Euro U-21

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Euro U-21

Postprzez Edwinho » 5 cze 2013, o 22:40

Co prawda oglądałem tylko drugą połowę, ale nie przesadzałbym aż tak bardzo z ta krytyką Shelvey'a. Może i grał źle, ale czy z Anglików zagrał ktoś dobrze? Po prostu dostosował się do reszty :D Ogólnie mecz mega nudny. Z naszych to nikt nic szczególnego nie pokazał. Ot taka tam kopanina. W sumie od zespołów Pearce'a to od kilku lat nie ma czego się spodziewać. Może Zaha wniósłby jakieś ożywienie w grze, ale wątpię, żeby to coś zmieniło.
Edwinho

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Nozesto » 5 cze 2013, o 22:41

Mecz strasznie nudny. Włosi byli stroną lepszą i wygrali zasłużenie. Robinson i Jonjo bardzo słabo moim zdaniem, zresztą z Anglików wyróżniłbym jedynie Redmonda, ale sam za dużo nie zwojował. Hendo i Chalobah nawet przyzwoicie. Borini nie pokazał nic, ani złego, ani dobrego, tak więc ciężko go oceniać.

Więcej polotu w grze na pewno będzie jutro. Holandia, Hiszpania i Niemcy to bardzo mocne drużyny. Zostają jeszcze Rosjanie - dla mnie niewiadoma. Nie wiem taż jaki jest system losowania grup w U-21 ale są bardzo nierówne. Chyba że losują pod gospodarza, żeby miał szansę zdobyć jakiś medal.
"Other people have earned more money than me in football, but no-one has enjoyed it as much as me." - Bob Paisley
Nozesto

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Pustelnik » 5 cze 2013, o 22:54

Mecz był taki nudny, że po ciężkim dniu sobie kimnąłem jakoś na początku II połowy.

Ale wydawało mi się, że anglicy strzelili bramkę i prowadzili, a komentator powiedział coś w stylu : "Teraz Anglia ma czego bronić" --> nie chodzi mi o bramkę Wickhama ze spalonego, tylko jakoś po rzucie rożnym. Jeżeli to był sen to super realistyczny.
Pustelnik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez burmanek » 5 cze 2013, o 23:06

Pustelnik napisał(a):Mecz był taki nudny, że po ciężkim dniu sobie kimnąłem jakoś na początku II połowy.

Ale wydawało mi się, że anglicy strzelili bramkę i prowadzili, a komentator powiedział coś w stylu : "Teraz Anglia ma czego bronić" --> nie chodzi mi o bramkę Wickhama ze spalonego, tylko jakoś po rzucie rożnym. Jeżeli to był sen to super realistyczny.

Też kojarzę sytuację, już myślałem, że mam jakieś zwidy :shock: Coś później przegapiłem, bo tu nagle znowu 0-0
burmanek

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Brendan » 5 cze 2013, o 23:13

Dokładnie, Anglicy strzelili bramkę, konkretnie zawodnik z '6' na plecach. Na zegarze się bramka nie pojawiła, a ja się dziwiłem o co biega ? Bramkę raczej uznali, a nawalił realizator, a więc 1:1.
Brendan

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez PiaS93 » 5 cze 2013, o 23:16

Nie nie , mecz skończył się 0:1 dla Włochów. Ktoś tam był na spalonym , chyba Hendo.
PiaS93

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez MarcinLFC77 » 6 cze 2013, o 19:58

Obejrzałem teraz mecz Hiszpanii z Rosją. Niesamowita wrażenie wywarł na mnie Isco. Wprawdzie nie od dziś mówi się o jego ogromnym talencie ale dopiero teraz miał okazję oglądac go w akcji, gdyż Primera Division omijam szerokim łukiem a spotkań Malagi w LM nie miałem okazji oglądac. Łatwośc z jaką ten chłopak porusza się z piłką, drybluje jest niesamowita. A jedna akcja gdzie zwiódł rywala w sposób niewytłumaczalny i z linii końcowej dorzucił piłkę nad bramkarzem - szczena opadła. Niesamowity mecz tego zawdonika.

Odośnie wczorajszego meczu Włochów z Anglikami. Może najpierw zacznę od całej federacji angielskiej. Potencjał zarówno reprezentacja seniorska jak i u21 ma ogromny, ale jest ktoś w stanie mi wytłumaczyc co w głowie mają Anglicy, że na selekcjonerów reprezentacji wybierają kolejno takich kołków jak Pearce i Hodgson...

Przecież to jest 0 jakiegokolwiek stylu, żenada totalna. Wczoraj Włosi taktycznie niszczyli Anglików. Fajnie gra Ten Insigne z Napoli, ktoś taki marzyłby mi się w LFC, bo na Isco to nawet nie ma co marzyc :lol:

za 30 min kolejny fajny meczyk, Holandia vs Niemcy. 8)
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez
MarcinLFC77

Postprzez Jetzu » 7 cze 2013, o 22:31

Jetzu

Postprzez Intel » 8 cze 2013, o 13:43

czy w polskiej tekewizji - nowej definicji rozrywki zwanej nc+ będzie możliwość obejrzenia na jakimś kanale któregoś z dzisiejszych meczów?
Intel

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez grzyb » 19 cze 2019, o 20:37

Co myślicie o naszych młodych piłkarzach ? Jaki wynik stawiacie z gospodarzami turnieju Włochami ? Dość łatwo poradzili sobie z Hiszpanią.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez adamne » 19 cze 2019, o 21:08

3:1 dla Włochów. Różnica klas, sam Chiesa jest więcej warty niż cała nasza reprezentacja, na dodatek grają u siebie.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Level » 19 cze 2019, o 22:59

adamne napisał(a):3:1 dla Włochów. Różnica klas, sam Chiesa jest więcej warty niż cała nasza reprezentacja, na dodatek grają u siebie.

No jednak 0:1 :D
Obrazek
Level

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez adamne » 19 cze 2019, o 23:18

Lubię się tak mylić :D
Mały cud, w sytuacjach bramkowych było 41:11 dla Włochów, ale podobała mi się gra Polaków. Był autobus, ale bez paniki i skutecznie się bronili. Dobry mecz Grabary.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

2 years of membership2 years of membership

Postprzez grzyb » 20 cze 2019, o 05:13

Przyznam że zaskakuje mnie Czesiu Michniewicz czytałem o jego przygotowaniach zespołu ale nie sądziłem ze młodzi aż tak dobrze będą grać.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez RedEscelios » 20 cze 2019, o 08:36

Jak rozlosowali grupy, to skreslilem młodych na starcie. 3 reprezentacje, które przyjechały po medale i Polska. Bałem się 0 na koncie i kilkunastu bramek w plecy.
A teraz wstyd mi jak nie wiem co :)
Byłoby bardzo miło, gdyby Belgowie coś urwali Wlochom i pomogli nam troszkę. Ale wierzę, że ugramy remis z Hiszpanią
Obrazek
RedEscelios

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drużyny narodowe