El. ME 2016

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

El. ME 2016

Postprzez Przemko » 23 lut 2014, o 14:04

Niemcy, Irlandia, Szkocja, Gruzja i Gibraltar, z tymi drużynami Polska zawalczy o miejsce na Mistrzostwach Europy 2016 we Francji.

Według mnie mamy realną szansę na awans, 2 miejsce jest jak najbardziej w naszym zasięgu, o 1. musielibyśmy zawalczyć z Niemcami i nie tracić głupio punktów z innymi drużynami.

Na Euro 2016 ile drużyn jedzie? 16 czy więcej?
Obrazek
Przemko

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Re: El. ME 2016

Postprzez LFCwmoimsercu » 23 lut 2014, o 14:06

Przemko napisał(a):Niemcy, Irlandia, Szkocja, Gruzja i Gibraltar, z tymi drużynami Polska zawalczy o miejsce na Mistrzostwach Europy 2016 we Francji.

Według mnie mamy realną szansę na awans, 2 miejsce jest jak najbardziej w naszym zasięgu, o 1. musielibyśmy zawalczyć z Niemcami i nie tracić głupio punktów z innymi drużynami.

24 zespoły
Obrazek
LFCwmoimsercu

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez omnia » 23 lut 2014, o 14:07

24. Polska ma szansę wyjść z 2. Teoretycznie słaba grupa.
omnia

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez kinio25LFC » 23 lut 2014, o 14:09

Przemko napisał(a):Niemcy, Irlandia, Szkocja, Gruzja i Gibraltar, z tymi drużynami Polska zawalczy o miejsce na Mistrzostwach Europy 2016 we Francji.

dla naszej "kadry" to jest gorsze od słynnej grupy śmierci w skład której wchodzi Antarktyda, Bezludna Wyspa, Atlantyda i Dzieci z Bulerbyn. Niemcy nas pocisną, Irlandia też, Szkocja także. Nadzieja na remis z Gibraltarem umiera ostatnia :D
"A nowy dzień przynosi każdemu nowe nadzieje, tak jak sen przynosi marzenia" - Krzysztof Kolumb w przeddzień odkrycia Ameryki
kinio25LFC
Redaktor

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez pinki » 23 lut 2014, o 14:19

Trafialiśmy już do jeszcze słabszych grup a i tak kończyło się blamażem....
Polacy muszą wreszcie pokazać,że są prawdziwą drużyną i w każdym meczu są w stanie grać na 100% możliwości.Awans jest jak najbardziej realny.Niemcy są poza naszym zasięgiem.Jednak pozostałe zespoły prezentują podobny poziom jak Polacy.Irlandia i Szkocja to bardzo trudni rywale,niesamowicie waleczni.Dysponują nie tylko charakterem,ale także solidnymi piłkarzami z Premier League.Do tego są jeszcze ambitni Gruzini,z którymi męczyli się nawet Hiszpanie.Biało-Czerwoni muszą rozegrać naprawdę dobre eliminacje,grając cały czas wysokim, równym poziomie.Jeżeli jednak zagramy jak w el. MŚ2014 to o awansie możemy już zapomnieć.
pinki

Postprzez dymos » 23 lut 2014, o 14:24

kinio25LFC napisał(a):

dla naszej "kadry" to jest gorsze od słynnej grupy śmierci w skład której wchodzi Antarktyda, Bezludna Wyspa, Atlantyda i Dzieci z Bulerbyn. Niemcy nas pocisną, Irlandia też, Szkocja także. Nadzieja na remis z Gibraltarem umiera ostatnia :D

Inicjujesz duzo humoru w kazdej wypowiedzi. W efekcie nie da sie tego czytac. Na ten czas nikt nie wie, co potrafi zagrac nasza reprezentacja. Ja wierze, ze wszystko idzie w dobrym kierunku. Irlandia straci na odejsciu Trappatoniego. Szkocja to dawno nie swiatowy rywal. O Niemcach nie mowie. Bilans -6 jest pewnikiem. Wychodzi sie natomiast rowniez z 2. miejsca, a na to sa ogromne szanse. 3. miejsce daje baraz. Wierze w koncowy sukces.
dymos

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez aqalfc » 23 lut 2014, o 14:32

A ja liczylem, że trafimy na jak najsilniejszą grupę. Niemcy świetny przeciwnik, zamiast Irlandii szkoda, ze nie trafiliśmy na Belgię/Szwecję. Reszta zespołów nie ma znaczenia, jesteśmy w końcu piłkarskim zapleczem, a jak się bawić to chociaż z najlepszymi. :)
aqalfc

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez PatrykOwenFan » 23 lut 2014, o 21:36

aqalfc napisał(a):A ja liczylem, że trafimy na jak najsilniejszą grupę. Niemcy świetny przeciwnik, zamiast Irlandii szkoda, ze nie trafiliśmy na Belgię/Szwecję. Reszta zespołów nie ma znaczenia, jesteśmy w końcu piłkarskim zapleczem, a jak się bawić to chociaż z najlepszymi. :)

