Polska Kadra

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Polska Kadra

Postprzez Gin » 30 mar 2005, o 10:51

Witam!! Zalozylem ten temat abysmy mogli pisac o POLSKICH zawodnikach, ktorzy sa powolani do Reprezentacji, o tym ktorzy wedlug was powinni byc powolani i dostac swoja szanse a ktorzy powinni juz opuscic Polska EKIPE.Wszyskie nowinki na temat naszych reprezentanow, wszystko co znajdziecie i stwierdzicie ze jest to na tyle wazne zeby nas o tym poinformowac(Forma, bramki w Ligach, kontuzje, Kary, klotnie :) wszystko:) ).
Czy Zawodnicy ktorzy tworza Reprezentacje Polski sa w Stanie awansowac do MÂS 2006 oraz na tych Mistrzostwach Cos Osiagnac?? (Jezeli Oczywiscie Awansujemy!!). Jaka wedlug was powinna byc wyjsciowa jedenastka?.Kogo powolalibyscie i wystawilibyscie w pierwszym skladzie na Dany MECZ?Czy jest ktos kogo wedlug was Janas Pominal i nie powolal? Czy za jakis czas Nasza Mlodziez bedzie w stanie osiagnac tyle co w 1974 roku?? Piszcie rowniez o Naszej Reprezentacji do 21 lat.

PISZCIE O ZAWODNIKACH TWORZACYCH OBIE NASZE REPREZENTACJE.....nie piszcie o Meczach POLAKOW poniewaz na to jest Osobny Temat!!
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Gin » 30 mar 2005, o 10:56

Frankowski odebral przesylke od Owena

Tomasz Frankowski odebral w hotelu Sheraton przesylke od Michaela Owena. „Franek” dostal koszulke reprezentanta Anglii z jego autografem – czytamy w „Fakcie”.

- Troche nas lšczy. Gramy w butach tej samej firmy, mamy bardzo podobne warunki fizyczne, rywalizujemy z jednej grupie. Ciesze sie, ze niewysocy napastnicy, tacy jak Owen czy Saviola, jeszcze nie wygineli. Chcialbym zagrac przeciwko Michaelowi jesieniš, ale do tego czasu wszystko moze sie zdarzyc – powiedzial Tomasz Frankowski.
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez wilek112 » 30 mar 2005, o 13:23

no zawodnicy w tych ostatnich meczach pod wodza Janasa stworzyli zespol nie na miare wielkich zwyciestw ale na miare zajecia 2 miejsca w grupie z najlepszym bilansem z 2 miejsc w e wszystkich grupach.
jak dla mnie w kadzre nie powinien grac kaluzny mysle ze sobolewski gra lepiej od niego. w napadzie na dzien dzisiejszy atak wisly i to bez dyskusji,
jesli chodzi o pozycje srodkowych obroncow to nie powienien dla mnie grac klos tomek jest juz wypalony dajmy szanse komus kto na to bardziej zasluguje np: bosacki lub glowacki.
i zeby janas nie powolywal znowu swoich pupili bo rozwali klimat w kadrze
pozdrowienia
Forever Jamie Redknapp
wilek112

11 wedÂług mnie

Postprzez dede » 30 mar 2005, o 14:21

Zaczne moze od tej przesylki Owena. Moim zdaniem bardzo milo z jego strony, ale niech sobie nie myœli, ze jest on jakimœ superidolem Franka. Myœle ze nasz filigranowy napastnik powinien wyslac mu koszulke Polski (lub wisly) z jego autografem.

kadra wedlug mnie

(dudek)

(Baszczynski, Klos, Glowacki, Rzšsa)

(Smolarek, Szymkowiak, Mila, Krzynowek)

(ÂZurawski, Frankowski)

lawka; boruc, bosacki, bšk, kosowski, sobolewski, rasiak

POWINNI ODEJÂSÆ: Karwan, Kaluzny, (po mundialu Hajto i Szymkowiak)
Obrazek
dede

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Daniel » 30 mar 2005, o 17:19

