Euro U-21

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Euro U-21

Postprzez Edwinho » 5 cze 2013, o 22:40

Co prawda oglądałem tylko drugą połowę, ale nie przesadzałbym aż tak bardzo z ta krytyką Shelvey'a. Może i grał źle, ale czy z Anglików zagrał ktoś dobrze? Po prostu dostosował się do reszty :D Ogólnie mecz mega nudny. Z naszych to nikt nic szczególnego nie pokazał. Ot taka tam kopanina. W sumie od zespołów Pearce'a to od kilku lat nie ma czego się spodziewać. Może Zaha wniósłby jakieś ożywienie w grze, ale wątpię, żeby to coś zmieniło.
Edwinho

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Nozesto » 5 cze 2013, o 22:41

Mecz strasznie nudny. Włosi byli stroną lepszą i wygrali zasłużenie. Robinson i Jonjo bardzo słabo moim zdaniem, zresztą z Anglików wyróżniłbym jedynie Redmonda, ale sam za dużo nie zwojował. Hendo i Chalobah nawet przyzwoicie. Borini nie pokazał nic, ani złego, ani dobrego, tak więc ciężko go oceniać.

Więcej polotu w grze na pewno będzie jutro. Holandia, Hiszpania i Niemcy to bardzo mocne drużyny. Zostają jeszcze Rosjanie - dla mnie niewiadoma. Nie wiem taż jaki jest system losowania grup w U-21 ale są bardzo nierówne. Chyba że losują pod gospodarza, żeby miał szansę zdobyć jakiś medal.
"Other people have earned more money than me in football, but no-one has enjoyed it as much as me." - Bob Paisley
Nozesto

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Pustelnik » 5 cze 2013, o 22:54

Mecz był taki nudny, że po ciężkim dniu sobie kimnąłem jakoś na początku II połowy.

Ale wydawało mi się, że anglicy strzelili bramkę i prowadzili, a komentator powiedział coś w stylu : "Teraz Anglia ma czego bronić" --> nie chodzi mi o bramkę Wickhama ze spalonego, tylko jakoś po rzucie rożnym. Jeżeli to był sen to super realistyczny.
Pustelnik

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez burmanek » 5 cze 2013, o 23:06

Pustelnik napisał(a):Mecz był taki nudny, że po ciężkim dniu sobie kimnąłem jakoś na początku II połowy.

Ale wydawało mi się, że anglicy strzelili bramkę i prowadzili, a komentator powiedział coś w stylu : "Teraz Anglia ma czego bronić" --> nie chodzi mi o bramkę Wickhama ze spalonego, tylko jakoś po rzucie rożnym. Jeżeli to był sen to super realistyczny.

Też kojarzę sytuację, już myślałem, że mam jakieś zwidy :shock: Coś później przegapiłem, bo tu nagle znowu 0-0
Obrazek
burmanek

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Brendan » 5 cze 2013, o 23:13

Dokładnie, Anglicy strzelili bramkę, konkretnie zawodnik z '6' na plecach. Na zegarze się bramka nie pojawiła, a ja się dziwiłem o co biega ? Bramkę raczej uznali, a nawalił realizator, a więc 1:1.
Brendan

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez PiaS93 » 5 cze 2013, o 23:16

Nie nie , mecz skończył się 0:1 dla Włochów. Ktoś tam był na spalonym , chyba Hendo.
PiaS93

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez MarcinLFC77 » 6 cze 2013, o 19:58

Obejrzałem teraz mecz Hiszpanii z Rosją. Niesamowita wrażenie wywarł na mnie Isco. Wprawdzie nie od dziś mówi się o jego ogromnym talencie ale dopiero teraz miał okazję oglądac go w akcji, gdyż Primera Division omijam szerokim łukiem a spotkań Malagi w LM nie miałem okazji oglądac. Łatwośc z jaką ten chłopak porusza się z piłką, drybluje jest niesamowita. A jedna akcja gdzie zwiódł rywala w sposób niewytłumaczalny i z linii końcowej dorzucił piłkę nad bramkarzem - szczena opadła. Niesamowity mecz tego zawdonika.

Odośnie wczorajszego meczu Włochów z Anglikami. Może najpierw zacznę od całej federacji angielskiej. Potencjał zarówno reprezentacja seniorska jak i u21 ma ogromny, ale jest ktoś w stanie mi wytłumaczyc co w głowie mają Anglicy, że na selekcjonerów reprezentacji wybierają kolejno takich kołków jak Pearce i Hodgson...

Przecież to jest 0 jakiegokolwiek stylu, żenada totalna. Wczoraj Włosi taktycznie niszczyli Anglików. Fajnie gra Ten Insigne z Napoli, ktoś taki marzyłby mi się w LFC, bo na Isco to nawet nie ma co marzyc :lol:

za 30 min kolejny fajny meczyk, Holandia vs Niemcy. 8)
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez
MarcinLFC77

Postprzez Jetzu » 7 cze 2013, o 22:31

Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu

Postprzez Intel » 8 cze 2013, o 13:43

czy w polskiej tekewizji - nowej definicji rozrywki zwanej nc+ będzie możliwość obejrzenia na jakimś kanale któregoś z dzisiejszych meczów?
Intel

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Drużyny narodowe