Copa América 2015

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, Daniel, RedFirmino, Gonzo, Ibiz, AirCanada

Re: Copa América 2015

Postprzez Rahk8 » 25 cze 2015, o 09:11

Testosteron? Chodzi o to wkładanie palców w dupę Cavaniemu?
Spoiler:

Po tym Cavani dotknął Jarę w twarz i wyleciał. Dziwni mnie dlaczego po meczu prowokacje nie są karane jak osoby sprowokowane.

To jak zawsze faworyzowany jest gospodarz mistrzostw jest dla mnie profanacją idei sportu.
Czy to Korea Południowa, czy to Chille czy Brazylia można wymieniać i wymieniać, a najgorsze jest to, że tak jest nie tylko w piłce nożnej ale i siatkówce czy piłce ręcznej. Szkoda marnować czasu na takie wyreżyserowane mecze. Jakbym chciał oglądać coś co ma z góry ustalony wynik to bym włączył WWE.
Ostatnio edytowano 25 cze 2015, o 09:40 przez Rahk8, łącznie edytowano 1 raz
Rahk8

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez FootballClub » 25 cze 2015, o 09:29

Heh wszyscy oprócz Polski i Ukrainy :p
FootballClub

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez PonuryGrabarz » 25 cze 2015, o 10:07

Takie zagrania powinny być karane zawieszeniami. To samo powinno być z symulkami/prowokacjami ala Busquets( co ja pacze?) czy inny Jordi Alba albo Fabregas.
PonuryGrabarz

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez bibe » 25 cze 2015, o 11:20

Szczerze przez te wszystkie szopki, afery, błędy sędziów, pompowanie atmosfery przed meczami czy inne żałosne zagrania straciłem zainteresowanie grą. Z tego co widzę to piłkarze z Chile nie pierwszy raz bawią się takie zagrywki i na miejscu przeciwników obijałbym im mordy, skoro i tak za muśnięcie twarzy dostają się czerwoną. Z piłki serio zrobił się pedalski sport..
You're just too good to be true,
Can't take the ball off of you,
You've got a heavenly touch,
You pass like Souness to Rush,
And when we're all drunk in the bars,
We can't believe that you're ours,
You're just to good to be true,
Can't get the ball off of you...

Oh Steee-ven Gerr-aaard, da da da da da da...
bibe

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Rafal518 » 26 cze 2015, o 13:09

Rahk8 napisał(a):Po tym Cavani dotknął Jarę w twarz i wyleciał. Dziwni mnie dlaczego po meczu prowokacje nie są karane jak osoby sprowokowane.

PonuryGrabarz napisał(a):Takie zagrania powinny być karane zawieszeniami. To samo powinno być z symulkami/prowokacjami ala Busquets( co ja pacze?) czy inny Jordi Alba albo Fabregas.

bibe napisał(a):Szczerze przez te wszystkie szopki, afery, błędy sędziów, pompowanie atmosfery przed meczami czy inne żałosne zagrania straciłem zainteresowanie grą. Z tego co widzę to piłkarze z Chile nie pierwszy raz bawią się takie zagrywki i na miejscu przeciwników obijałbym im mordy, skoro i tak za muśnięcie twarzy dostają się czerwoną. Z piłki serio zrobił się pedalski sport..

I oto najlepsza możliwa odpowiedź na to pedalstwo ze strony Jary:
http://zzapolowy.com/copa-america-kolej ... -turnieju/

A największe brawa należą się dla dyrektora sportowego Mainz:
"Dyrektor sportowy Mainz – Christian Heidel, którego zawodnikiem jest Chilijczyk oznajmił, że jeśli tylko przyjdzie oferta, może on opuścić jego drużynę. Dodał również, że klub nie toleruje takiego zachowania, a jeszcze bardziej denerwuje go to, co zrobił później – Nienawidzę takiego aktorstwa bardziej niż czegokolwiek innego."
Rafal518

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez pitersikorka » 27 cze 2015, o 11:28

w końcu dzisiaj mecz Brazylii, tyle czekania żeby wreszcie zobaczyć Firmino i miejmy nadzieje że Coutinho wyjdzie także w podstawowym składzie.
Od 2 dni kibicuje Brazylii kiedyś byłem zawsze przeciwko nim, nie ważne z kim grali.
pitersikorka

Postprzez bibe » 27 cze 2015, o 11:39

@Rafal518

Nie ma co się cieszyć. Ukarali jakiegoś mało znanego piłkarza o którym świat zapomni do przyszłego piątku. No i co to za kara? Powinien dostać przynajmniej 10 meczów zawieszenia, bo dla mnie to co zrobił jest gorsze niż czyn Suareza, przecież to podchodzi pod molestowanie . Czekam, aż za symulowanie i bycie pizdą na biosku zaczną karać wielkie nazwiska, wtedy będzie można powiedzieć że coś się zmienia na lepsze.
You're just too good to be true,
Can't take the ball off of you,
You've got a heavenly touch,
You pass like Souness to Rush,
And when we're all drunk in the bars,
We can't believe that you're ours,
You're just to good to be true,
Can't get the ball off of you...