Dla mnie wielkim utrapieniem w polskiej kadrze jest KAMIL KOSOWSKI. Jego niekonwencjonalne dryblingi w meczach Polski wzbudzaj¹ we mnie taki zaskoczenie---> :shock: . Naprawde niewiele wnosi do zespolu, a raczej nawet troche odejmuje. Czesto traci pilki, jak na pomonika przystalo niewiele strzela i rzadko dobrze dogrywa prostopadle pilki. Zbyt duzo trzymania, zbyt malo grania- tak bym go okreœlil. Na Jego miejscu widze Smolarka b¹dŸ Sobolewskiego oraz ewentualnie przy dobrej dyspozycji Mile.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

Postprzez AcRoSs » 30 mar 2005, o 18:22

Myœle, iz Pawel Janas powinien zdecydowac sie na takie ustawienie w dzisiajeszym jakzesz waznym meczu z Irlandczykami:

Dudek
Baszczynski-Klos-Bšk-Rzšsa
Smolarek-Szymkowiak-Sobolewski(Kaluzny)-Krzynowek
ÂZurawski-Frankowski

Kamil Kosowski zdecydowanie dzisiaj powinien usi¹œc na lawce, mimo iz zdobyl w prawdzie gola w meczu z Azerami(sam na sam z takim bramkarzem :roll: )to pokazal, ze jest kompletnie bez formy, fatalne straty pilek w œrodku pola(po jego stracie mogla paœc bramka dla Azerow). Po przerwie bardzo dobrze zaprezentowal sie go zmiennik Ebi Smolarek, zaliczyl asyste, ladnie operowal futbolowk¹ na prawej flance. Janas zdecyduje sie z pewnoœcia dzisiaj na Ebiego. :P Mam nadzieje, iz utrzymamy forme z soboty i zagramy tak ladnie jak z Azerbejdzanem, przy fantastycznym dopingu pelnego stadionu Legii(2500 tys. kibicow Irlandii Pln. moze nawet zawitac do Warszawy) odniesiemy kolejne zwyciestwo, ktore przyblizy Nas do mundialu w Niemczech :wink: Pozdrawiam
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AcRoSs

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez pawel-baro$ » 31 mar 2005, o 09:11

Ufff wymeczone zwyciestwo nad Irlandi¹, bramke strzeli ÂZurawski, gdy bym byl na mijescu Janasa to zmienil bym go w 60 minucie( i popelnil bym bl¹d)
Kolejne 3 punkty dopisujemy do pozostalych mamy ich 15 tracimy tylko 1 do Anglikow, szkoda ze Azerbejdzan nie pokusil sie o remis z Anglikami (przypomne 2-0 dla Angli)
You"ll never walk alone
pawel-baro$

Postprzez Gin » 31 mar 2005, o 09:23

Brawo Polacy! Wygralismy!! 1:0 ale to zawsze 3 pkt. Kazdy z nich zagral slabiej niz z Azerami a moze poprostu Irlandia Byla Duzo Lepsza!!?? Tak naprawde to dla mnie nie powinien wystapic Bartosz Karwan tylko Sobolewski i zamiast Mili wposcilbym Smolarka!! Powiem wam ze Gdy przychodzi mocniejszy przeciwnik to cos niedobrego dzieje sie z Rzasa!! Facet sie gupi!! nie potrafi nawet pilki wybic z pola Karnego. Janas powinien sie zastanowic nad jakims zawodnikiem na ta pozycje! Moim zdaniem powinnismy grac.........

Dudek

Baszczynski-Klos-Bšk-Rzšsa(Kielbowicz)

Smolarek-Szymkowiak-Sobolewski-Krzynowek

ÂZurawski-Frankowski
Gin
Robbie Ryder

Postprzez Damian » 31 mar 2005, o 22:41

Dudek
Baszczynski - Klos - Klos - Rzšsa
Krzynowek - Szymkowiak - Szymkowiak - Krzynowek
Frankowski - ÂZurawski

:!:
Damian
Redaktor

Re: 11 wedÂług mnie

Postprzez Krzysiek » 1 kwi 2005, o 03:19

dede napisał(a): Zaczne moze od tej przesylki Owena. Moim zdaniem bardzo milo z jego strony, ale niech sobie nie myœli, ze jest on jakimœ superidolem Franka. Myœle ze nasz filigranowy napastnik powinien wyslac mu koszulke Polski (lub wisly) z jego autografem.

