Polska Kadra

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Polska Kadra

Postprzez ZohanLFC » 26 paź 2013, o 23:22

Ja sądzę że to był najlepszy z możliwych wyborów dla kadry. Co najważniejsze Nawałka ma jaja i uwierzcie mi nie będzie się bał powołać i wystawić choćby nawet Zacharę albo innego zawodnika z niższych lig w miejsce Lewandowskiego gdy ten będzie nieskuteczny bądź będzie miał focha czego potwierdzeniem może być perfidne ściągnięcie Małkowskiego na kilka sekund przed końcem połowy bodajże w meczu z widzewem i jeszcze go publicznie ochrzanić :D.

Po dwa w poprzednim sezonie mógł z Górnikiem walczyć o mistrzostwo tylko że w klubie brakło kasy nawet na mecze w Europie i trzeba było przegrywać mecze z resztą kto regularnie słuchał wywiadów pomeczowych mógł sobie wywnioskować że po takich kuriozalnych przegranych Nawałka był dziwnie spokojny tak gdyby mecz układał się po ich myśli.

Pytanie czy poradzi sobie z presją mediów pozostawię bez odpowiedzi bo tak szczerze kto by nie przyszedł byłby oblegany kamerami dookoła głowy 24/h a już szczególnie w dniu meczu.

Koniec końców poczekajmy na pierwsze powołania na pierwsze treningi mecze i co mam nadzieje pierwsze punkty. Takiego "dyktatora" potrzebuje nasza kadra by mogli mówić że gra w reprezentacji to honor a nie tylko bilety dla rodzin i gaże za mecz.
Obrazek
ZohanLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Zuru » 27 paź 2013, o 01:06

ZohanLFC napisał(a): Takiego "dyktatora" potrzebuje nasza kadra by mogli mówić że gra w reprezentacji to honor a nie tylko bilety dla rodzin i gaże za mecz.

Pytanie tylko, czy nasze "gwiazdy" też myślą podobnie. Żeby się tylko nie okazało, że Nawałka swoje, a kadrowicze (zwłaszcza stara gwardia) swoje, bo wtedy nic nie ugramy.
Nie wierzę w Nawałkę, szykuję się na kolejne "nic się nie stało", ale z drugiej strony może coś drgnie w tej kadrze, bo gorzej już być nie może. :badhappy:
Zuru

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez LFCwmoimsercu » 5 lis 2013, o 21:45

Lista powołanych zawodników z ekstraklasy:
Bramkarz
Rafał Leszczyński (Dolcan Ząbki)

Zawodnicy z pola:
Tomasz Jodłowiec, Tomasz Brzyski (Legia Warszawa)
Rafał Kosznik, Paweł Olkowski (Górnik Zabrze)
Marcin Kamiński, Łukasz Teodorczyk (Lech Poznań)
Adam Marciniak, Dawid Nowak (Cracovia)
Michał Pazdan (Jagiellonia Białystok)
Tomasz Hołota (Śląsk Wrocław)

Co sądzicie o tych powołaniach?
Wydaje mi się, że Nawałka troszkę się zagalopował, ale to jest moje zdanie. Są to zawodnicy kluczowi w swoich klubach, lecz jak dla mnie to nie są zawodnicy godni gry w reprezentacji (nie piszę tu o wszystkich wyżej wymienionych).
Obrazek
LFCwmoimsercu

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez polik » 5 lis 2013, o 21:57

Rozumiem Kosznika, chociaż mam nadzieję, że to chwilowe rozwiązanie. Jodłowiec, Brzyski, Nowak i Kamiński wyróżniają się w swoich klubach, więc to zasłużone powołania. Olkowski, Hołota, Pazdan i Teodorczyk są w tej kadrze trochę na siłe, ale nie ma nikogo lepszego.
Leszczyńskiego nie komentuję, bo akurat pozycja golipera jest u nas najlepiej obstawiona i tego wyboru nie rozumiem.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
polik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez zakrzev » 5 lis 2013, o 22:06

polik napisał(a):Rozumiem Kosznika, chociaż mam nadzieję, że to chwilowe rozwiązanie. Jodłowiec, Brzyski, Nowak i Kamiński wyróżniają się w swoich klubach, więc to zasłużone powołania. Olkowski, Hołota, Pazdan i Teodorczyk są w tej kadrze trochę na siłe, ale nie ma nikogo lepszego.
Leszczyńskiego nie komentuję, bo akurat pozycja golipera jest u nas najlepiej obstawiona i tego wyboru nie rozumiem.

