Euro 2016

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, RedFirmino, Szpieg1, Gonzo, AirCanada, Daniel

Re: Euro 2016

Postprzez michaello724 » 10 lip 2016, o 23:04

Nielubi Ronaldo wielu, ja go szanuję za ciężką pracę. Ale jego reakcja gdy zdał sobie sprawę że nie jest w stanie grać aż mnie poruszyła. Naprawdę współczuję .
michaello724

1 year of membership

Postprzez BadBoy1920h » 10 lip 2016, o 23:18

Ten sędzia to dramat.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
BadBoy1920h

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez m1k1 » 10 lip 2016, o 23:32

Sędziowanie to dramat choć z drugiej strony według mnie Pogba i Matuidi przeszli obok meczu.
Obrazek
m1k1

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez FootballClub » 10 lip 2016, o 23:40

Nie wiem co Wam sędzia przeszkadzał, ale to wasza osobista sprawa (jeżeli chodzi o tą ręke to każdy mógł się pomylić). Po tym co odwalił Włoch w półfinale z Niemcami, gdzie non stop gwizdał pod Francuzów, cieszę się, że to Portugalia wygrała, a Polska może się szczycić tym, że opdadła z mistrzami Europy i to po karnych :D
FootballClub

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez pitero » 10 lip 2016, o 23:41

Portugalia tylko jeden mecz zakończyła po 90 minutach zwycięsko. Grali cienko, ale skutecznie. To tylko takie przypomnienie o SAFie po tym jak poszedł na emeryturę. Mieliśmy życiową szansę na puchar, cisnęliśmy Portugalię jak chcieliśmy, ale ta kadra nie miała doświadczenia i nie potrafiła wykończyć meczu. Szkoda.

A Deschamps? Serdecznie gratuluje, indolencja taktyczna większa od Rodgersa w największych zauroczeniach Lovrenem, kadra dobrana fatalnie - Gignac zamiast Lacazetta to komedia, Pogba zamiast grać na B2B to bliżej napastnika, emeryci Sagna i Evra na bokach obrony, a do tego dziś zdjęcie Payeta po 60 minutach meczu. Rozumiem, że nie szło mu wybitnie, ale zdejmować najlepszego obok Griezmanna piłkarza turnieju w takim momencie to jest jakieś nieporozumienie. Jedynie co do środka obrony to nie można nic zarzucić, bo wylecieli mu najlepsi stoperzy.
Obrazek
pitero

Postprzez bugi » 10 lip 2016, o 23:45

A ja mam pytanie takie.
Wytłumaczy mi ktoś o co mogło chodzić, że tak wielu graczy Francjii nie chciało medalu? Nie chcieli go założyć, lub zdejmowali je od razu po założeniu? O co chodziło z tym?
E. Okej dzięki :) Nigdy wcześniej w sumie nie zwracałem uwagi na takie zachowanie srebrnych medalistów a tu mi się rzuciło w oczy
Ostatnio edytowano 11 lip 2016, o 00:17 przez bugi, łącznie edytowano 1 raz
bugi

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez SimonT95 » 11 lip 2016, o 00:13

Obstawiam ze to przez to ze dla nich drugie miejsce to jest porażka i tyle. Liczylo sie tylko zloto
SimonT95

Postprzez Przemko » 11 lip 2016, o 00:14

bugi napisał(a):A ja mam pytanie takie.
Wytłumaczy mi ktoś o co mogło chodzić, że tak wielu graczy Francjii nie chciało medalu? Nie chcieli go założyć, lub zdejmowali je od razu po założeniu? O co chodziło z tym?

Bardzo często zachowują się tak srebrni medaliści okazując tym, że mieli większe ambicje, liczyło się dla nich tylko złoto i srebro jest dla nich pewną porażką.
Obrazek
Przemko

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Larry » 11 lip 2016, o 00:45

Ogólnie ten mecz jak i cały turniej to chu**** na maksa. 24 drużyny w tym turnieju to był chujowy pomysł. Drużyna, która zajęła 3 miejsce w grupie wygrywa cały turniej. Śmieszne trochę, ale taki jest futbol. Przy takim poziomie tego Euro to ja bym wgl dojścia do ćwierćfinału mie upatrywał jako sukces. Bo to tak naprawdę tak jakbyśmy wyszli z grupy przy takiej liczbie zespołów jak w poprzednich edycjach. Jak pamiętam to wtedy wyjście z grupy miało być celem minimum, a nie wielkim sukcesem na skalę krajową. Teoretycznie najlepsze drużyny same się wyeliminowały. Portugalia nie grała przez cały turniej nic ciekawego, ale największą beka z idiotów co próbują wmówić, że to Polska była lepsza itp. bla bla. Deschamps jest też niezłym cepem. 60 minuta, a ten zdejmuje Payeta. Ten mecz pokazał jak bardzo przehajpowany jest Pogba. Koleś zawodzi niemal w większości ważniejszych meczów. Ta cena za niego to też jakiś żart stulecia. Gość jest warty jakieś 60 maksymalnie 70 mln£, a nie 100. Jeśli United go faktycznie za tyle kupi to będą większymi frajerami niż my jak kupowaliśmy Benteke. Griezmann mimo, że grał świetny turniej to tak samo jak i w finale LM zawiódł. Gignac to wgl jakieś nieporozumienie. Nie wiem jakim trzeba być debilem żeby brać gościa z jakiejś dzikiej ligi zamiast czołowego strzelca Ligue. A najbardziej to mnie rozbawił nie kto inny jak Kościelny. Typ jest typem leszcza jakich wielu w Arsenalu. Ogórek w postaci Edera zrobił z niego pośmiewisko. Odepchnął go z taką łatwością jaką Rodgers wydawał hajs w LFC. Dobrze, że ten turniej już się kończy. Można na spokojnie oczekiwać piłki klubowej.
Larry