Wiesz nie wydaje mi sie zeby ktoregoœ dnia spaceruj¹c po Madrycie Owen wpadl na pomysl wyslania koszulki Frankowskiemu.Jest bardzo prawdopodobne ze nawet go nie zna,wiec jeœli coœ takiego nast¹pilo to ide o zaklad ze z inicjatywy Frankowskiego.
O meczu nie bede sie wypowiadal bo moim zdaniem zagraliœmy bardzo slabo.Najwazniejsze s¹ trzy punkty i to sie liczy.

Pozdrawiam.
You'll never walk alone
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan

Postprzez AcRoSs » 3 kwi 2005, o 21:50

Euzebiusz Smolarek strzelil bramke dla Borussii Dortmund w wygranym przez jego zespol 2:1 meczu niemieckiej Bundesligi z Herthš Berlin. To trzecia bramka 24-letniego Smolarka w barwach niemieckiego klubu, do ktorego trafil w przerwie zimowej z Feyenoordu Rotterdam.

Miroslaw Szymkowiak strzelil bramke dla Trabzonsporu w niedzielnym meczu 26. kolejki tureckiej ekstraklasy. Byla to czwarta bramka Polaka w tureckiej lidze. 28-letni Szymkowiak w przerwie zimowej przeszedl do Trabzonsporu z Wisly Krakow.

Andrzej Niedzielan zdobyl zwycieskiego gola dla swojej druzyny NEC Nijmegen, ktora pokonala Groningen 4:3 w meczu holenderskiej ekstraklasy pilkarskiej. Byla to jego trzecia bramka w sezonie.

PS A wiec ten jakzesz smunty dla Nas weekend, byl bardzo owocny w bramki Polakow w ligach zagranicznych.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AcRoSs

Postprzez AcRoSs » 11 kwi 2005, o 22:12

Miroslaw Szymkowiak zdobyl kolejnš bramke w barwach nowego klubu Trabzonsporu w meczu przeciwko Galatasaray, bylo to juz pište trafienie Mirka. Widac, iz Szymek jest w formie. :)

Rowniez kolejnego gola zdobyl Andrzej Niedzielan dla swojego NEC Nijmegen w meczu przeciwko Vitesse Arnhem, byla to czwarta bramka Polaka w tym sezonie. Mecz zakonczyl sie wynikiem 1:1. Dla fanow Nijmegen mecz z Vitesse Arnhem (oba miasta dzieli zaledwie kilkadziesišt kilometrow) jest wielkim wydarzeniem.

Andrzej po meczu:
" Spotkanie z Arnhem to sš wielkie derby. Dzieki strzelonej bramce doczekalem sie po meczu specjalnej owacji. Kibice dlugo skandowali moje nazwisko, a ja rozdawalem autografy. Bardzo milo jest byc bohaterem Nijmegen."
AcRoSs

Postprzez Gin » 12 kwi 2005, o 09:20

Andrzej Niedzielan zdobyl bramke dla NEC Nijmegen w spotkaniu 28. kolejki holenderskiej ekstraklasy z Vitesse Arnhem. Mecz zakonczyl sie remisem 1:1 (1:1).Prowadzenie dla goœci uzyskal w 6. minucie Matthew Amoah.
Polak strzelil gola w 32. minucie. Bylato jego czwarta bramka w sezonie.
Polak gral w pojedynku 90 minut.

--------------------------------------------

Ebi Smolarek, ktory jest wypozyczony z Feyenoordu Rotterdam do Borussi Dortmund przyznal, ze nie wie, jak potoczš sie jego losy po zakonczeniu sezonu. BVB bardzo chcialaby zatrzymac polskiego pomocnika na Westfalenstadion, ale nie wiadomo, czy holenderski klub zgodzi sie na pozostanie Polaka w Niemczach.

Smolarek zaliczyl wczoraj juz czwart¹ asyste w sezonie. Tym razem w meczu z Byerem Leverkusen doskonale zagral do Sebastiana Kehla, ktory zapewnil goœciom zwyciestwo.