Oh Steee-ven Gerr-aaard, da da da da da da...
bibe

Postprzez Rafal518 » 27 cze 2015, o 13:25

bibe napisał(a):@Rafal518

Nie ma co się cieszyć. Ukarali jakiegoś mało znanego piłkarza o którym świat zapomni do przyszłego piątku. No i co to za kara? Powinien dostać przynajmniej 10 meczów zawieszenia, bo dla mnie to co zrobił jest gorsze niż czyn Suareza, przecież to podchodzi pod molestowanie . Czekam, aż za symulowanie i bycie pizdą na biosku zaczną karać wielkie nazwiska, wtedy będzie można powiedzieć że coś się zmienia na lepsze.

Chodzi o to, że zawiesili Jarę za wsadzanie palców w dupę, za symulowanie niestety są "przepisy" i kończy się tylko żółtą kartką, a też czekam aż to się zmieni, bo nie toleruję takiego aktorstwa... A że Jara nie jest jakimś wielkim nazwiskiem to i tak sprawa rozeszła się dość głośno i myślę, że do piłkarzy również dociera ten fakt co zrobił. I wierzę, że gdyby takie zachowanie wyszło ze strony Neymara czy innego Teveza to również skończyło by się na zawieszeniach. Ale dopóki żaden z wielkich się tego nie dopuści (i oby tak pozostało) to się nie dowiemy jakie by odnieśli konsekwencje...
Rafal518

Postprzez Ralf088 » 27 cze 2015, o 23:28

Gdy się ktoś nudzi to zapraszam do obejrzenia meczu Brazylia - Paragwaj :D W podstawowej 11-nastce Brazylii dwóch naszych zawodników: Coutinho i Firmino :)
Ralf088

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez maniacomLFC » 28 cze 2015, o 00:20

no ja oglądam na TVP Sport i już mnie kurwica bierze jak słyszę "Kołtinio"
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu
Mój blog o piłce nożnej: http://extra-time.blog.pl/
maniacomLFC

Postprzez Nozesto » 28 cze 2015, o 00:30

maniacomLFC napisał(a):no ja oglądam na TVP Sport i już mnie kurwica bierze jak słyszę "Kołtinio"

Mnie bierze ale na spanie. Ogólnie cały ten turniej jakiś taki niemrawy. Copa America to przecież zawsze była solidna dawka polotu i finezji, a co mecz to się czuję jakbym oglądał pojedynek Sunderlandu za Di Canio z Pulisowskim Stoke.
"Other people have earned more money than me in football, but no-one has enjoyed it as much as me." - Bob Paisley
Nozesto

Postprzez haQ » 28 cze 2015, o 01:37

Szkoda Coutinho, dobry mecz w jego wykonaniu, pewnie wykonana jedenastka w rzutach karnych, ale niestety Brazylia się żegna z turniejem. Jeden szkolny błąd Thiago Silvy wystarczył. :)
Obrazek
haQ

Postprzez maniacomLFC » 28 cze 2015, o 01:38

No dokładnie. A na Brazylię to aż się przykro patrzy... jak sobie wspominam ekipę z 2002 roku czy nawet z 2006 jeszcze... wtedy Coutinho nie miałby szans na pierwszy skład Canarinhos. Niestety, ale Firmino dzisiaj beznadziejnie...
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu
Mój blog o piłce nożnej: http://extra-time.blog.pl/
maniacomLFC

Postprzez saintlfc » 28 cze 2015, o 01:39

serio to Kołtinio bardzo irytujące :x brawa dla naszych zawodników szkoda że więcej nie będzie dane nam ich oglądać ale z drugiej strony szybciej zjawią się w klubie :)
"Obłęd: powtarzać w kółko tę samą czynność oczekując innych rezultatów" - Albert Einstein
saintlfc

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez zoltoczerwony » 28 cze 2015, o 01:41

Nozesto napisał(a):
maniacomLFC napisał(a):no ja oglądam na TVP Sport i już mnie kurwica bierze jak słyszę "Kołtinio"

Mnie bierze ale na spanie. Ogólnie cały ten turniej jakiś taki niemrawy. Copa America to przecież zawsze była solidna dawka polotu i finezji, a co mecz to się czuję jakbym oglądał pojedynek Sunderlandu za Di Canio z Pulisowskim Stoke.

Bo tak naprawdę większość reprezentacji w meczach z silniejszymi rywalami gra 'autobus', z kolei te na papierze lepsze grają bardzo bardzo zachowawczo, badając przeciwnika dłuższy czas, a potem klepią w oczekiwaniu że któryś z ich gwiazdorów trafi. Wyjątkiem jest Paragwaj, który dziś zagrał ładnie przeciwko Brazylii, wyjątkiem jest Chile które ze słabszymi rywalami grało o coś więcej niż wymęczone zwycięstwo. Argentyna w każdym meczu też niby naciska 90 min, ale ich rywale nie są zainteresowani wyjściem z połowy, a sami Albiecelestes mimo całej kreatywności którą mają w składzie, nie mają pomysłu jak złamać obrone przeciwników.
zoltoczerwony
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drużyny narodowe