Losowanie grup MŚ 06

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Losowanie grup MŚ 06

Postprzez Witz » 9 gru 2005, o 23:09

Wylosowaliœmy Kostaryke, Niemcy i Ekwador i jesteœmy w grupie A.

Ja myœle, ze pokonamy dwie ostatnie druzyny, bo Ekwador gra dobrze tylko u siebie, a Kostaryka gra luŸno, wiec mozna ich pokonac dyscyplin¹ taktyczn¹. Niemcy s¹ zawsze groŸni, choc akurat s¹ w dolku i w¹tpie, by w jakiœ cudowny sposob wyszli z niego w 1/2 roku. Takze s¹ do pokonania.

A jakie jest wasze zdanie?

juz editniete - Wievior postaraleœ sie :wink:.
Ostatnio edytowano 9 gru 2005, o 23:18 przez Witz, łącznie edytowano 2 razy
Witz

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Wieviór » 9 gru 2005, o 23:12

O pokonaniu Niemcow to mozemy raczej zapomnien. Ale z Ekwadorem wygraliœmy przeciez calkiem niedawno, a Kostaryka to druzyna do przejœcia. ÂLatwo nie bedzie, ale tez nie mozna bylo sie spodziewac latwej grupy. Oto grupy, dla mnie do wyjœcia na czerwono:

Grupa A
1. Niemcy
2. Kostaryka
3. Polska
4. Ekwador

Grupa B
1. Anglia
2. Paragwaj
3. Trinidad i Tobago
4. Szwecja

Grupa C
1. Argentyna
2. WKS
3. Serbia i Czarnogora
4. Holandia

Grupa D
1. Meksyk
2. Iran
3. Angola
4. Portugalia

Grupa E
1. Wlochy
2. Ghana
3. USA
4. Czechy

Grupa F
1. Brazylia
2. Chorwacja
3. Australia
4. Japonia

Grupa G
1. Francja
2. Szwajcaria
3. Korea
4. Togo

Grupa H
1. Hiszpania
2. Ukraina
3. Tunezja
4. Arabia Saudyjska

09.06 - Pištek - Gelsenkirchen: Polska - Ekwador
14.06 - ÂSroda - Dortmund: Polska - Niemcy
20.06 - Wtorek - Hanover: Polska - Kostaryka

Gelsenkirchen - 1007 km
Dortmund - 984 km
Hanover - 776 km
(odlegloœc od Gdyni)
Obrazek
Wieviór

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez wokky » 10 gru 2005, o 00:01

no druzyny do przejœcia, ale latwo nie bedzie!! Myœle, ze max wyjdziemy z grupy. Dalej zajœc bedzie raczej ciezko! :P

Pozdro :)
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
wokky

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Juras » 10 gru 2005, o 00:21

Ja licze na nasza reprezentacje i mam nadzieje ze pokonaja nawet Niemcow co w cale nie bedzie niewiarygodnym wyczynem . Nie zapominajmy ze kazda druzyna jest do ogrania poki pilka w grze :P Wedlog mnie te reprezentacja jest o niebo lepsza od tej co jechala do Korei . Nie licze na duzo ale mam nadzieje ze przygoda z mundialem nie zakonczy sie w pierwszym meczu po fazie grupowej :P
"Gdy poniesiecie porażkę, nie omieszkajcie zastanowić sie na jej przyczyną." Dalajlama
Jest zajebiście na THE KOP!!!

Redakcja 3:3 Reszta Świata :D :D
Juras

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Nas nie dogoniat <lol2>

Postprzez Lady_Milan » 10 gru 2005, o 00:41

Nie no znow gospodarze? Ja myœle, ze z lepszym rezultatem tym razem... <lol> wyjœc sie da, no ale co dalej z tym fantem zrobic? :D Polakom sie oczywiœcie pofarcilo... ;) a moi ulubiency Czesi zrobi¹ good bye my love ,good byyyye... i kierunek wschod obior¹ ;] ciekawa rywalizacja sie w grupie C zapowiada... Czekam z niecierpliwoœci¹ na mecz Holandia - Argentyna <lol> to bed¹ ciekawe Mistrzostwa, obyœmy dali z siebie wszystko i pokazali, ze Polak potrafi ;) a Niemiec niekoniecznie :D Ciesze sie ze stanu rzeczy, jest bardzo dobrze na chwile obecn¹... Ekwador na pierwszy ogien, a potem jak po maœle... <lol2> Na razie zostaje nam trzymac kciuki i œledzic jakie zmiany trener Janas zainicjuje i co z tego bedzie, a cokolwiek by nie bylo trzeba byc dobrej myœli... Pozdrowienia :*
Lady_Milan