1 year of membership

Postprzez Radbug » 11 lip 2016, o 01:11

Każdy się cieszył z drabinki, ale taka prawda, że jakbyśmy wylądowali po drugiej stronie, to dziś spokojnie świętowalibysmy mistrza ;)
PROBLEMEM JEST ACHTERBERG
Radbug

1 year of membership

Postprzez BartekLfc1993 » 11 lip 2016, o 08:58

Larry- troche źle postrzegasz sukces naszej Reprezentacji.
Tu nie chodzi o to które miejsce zajeliśmy, i jak daleko zaszliśmy. Chodzi o to, że po raz pierwszy od wielu lat byłem dumny (jak wiekszość Polaków) z ogladania tej repry.
W pewnym momencie ludzie zaczeli wierzyć, że możemy nawet wygrać tej turniej, bo graliśmy na prawde świetnie.
Wróciliśmy z tego turnieju z duma, i świetna perspektywa na kolejne lata (MŚ np).
O to tu chodzi. Wiadomo wyniki sie licza, ale mam wrażenie, że to kwestia czasu.
You'll Never Walk Alone
Obrazek
#JurgenMUSISZ !
BartekLfc1993

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Sebu » 11 lip 2016, o 09:58

Larry napisał(a): Ta cena za niego to też jakiś żart stulecia. Gość jest warty jakieś 60 maksymalnie 70 mln£, a nie 100.

Jak to wyliczyłeś?

Przy takim poziomie tego Euro to ja bym wgl dojścia do ćwierćfinału mie upatrywał jako sukces. Bo to tak naprawdę tak jakbyśmy wyszli z grupy przy takiej liczbie zespołów jak w poprzednich edycjach.

No nie, przecież od 30 lat regularnie liczymy się w walce o najwyższe cele, kadrowo niczym nie odstajemy od najlepszych na świecie i wyjście z grupy, przejście jeszcze jednej rundy i dotarcie do ćwierćfinału mistrzostw Europy absolutnie nie może być odbierane jako sukces. Toż to obowiązek, co udowodniali już Engel, Janas, Beenhakker i Franz Smuda. Z czego tu się cieszyć? Z ćwierćfinału Mistrzostw Europy? Beka z idiotów huehuehuheu.
Sebu

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez consigliere » 11 lip 2016, o 10:41

ArtuDitu napisał(a):
consigliere napisał(a):Sissoko jest silny, szybki, niezły technicznie, bezkompromisowy i bardzo uniwersalny. Generalnie wolałbym mieć na ławce Grujicia i Sissoko, niż Grujicia i Zielińskiego.

Na żadnej pozycji nie jest naprawdę dobry, to cała tajemnica jego "uniwersalności". Facet ani nie wyróżnia się interpretacją przestrzeni, ani nie jest kreatorem, destruktor też z niego żaden. Robi masę bezsensownego biegania, sztukę dla sztuki. Nic nie wynika z jego szybkości i siły ani gdy gra na pozycjach ofensywnych, ani gdy gra w środku.
(...) nie kreuje nadzwyczajnej liczby szans, dochodzi do małej liczby szans, wzmocnienie siły ognia byłoby z niego żadne.

Zaskakująco dobry mecz zagrał w finale euro ten właściwie nic nie potrafiący i za słaby na ławkę Liverpoolu, Sissoko.

Co do Euro..1/4 to pozytywny wynik..nie czuję niedosytu bo mam świadomość że po meczu z Irlandią Polska zagrała jeszcze cztery mecze i w żadnym nie była lepsza od swojego przeciwnika.
Przewiduje wszystko oprócz przyszłości..
[7.11.2013]
consigliere

Postprzez PonuryGrabarz » 11 lip 2016, o 11:02

Szkoda tylko, że Sissoko nie jest środkowym pomocnikiem...
Bronowicki też kiedyś zagrał świetny mecz, nie dał piłki dotknąć Ronaldo i też się dziwiłem, że od razu nie poszedł do LFC.
PonuryGrabarz

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez n_t » 11 lip 2016, o 12:18

consigliere napisał(a):Co do Euro..1/4 to pozytywny wynik..nie czuję niedosytu bo mam świadomość że po meczu z Irlandią Polska zagrała jeszcze cztery mecze i w żadnym nie była lepsza od swojego przeciwnika.

Mam takie same odczucia.
Obrazek
n_t
Webmaster

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drużyny narodowe