Olkowski na siłę? Znajdź lepszego zdrowego prawego obrońcę. Hołota odkąd zmieniono mu pozycję, to śmiało sobie poczyna w Śląsku. Teodorczyk też od jakiegoś czasu gra już dobrze, więc także zasłużył. Co do Pazdana, to nie wiem co o nim myśleć, bo Jagiellonia gra bardzo chimerycznie. Potrafią zagrać bardzo dobre spotkanie, by w następnej kolejce przegrać mecz, który powinni wygrać.
„Liverpool FC istnieje, żeby być źródłem dumy dla swoich kibiców. Nie ma żadnych innych powodów".
Obrazek
zakrzev

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez dymos » 5 lis 2013, o 22:10

Nie oceniam do poki nie zobacze kilku meczow. Cieszy brak Brozka i Wawrzyniaka!
dymos
Moderator

Postprzez ddc17 » 5 lis 2013, o 22:16

Rozumiem Kosznika

A ja właśnie nic z tego nie rozumiem. Chłop 30 lat i debiut w kadrze ... Albo jego talent wystrzelił naprawdę późno, że dostał powołanie do kadry, albo wcześniejsi trenerzy nie dostrzegli jego piłkarskich umiejętności i należy mieć pretensję o niedocenianie tak perspektywicznego zawodnika ... Wygląda na to, że mam jeszcze szansę dostać kiedyś powołanie do kadry, nie grając nawet w ekstraklasie :D
Our day will come
ddc17

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez PatrykOwenFan » 5 lis 2013, o 22:26

Już po powołaniu Ćwielonga wiadomo było na co stać Nawałkę. Może Pazdana, Marciniaka czy Jodłowca zmobilizują te powołania i będą czyścić ale skoro średnio sobie radzą w Polskiej lidze to w Europie ich nie widzę.
Może i ma tam jakiś pomysł na tych chłopaków. Jak dla mnie w reprezentacji na stoperze może grać Adamiakowa z Natalią Siwiec byle by w końcu wygrywali .
Byłem przeciwny Nawałce, ale skoro juz jest trenerem to trzeba dać mu trochę zaufania
PatrykOwenFan

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez LFCwmoimsercu » 18 cze 2015, o 21:27

Trochę prywaty. :P
Mój punkt widzenia na to, co się dzieje w polskiej piłce :D

http://sofasportnews.com/beta/263/polsk ... -sile.html
Obrazek
LFCwmoimsercu

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez KrzysiekBrzoza95 » 8 paź 2015, o 15:10

Troszkę prywaty przed dzisiejszym meczem gdyby ktoś chciał poczytać o bitwie na Hampden Park :D http://www.sport4fans.pl/pilka-nozna/33 ... jutro.html
KrzysiekBrzoza95

Postprzez Versers » 8 paź 2015, o 21:32

Bardzo podoba mi się dzisiaj Krychowiak. Odbiera, rozgrywa, nawet zaatakować/pociągnąć sam potrafi. Ktoś taki w Liverpoolu to obowiązek, oby zrealizowany jak najszybciej.

@down
Niestety, jakość kosztuje :D
Ostatnio edytowano 8 paź 2015, o 21:39 przez Versers, łącznie edytowano 1 raz
Versers

Postprzez UczeSieBiegac » 8 paź 2015, o 21:37

Versers napisał(a):Bardzo podoba mi się dzisiaj Krychowiak. Odbiera, rozgrywa, nawet zaatakować/pociągnąć sam potrafi. Ktoś taki w Liverpoolu to obowiązek, oby zrealizowany jak najszybciej.

35 mln klauzula (?) I jest nasz :D
UczeSieBiegac

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez mrocznystefan » 8 paź 2015, o 21:38

Nie wierze co gość bramkę zawiesił w ostatnich sekundach. Taki fart to tylko nasza kadra może mieć. Mam nadzieję, że remis będzie przynajmniej i Szkoci polecą, bo są ciency jak dupa węża.
mrocznystefan

Postprzez Jyuuken » 8 paź 2015, o 21:42

Jak bramka życia albo mecz życia to albo z Liverpoolem bądź z Polską :D. Nie ma bata musimy to wygrać, kreujemy fajne sytuacje i prędzej czy później musi nam coś znów wpaść albo call to LewanGOALski! :))
Jyuuken

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Asahi » 8 paź 2015, o 21:47

Jyuuken napisał(a):Jak bramka życia albo mecz życia to albo z Liverpoolem bądź z Polską :D. Nie ma bata musimy to wygrać, kreujemy fajne sytuacje i prędzej czy później musi nam coś znów wpaść albo call to LewanGOALski! :))

W meczu z Liverpoolem rypnął w słupek, także musiał gdzieś się zemścić. Richie jest świetnie wyszkolony, a o tej lewej nodze ostatnio przekonał się Sunderland, gdzie jeszcze ładniejszą brameczkę strzelił.
Obrazek
Asahi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drużyny narodowe