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Maytman » 10 gru 2005, o 00:52

jade z kumplem na meczyk z Niemcami. bilet tanich linii lotniczych z Warszawy kosztuje 213 zl tam i z powrotem, a bilety na mecz s¹ w cenie od 35 do 100 Euro. Pewnie wybierzemy sie tez na mecz nastepnego dnia - najlepiej z grupy B lub C - nie znam jeszcze terminarza rozgrywek, ale jutro wszystko znajde :) chyba ze ma ktoœ na kompie lnka, albo cosik takiego :P
A tak moim zdaniem - w pelni podzielam zdanie Wieviora na temat rozwi¹zania w grupach. Niestety - nasza przygodo z MÂS konczy sie po wyjœciu z grupy, gdzie w 1/8 trafimy na Anglie... Ale co tam! Moze zdarzy sie cud! A my wierzymy w cuda, nie? :P
Maytman
Znaczy się Mateusz

Postprzez DKA » 10 gru 2005, o 01:04

Ja zawsze do wszystkiego mialem sceptyczne podejœcie.I tym razem nie jest inaczej.Niemcy=>wiadomo wyjda z grupy na 1 miejscu, Ekwador=>graja dobr¹ pilke, Kostaryka=>nie znam ich ale wydaje mi sie ze mog¹ sprawic niespodzianke.
Wiec moim zdaniem POLSKA nie wyjdzie z grupy.moze uda nam sie pokonac Kostaryke ale z Niemcami i Ekwadorem bedzie inaczej :!: :!: :!:
Nie to, ze nie wierze w Polskš Reprezentacje ale ja na to patrze realnie.
Ale wierze ze nasi pilkarze pokaza sie z jak najlepszej strony :!: :!: :!:
POZDRO YNWA
Obrazek
DKA

Postprzez korek303 » 10 gru 2005, o 08:06

DKA napisał(a):Ja zawsze do wszystkiego mialem sceptyczne podejœcie.I tym razem nie jest inaczej.Niemcy=>wiadomo wyjda z grupy na 1 miejscu
Faktycznie....prawde napisaleœ....sceptycznie to malo powiedziane,,,,otoz reprezentacja Niemiec jest moim zdaniem w glebokim kryzysie(ostatnie wyniki po heroicznym boju wygrana z cieniutkim RPA 4:2-dobra gra Podolskiego :? i Chinami 1:0).Piet¹ achillesow¹ jest podobnie jak w naszej reprezentacji,obrona.Zgadza sie,ze patrz¹c z perspektywy dokonan,reprezentacja Polski wypada delikatnie mowi¹c blado,jednak pamietajmy,ze repra niemiaszkow :wink: od 2002(Korea 2miejsce)nie rozegrala dobrego,ba nawet przecietnego meczu.Moim zdaniem jeœliby rozgrywali mecze kwalifikacyjne to cienko ich widze...tyle co do r. Niemiec(zwlaszcza,ze Polak w Niemczech potrafi :lol: ).Ekwador....nie lekcewaze tej reprezentacji,poniewaz mecz "na wodzie"wygrany przez nas 3:0 nie jest wykladni¹ mozliwoœci tej reprezentacji... Kostaryka kojarzy mi sie jedynie z nalepkami na bananach :wink: (chociaz tutaj Polak,rowniez potrafi :? tfu,tfu :wink: ) , ...tak,ze wiecej optymizmu,mniej defetyzmu...reszta grup... mniej wiecej przychylam sie do posta Wieviora(nie lecewazyc Paragwwaju w grupie B!)
Pozdro!
Obrazek
NienawidzĂŞ wegetarian,poÂżerajÂą Âżarcie mojemu Âżarciu....
korek303