Cóż...A ja chciałbym powrotu na dużą imprezę wywalczoną dobrymi eliminacjami.
Całkiem fajna grupa, bardzo chciałem uniknąć San Marino bo zbyt często z nimi gramy;] Gibraltar poleci na rekord straconych bramek. Gruzja będzie urywać punkty komu się da. I z dwójki Irlandia Szkocja zdecydowanie najbardziej obawiam się Szkotów.
Oby coś Nawałka ugrał bo potencjał jest tylko czy uda się go wykorzystać...
Wyczuwam baraże dla naszej reprezentacji.
PatrykOwenFan

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Barilla » 23 lut 2014, o 22:46

Jak w najbliższym czasie nie dokona się jakieś "objawienie" w postaci 1-2 dobrych pomocników potrafiących dostarczyć Lewemu co mecz kilka solidnych piłek i jednocześnie nie przegrywających frajersko walki o środek pola to czarno to widzę.
Barilla

Postprzez omnia » 23 lut 2014, o 23:15

Barilla napisał(a):Jak w najbliższym czasie nie dokona się jakieś "objawienie" w postaci 1-2 dobrych pomocników potrafiących dostarczyć Lewemu co mecz kilka solidnych piłek i jednocześnie nie przegrywających frajersko walki o środek pola to czarno to widzę.

No bez przesady... Drugie miejsce jest jak najbardziej w zasięgu. Mamy kilku ciekawych i młodych graczy, a jeżeli Nawałka ich odpowiednio poustawia możemy o awans być spokojni.
omnia

Postprzez aqalfc » 23 lut 2014, o 23:32

Ja osobiście liczę, że Nawałka da jeszcze szansę Leszczyńskiemu. Chłopak ma niesamowity potencjał by sprawdzić się w jakimś mocnym Ekstraklasowym klubie, lub może nawet spróbować swoich sił już za granicą.
aqalfc

Postprzez WiniPL » 13 sie 2014, o 20:59

Nie wiedziałem za bardzo gdzie to napisać, Ribery zakończył reprezentacyjną karierę: http://www.sport.pl/pilka/1,65081,16474 ... riere.html
Nie jestem za bardzo w realiach francuskiej kadry i jestem zaskoczony tą decyzją. Czyżby coś miał na pieńku z Deschampsem? W końcu niedługo mają Euro u siebie, i mógłby te dwa lata jeszcze pociągnąć.
I think about a special place, that’s when the darkness fades,
That special place is Anfield, the place where dreams are made.
WiniPL

Postprzez Rahk8 » 7 wrz 2014, o 13:54

http://www.sport.pl/pilka/1,65081,16598637,Bundesliga__Platini_grozi_Ribery_emu_dyskwalifikacja.html#MT

"Sytuację Ribery'ego widzi inaczej. - On nie może sobie ot tak decydować, czy będzie grał dla Francji czy nie. Jeśli trener Didier Deschamps wyśle mu powołanie, ma obowiązek stawić się na zgrupowaniu. Takie sytuacje określone są w statutach FIFA. Jeśli nie odpowie na powołanie, zostanie zawieszony na trzy mecze Bayernu Monachium."

Proszę, proszę jaka dyktatura w UEFA. Zawodnik sam z siebie nie może zrezygnować ze swojej kariery reprezentacyjnej?
Źródło to Bild także nie byle co.
Ostatnio edytowano 7 wrz 2014, o 14:15 przez Rahk8, łącznie edytowano 1 raz
Rahk8

Postprzez Brendan » 7 wrz 2014, o 14:08

Rahk8 napisał(a):http://www.sport.pl/pilka/1,65081,16598637,Bundesliga__Platini_grozi_Ribery_emu_dyskwalifikacja.html#MT

"Sytuację Ribery'ego widzi inaczej. - On nie może sobie ot tak decydować, czy będzie grał dla Francji czy nie. Jeśli trener Didier Deschamps wyśle mu powołanie, ma obowiązek stawić się na zgrupowaniu. Takie sytuacje określone są w statutach FIFA. Jeśli nie odpowie na powołanie, zostanie zawieszony na trzy mecze Bayernu Monachium."

Proszę, proszę jaka dyktatura w UEFA. Zawodnik sam z siebie nie może zrezygnować ze swojej kariery reprezentacyjnej?
Źródło do Bild także nie byle co.

Myślę, że tutaj pojawił się głos Platiniego patrioty, a nie Platiniego prezesa. Zależy mu na jego ukochanej reprezentacji, może mieć swoje, subiektywne, zdanie nawet na tak wysokim stanowisku. Gorzej jak rzeczywiście na siłę będize chciał go włączyć do Tricolore restrykcjami względem jego kariery klubowej.
Brendan

Postprzez pietras » 7 wrz 2014, o 21:51

Mecz jak to mecz, mam nadzieję że wygrają ale jest coś co obrzydza mnie od dawna.

Kibice Polscy to banda śmieciarzy, którzy flagi narodowe obsrywają nazwami miejscowości z którym prawdopodobnie przyjechali. No ku... nie ma ani jednej biało czerwonej flagi.
pietras

Następna strona

Powrót do Drużyny narodowe