"Nie wiem, co sie ze mnš stanie po zakonczeniu sezonu. Jeœli kluby nie dojdš do porozumienia, to wroce do Holandii. Wolalbym zostac w Niemczech, bo jest to lepsze dla mojego rozwoju. Decyzja nie zalezy jednak ode mnie, a od Feyenoordu" – powiedzial Smolarek.

---------------------------------------------------

Miroslaw Szymkowiak strzelil kolejn¹ bramke dla Trabzonsporu. Tym razem strzelil gola na gor¹cym terenie w Stambule przeciwko Galatasaray. Jego druzyna zwyciezyla ostatecznie 2-0. Remis NEC uratowal Andrzej Niedzielan, zaœ w 2 Bundeslidze bramke dla Aue zdobyl Andrzej Juskowiak.

UWAGA!! Jean-Christophe Devaux chce grac dla POLSKI!!
-----------------------------------------------

Jean-Christophe Devaux, obronca francuskiego zespolu Racing Strasbourg, powiedzial w czwartek w rozmowie z dziennikarzem agencji AFP, ze chce grac w przyszloœci w pilkarskiej reprezentacji Polski.

Babka pilkarza ze strony matki byla Polkš. -
" Ta myœl nawiedzila mnie kilka lat temu. Rozmawialem dlugo z moj¹ babci¹ na temat jej kraju pochodzenia. Ona urodzila sie w malej wiosce pod Krakowem." - wyjaœnil pilkarz.

" Calkiem spora liczba pilkarzy tak robi - zmienia obywatelstwo, a potem gra w reprezentacji nowego kraju. Dlaczego wiec nie sprobowac tego w przyszloœci?" - dodal zawodnik.

"Wypelnilem juz wszystkie dokumenty, ktore otrzymalem z ambasady, niezbedne do otrzymania obywatelstwa. To byloby dla mnie wzruszajšce - zagrac w trykocie reprezentacji Polski" - zapewnial 29-letni pilkarz.

Babka zawodnika w czasie drugiej wojny œwiatowej zostala wywieziona do obozu koncentracyjnego w Niemczech. Tam poznala swojego przyszlego meza, Francuza z Lyonu. Po wyzwoleniu obozu oboje wyjechali na stale do Francji.

Devaux gral w reprezentacji Francji juniorow i mlodziezowcow. Nie wystšpil natomiast ani razu w pierwszej druzynie "Tricolores". Po zakonczeniu tego sezonu konczy mu sie kontrakt z druzynš Strasbourga.

Devaux urodzil sie 16 maja 1975 roku w Lyonie. Tam zaczynal sportowš kariere. W sezonie 1999-2000 gral rowniez w szwajcarskim zespole Servette Genewa. W pierwszej lidze francuskiej zadebiutowal w 1995 roku; do tej pory rozegral w niej 146 meczow, strzelil jednego gola. W 2001 roku zdobyl ze Racingiem Puchar Francji.
Gin
Robbie Ryder

Postprzez f4lc0n » 27 kwi 2005, o 10:40

Wiec tak :Czy ktoœ coœ wie o tym Devaux-ie ?? Bo ja to osobiœcie slysze o nim pierwszy raz :wink: ale podejrzewam ze jeœliby sie wyroznial talentem wœrod innych to z pewnoœci¹ byloby tak jak z Johnsonem czyli poprostu by nam go podpie**olili ale moge sie mylic :wink: wiec jak ktoœ o nim coœ wie dokladniej ??A i jakim jest obronc¹ bocznym œrodkowym (jeœli bylo napisane to sorki ale nie zauwazylem)

Pozdro
..::LIVERPOOL::..

Liga Mistrzow - Wygrajcie to a wshystko przebaczone wam bedzie :D
f4lc0n

Postprzez AcRoSs » 10 maja 2005, o 01:53

Pomocnik Trabzonsporu Miroslaw Szymkowiak zostal pilkarzem kwietnia w lidze tureckiej! Otrzymal 131 glosow. Drugi, Brazylijczyk Wederson z Ankaraspor, zgromadzil 109. Wyboru dokonali dziennikarze razem z miejscowš federacjš. Szymek probuje zawojowac Turcjš :) brawo brawo Panie Miroslawie.
AcRoSs

Następna strona

Powrót do Drużyny narodowe