Postprzez Arti » 10 gru 2005, o 08:09

Maj¹c za przeciwnikow Niemcy, Kostaryke i Ekwador teoretycznie powinniœmy byc pewni awansu z grupy. Nie mowie juz o 1 miejscu bo Niemcy bedzie bardzo ciezko pokonac [ w miare solidny sklad, gospodarz turnieju bedzie chcial sie pokazac z jak najlepszej strony, a pozatym druzyna zza zachodniej granicy to marka sama w sobie ;) )

Jednak znaj¹c zycie, to na takich imprezach pojawiaj¹ sie 'czarne konie' i Polska bedzie musiala zagrac na maksimum swoich mozliwoœci w kazdym z trzech spotkan.

Tak wiec, emocje zwišzane z Mundialem 2006 czas rozpoczšc :)

Pozdrawiam.
Obrazek
Arti

Postprzez Amigos » 10 gru 2005, o 10:14

Powinniœmy wyjœc z grupy. Z Niemcami trzeba sie bedzie troche wiecej napracowac bo to jednak druzyna z wyzszej pulki niema co. Nie mozemy sie ich przestraszyc. Obstawiam wynik 1-1. Ekwador powinniœmy wygrac w towarzyskim meczu daliœmy rade wystarczy to powtorzyc, tylko nie zlekcewazyc przeciwnika. Obstwiam 3-1 dla Polski. Kostaryka 2-0. ÂZeby tak bylo musimy poprawic gre w obronie.
Tabela powinna wyglšdac tak

Niemcy-7
Polska-7
Kostaryka-3
Ekwador-0

Pozdrowienia :wink:
ObrazekObrazek
Amigos

Postprzez czorny150 » 10 gru 2005, o 10:24

S¹dze, ze nie jest Ÿle. Mamy duze szanse na wyjœcie z drugiego miejsca, bo obawiam sie iz jednak nie damy rady Niemcom. Szkoda, ze nie trafiliœmy na Brazylie :wink: mielibyœmy jakby wieksze emocje, a z drugiego miejsca byœmy sobie wyszli i byloby cacuœ :wink: Ogolnie myœle, ze sobie poradzimy i wyjdziemy z grupy. Przeczuwamy na czym stoimy i teraz pozostaje tylko czekac do czerwca...zapewniam, ze sie nie obejzycie jak ten czas zleci.

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
czorny150

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Gin » 10 gru 2005, o 11:30

Moim zdaniem wcale nie bedzie latwo! Jezeli nie bedziemy zdyscyplinowani to dostaniemy po Dupie!! - tak jak to bylo w Korei. Nie wazne z kim gramy mamy grac swoje. Sadze ze mozemy nawet punktu nie zdobyc w naszej Grupie. I nie mowcie mi ze podchodze sceptycznie do tego bo znam nasza Reprezentacje. Jestem z Nimi i gleboko wierze w wyjscie z grupy, ale nie zdziwie sie jak na koncie Polakow po 3 meczach bedzie 0 pkt.

DKA --> nie sadze zebys podchodzil do tego sceptycznie. TO po prostu senariusz ktory jest mozliwy ale nikt w niego nie wierzy ( i dobrze ). Miejmy nadzieje ze Polacy nie potraktuja tego losowania jakby juz wyszli z Grupy.Tylko beda ostro walczyli i strzelali bramki!! DO BOJU POLSKO!!

Ja uwazam ze z Grup Wyjda:

Grupa A
1. Niemcy
2. Kostaryka
3. Polska
4. Ekwador

Grupa B
1. Anglia
2. Paragwaj
3. Trinidad i Tobago
4. Szwecja

Grupa C
1. Argentyna
2. WKS
3. Serbia i Czarnogora
4. Holandia

Grupa D
1. Meksyk
2. Iran
3. Angola
4. Portugalia

Grupa E
1. Wlochy
2. Ghana
3. USA
4. Czechy

Grupa F
1. Brazylia
2. Chorwacja
3. Australia
4. Japonia

Grupa G
1. Francja
2. Szwajcaria
3. Korea
4. Togo

Grupa H
1. Hiszpania
2. Ukraina
3. Tunezja
4. Arabia Saudyjska
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

