postprzez Mufi » 3 lip 2018, o 10:04

Montes napisał(a):
Hubal napisał(a):Racja... GSW właśnie zepsuło NBA. W każdej innej drużynie raczej nic się nie ugra. Jeżeli Kawhi przejdzie do LAL i jeszcze jeden gracz na jego levelu to i tak przejście GSW z 5. all starami w zespole jest praktycznie niemożliwe.

Boriinngg. Chyba, ze Lakers ogarnie w tym roku Davisa, a za rok w FA podpisza Kawhi. Wtedy byliby scary i mieliby szanse zagrozic GSW.

Davisa ? Musieli do NOP oddać LeBrona, Ingrama i Balla :lol: :D

Zresztą DMC poszedł do GSW tylko na 1 sezon, za rok GSW nie da mu max'a bo ich nie stać. Ogólnie ta decyzja jest trochu dziwna. Gość potrzebuje minut i rzutów, a na dobrą sprawę w GSW będzie 4 opcją chyba że Klay się poświęci. Typo walczy o maxa za rok i poszedł do zespołu gdzie będzie tylko dodatkiem do Curryego, Duranta i Thompsona. :dry:
Mufi

1 year of membership

Postprzez Hubal » 3 lip 2018, o 10:13

No wiadomo, ale ma praktycznie pewny pierścień mistrzowski, a w NBA tylko o to chodzi.
Hubal

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Montes » 3 lip 2018, o 10:16

Mufi napisał(a):
Montes napisał(a):

Davisa ? Musieli do NOP oddać LeBrona, Ingrama i Balla :lol: :D

Zresztą DMC poszedł do GSW tylko na 1 sezon, za rok GSW nie da mu max'a bo ich nie stać. Ogólnie ta decyzja jest trochu dziwna. Gość potrzebuje minut i rzutów, a na dobrą sprawę w GSW będzie 4 opcją chyba że Klay się poświęci. Typo walczy o maxa za rok i poszedł do zespołu gdzie będzie tylko dodatkiem do Curryego, Duranta i Thompsona. :dry:

Musieliby oddac Ingrama, Balla + picki. Jak Davis bedzie robil szopke jak Kawhi to z mila checia Pels na to przystana, ale raczej nie. Tak czy siak wziecie Rondo to praktycznie zabicie Balla w LAL bo nie sadze, ze beda grac na dwoch PG bez rzutu. Zwlaszcza, ze w tym momencie w LAL nie ma kto rzucac.

Przeciez jak Thompson wezmie paycuta to Cousins bedzie mogl podpisac kontrakt na ok. 20 mln. Poszedl po pierscienie, nic wiecej.

Montes

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny