Mistrzostwa Świata 2018

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Mistrzostwa Świata 2018

Postprzez Mufi » 1 gru 2017, o 15:58

Kiedy to losowanie grup ?
tzn. o której xd
Mufi

2 years of membership2 years of membership

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Postprzez MichaLFC » 1 gru 2017, o 16:07

Na jedynce od 15:20 studio chyba i od 16:00 rusza losowanie.
Obrazek

MichaLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Mufi » 1 gru 2017, o 16:52

Dzięki
Mufi

Postprzez MichaLFC » 1 gru 2017, o 17:50

No to Mane wrzuci Naszych chłopaków z obrony na karuzele :D
Obrazek

MichaLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Tindr » 1 gru 2017, o 17:51

No to jak na razie bardzo ciężka grupa - Senegal i Kolumbia...
Hell is empty and all the devils are here...
Tindr

Postprzez deekuu » 1 gru 2017, o 17:59

Wielki pojedynek Sadio Mane vs Artur Jędrzejczyk sie szykuje.
Japonia do ogrania, a z Kolumbią będzie bardzo ciekawy mecz. Niemniej licze na wyjście naszej reprezentacji z grupy, a nie będzie to aż takie trudne.
deekuu

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez MichaLFC » 1 gru 2017, o 18:03

Mogło być gorzej, grupa moim zdaniem średnia. Ważny będzie pierwszy mecz z Senegalem, ale myślę że sobie poradzimy, ciężki mecz z Kolumbią i myślę, że pewne zwycięstwo z Japonią. Grupa jak najbardziej do wygrania, aczkolwiek nie jest wcale taka łatwa. Dla mnie losowanie na mały +
Obrazek

MichaLFC

Postprzez micer222 » 1 gru 2017, o 18:04

Piszczek Jędrzejczyk czy Bereszynski beda musieli zrobić regularny trening sprintowy od zaraz jeśli chcą powstrzymywać Sadio. Grupa dobra ale minusem jest brak gry z drużyna z Europy.
micer222

Postprzez Mufi » 1 gru 2017, o 18:08

Jak dla mnie grupa jest mega ciężka. Kolumbia to czołowy zespół Ameryki Południowej (Falcao , James , Cuardado , Sanchez , Murillo , Bacca , Zapata). Senegal, bądź co bądź, to najlepszy zespół z Afryki (Mane , Sakho , Gueye , Kouyate, Koulibaly, Sow , Niang). Będzie meeega hard, dużo będzie zależało od 1 meczu z Senegalem.

@edit
Anglicy to mają farta :P
Mufi

Postprzez consigliere » 1 gru 2017, o 18:34

dosyć miałem już tych meczów z zespołami europejskimi, życzyłem sobie grupy egzotycznej więc jestem ukontentowany.
Kolumbia, piłkarsko najlepsza z tego towarzystwa, plus najlepszy moim zdaniem zespół Azji i najlepszy zespół z Afryki - nie będzie łatwo o awans. w eliminacjach straszliwie męczyliśmy się z Duńczykami, w dwumeczu byliśmy od nich nawet gorsi a nie wydaje mi się żeby jakikolwiek z wylosowanych rywali prezentował poziom niższy od Skandynawów. największe obawy mam o naszych obrońców, rywale mają szybkich, zaawansowanych technicznie i nieobliczalnych atakujących.

Mufi napisał(a):Senegal, bądź co bądź, to najlepszy zespół z Afryki (Mane , Sakho , Gueye , Kouyate, Koulibaly, Sow , Niang)

+ Keita Balde
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Mitchell » 1 gru 2017, o 18:53

Trzy wyrównane zespoły i Japonia jako chłopiec do bicia. Kto straci z Azjatami punkty postawi się w wyjątkowo trudnej sytuacji.
Odmiennie niż przedmówców, moim faworytem jest Senegal. O drugie miejsce powalczy Polska i Kolumbia. Nieszczęśliwie się składa, że ekipa z Ameryki ma mały handicap w postaci pierwszego meczu z teoretycznie słabszą Japonią. A my jeśli przegramy z Senegalczykami będziemy znów stać pod ścianą.
Ale mecze o wszystko to już taka mała polska tradycja na Mistrzostwach Świata. :)
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Mitchell

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Django » 1 gru 2017, o 19:17

Mitchell napisał(a):Trzy wyrównane zespoły i Japonia jako chłopiec do bicia. Kto straci z Azjatami punkty postawi się w wyjątkowo trudnej sytuacji.
Odmiennie niż przedmówców, moim faworytem jest Senegal. O drugie miejsce powalczy Polska i Kolumbia. Nieszczęśliwie się składa, że ekipa z Ameryki ma mały handicap w postaci pierwszego meczu z teoretycznie słabszą Japonią. A my jeśli przegramy z Senegalczykami będziemy znów stać pod ścianą.
Ale mecze o wszystko to już taka mała polska tradycja na Mistrzostwach Świata. :)

Jesteśmy najsłabszą drużyną w grupie i tylko szalony zbieg okoliczności i parę indywidualności sprawiły, że byliśmy losowani z pierwszego koszyka. Pomijając samo losowanie: Kolumbia gra bardzo techniczny i jednocześnie siłowy football. Senegal ma parę indywidualności, m.in. z PL i L1 i to oni wprowadzą Lwy (?) do drugiej rundy. A Japończycy nas zabiegają na śmierć, tak jak to było z Koreańczykami 16 lat temu. Stawiam dla nas 4, max 3 miejsce, jednocześnie zaznaczam, że każdy rywal jest w naszym zasięgu i nie zdziwię się, jak będziemy wyżej. Jednak u przeciwników nie grają i nie trenują głąby i główna ich taktyka będzie polegała na wyłączeniu z gry Lewandowskiego.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Mufi » 1 gru 2017, o 19:27

consigliere napisał(a):
Mufi napisał(a):Senegal, bądź co bądź, to najlepszy zespół z Afryki (Mane , Sakho , Gueye , Kouyate, Koulibaly, Sow , Niang)

+ Keita Balde

faktycznie, zapomniałem.
Mufi

Postprzez jajos-tbg » 1 gru 2017, o 19:38

Mufi napisał(a):
@edit
Anglicy to mają farta :P

Mam dziwne wrażenie że i to spie*dolą :?

Gerrard zmienił bieg historii. Jeśli nie strzeliłby jednej z najlepszych bramek w historii europejskiej piłki, Liverpool dalej miałby cztery Puchary Europy, Gerrard ubierałby się na niebiesko, a Benitez prowadziłby w tej chwili Newcastle.
jajos-tbg

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 1 gru 2017, o 19:44

Jakoś nie wyobrażam sobie Pazdana czy Jędrzejczyka w pojedynkach z Mane przy Sanchezem :P. IMO jesli chcemy jakoś wyjść z tej grupy, to powinniśmy pożyczyć autbus od Murinho, najlepiej, żeby Nawałka już dzisiaj zaczął oglądać najskuteczniejsze mecze w wykonaniu tego Pana. Mamy bardzo dobrego napastnika, dobrego rozgrywającego, PO i BR, poprawnego skrzydłowego i ŚO - 6 zawodników, reszta jest tłem. Nie mamy żadnych argumentów, żeby próbować grać piękny i otwarty futbol. Grosik to Ibe, Błaszczykowski wypada z rytmu przez kontuzje - nasi skrzydłowi nie dostarczą piłki w pole karne rywali inną drogą niż wrzutką. Zieliński potrafi zagrać niezłą piłkę, to może miec spore znaczenie przy wyprowadzaniu kontr. Mamy dwóch stoperów, których największym atutem jest wybijanie piłki - Glik gra całkiem dobrze głową. Ja bym nastawił się na mecz w stylu rugby, czyli szybkie przesuwanie się w strone bramki rywala i szukanie prostych środków, lub stałych fragmentów gry. Każdy wolny to dla nas dodatkowy procent szans na wygraną. To będą zupełnie inne mecze niż na Euro - tam reprezentacja dopiero nabierała kształtu, nie było żadnych oczekiwań, kay inny rezultat niz totalny wj*b był w zasadzie dobrym rezultatem, a zaszliśmy całkiem daleko, odpadając ze zwycięzcą turnieju - sza po ba. Tutaj mamy już doszytą pewna łatkę, czegoś sie jednak od nas wymaga - 8 miejsce w rankingu FIFA, lider swojej grupy, oczekiwania są duże. Musimy zagrać cwanie, sprytnie i do bólu skutecznie, tylko tak damy radę coś ugrać. W otwartej walce cios za cios padamy pierwsi, taktycznie zje nas każdy z rywali w grupie.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Następna strona

Powrót do Drużyny narodowe