Postprzez Redbull » 10 gru 2005, o 12:51

Co do naszej grupy to s¹dze ze drugie miejsce mamy napewno :D Jak wylosowaliœmy Betis i Chelsea to wszyscy zakladali ze odrazu Betis nam zaszkodzic moze a Chelsea to juz w ogole. Teraz tak¹ Chelsea s¹ Niemcy a Betisem Ekwador. Kostaryka hmm raczej pojdzie gladko z nimi, Ekwadorczykow ograliœmy i to jak dobrze pamietam Janas robil duzo zmian bo chcial probowac pilkarzy i tez byla wygrana z nim. Nie wiem w jakiej dyspozycji s¹ Niemcy ale szkoda, ze nie gramy meczu otwarcia nasi by moze dostali takiej motywacji na pocz¹tek i nie wiadomo co by sie stalo.

Wievior napisał(a):09.06 - Pištek - Gelsenkirchen: Polska - Ekwador
14.06 - ÂSroda - Dortmund: Polska - Niemcy
20.06 - Wtorek - Hanover: Polska - Kostaryka

Jak narazie widac gramy na doœc fajnych stadionach :D Z tego co wiem to nie s¹ doœc male stadiony i mam nadzieje ze doping naszych chlopcow bedzie duzy :D Dobrze ze gramy w Dortmundzie z Niemcami to moze Ebi coœ strzeli bo on tam lubi strzelac :D

Moje typy:

Grupa A
1. Niemcy
2. Kostaryka
3. Polska
4. Ekwador

Grupa B
1. Anglia
2. Paragwaj
3. Trinidad i Tobago
4. Szwecja

Grupa C
1. Argentyna
2. WKS
3. Serbia i Czarnogora
4. Holandia

Grupa D
1. Meksyk
2. Iran
3. Angola
4. Portugalia

Grupa E
1. Wlochy
2. Ghana
3. USA
4. Czechy

Grupa F
1. Brazylia
2. Chorwacja
3. Australia
4. Japonia

Grupa G
1. Francja
2. Szwajcaria
3. Korea
4. Togo

Grupa H
1. Hiszpania
2. Ukraina

3. Tunezja
4. Arabia Saudyjska
Obrazek
"GdybyÂśmy sprowadzili do druÂżyny KakĂŞ lub Ronaldinho w miejsce Gerrarda, druÂżyna byÂłaby sÂłabsza." - Jamie Carragher
http://rapidshare.com/files/32921466/BD1.mdb.html
Redbull

Postprzez Daniel » 10 gru 2005, o 13:00

Grupa jak najbardziej do wyjœcia, ale nie s¹dze aby do wygrania. Niemcy przebudowali zespol, bardzo odmlodzili. Teraz maj¹ mocn¹ ekipe, a poza tym graj¹ na wlasnych stadionach. W brew pozorom, Kostaryka to mocny rywal i to z nimi mozemy walczyc o drugie miejsce. Ekwador nie jest zespolem z najwyzszej polki i z nimi powinniœmy sobie poradzic. Na pewno przydal sie ten sparing w Barcelonie.

Wydaje mi sie, ze grupa A bedzie wyglšdac nastepujšco:

1. Niemcy
2. Polska
3. Kostaryka
4. Ekwador.

Chcialbym obejrzec w koncu na mundialu wiecej niz trzy mecze Polakow.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

Losowanie

Postprzez Mati » 10 gru 2005, o 22:47

Fakt, mamy coœ szczeœcie na grupe z gospodarzami mistrzost œwiata. Dla mnie moze byc 2 miejsce, ale nie wiadomo w jakiej bedziemy formie no i w jakiej formie bed¹ rywale.
Oby bylo lepiej niz na ostatnich mistrzostwach :)
DO PRZODU POLSKO :!: DO BOJU POLSKO :!: :wink:
Obrazek
Liverpool - Home is where the heart is...
Mati

Następna strona

Powrót do Drużyny narodowe