Slavek i Slavko czyli Euro 2012

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, Daniel, RedFirmino, Gonzo, Ibiz, AirCanada

Re: Slavek i Slavko czyli Euro 2012

Postprzez LiveFan » 2 lip 2012, o 16:30

Casillas
Lahm Pepe Ramos Alba
Pirlo Gerrard
Dżagojew Ozil Iniesta
Balotelli
LiveFan

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Alexandre » 2 lip 2012, o 16:47

To ja też się włączę :D
formacja 4-2-3-1
------------Buffon------------
Johnson-Pepe-Ramos-Lahm
---------Gerrard-Pirlo--------
Ronaldo---Silva------Iniesta
-----------Balotelli----------
Obrazek
Alexandre

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez antistar » 2 lip 2012, o 16:59

------------Buffon------------
Johnson-Pepe-Chiellini-Lahm
---------Gerrard-Pirlo--------
Marchisio---Silva------Iniesta
-----------Mandżukić----------

też się dorzucę.
Obrazek
antistar

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez 007 » 2 lip 2012, o 17:13

tak sobie wczoraj myślałem pod koniec meczu, jakie byłyby jaja jakby Torres ustrzelił drugą bramkę... Katastrofalny sezon, największy niewypał transferowy ostatnich lat, w kadrze grzejący ławę, ba, Del Bosque wolał grać praktycznie cały turniej bez nominalnego napastnika, niż zaczynać z Torresem w wyjściowej 11, a mało brakowało żeby został samodzielnym Królem strzelców Euro :D chociaż patrząc obiektywnie, wszystkie bramki strzelił, gdy praktycznie na boisku wszystko już było pozamiatane
007

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez ScrapkoFAN » 2 lip 2012, o 17:29

------------------Casillias------------------
Sellasie----Pepe---------Agger-----Coentrao
--------------Pirlo--------Alonso--------------
Silva--------------Gerrard----------------Pilar
------------------Mandżukić------------------

ŁR::Buffon-Alba-Perquis-Iniesta-Ronaldo-Jiracek-Torres :badhappy:
ScrapkoFAN

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Khazim » 2 lip 2012, o 17:29

Finał taki sobie, gra jednej drużyny niestety. Tego najbardziej się obawiałem przed meczem. Moim zdaniem Włosi nawalili na całej linii. Robili dużo hałasu, ale jak już ktoś powiedział, większość strzałów w Ikera. Poza tym przy każdej bramce praktycznie obrona spała całkowicie :shock: . Pierwsza bramka- puścili Silve, druga- Alba przebiegł koło 3 włochów, trzecia- wielki torres w momencie podanie stał między dwoma włochami, żaden do niego nie ruszył. Szkoda, że Balotetlli nie strzelił nic, chciałem, żeby został królem strzelców. Teraz Torres wielka gwiazda, nie rozumiem tego, jak dla mnie zagrał słabo i nie chodzi już nawet o to, że frajer olał nas dla niebieskich.
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek
Khazim

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez lewystw » 2 lip 2012, o 17:55

007 napisał(a):tak sobie wczoraj myślałem pod koniec meczu, jakie byłyby jaja jakby Torres ustrzelił drugą bramkę... Katastrofalny sezon, największy niewypał transferowy ostatnich lat, w kadrze grzejący ławę, ba, Del Bosque wolał grać praktycznie cały turniej bez nominalnego napastnika, niż zaczynać z Torresem w wyjściowej 11, a mało brakowało żeby został samodzielnym Królem strzelców Euro :D chociaż patrząc obiektywnie, wszystkie bramki strzelił, gdy praktycznie na boisku wszystko już było pozamiatane

Torres strzelił również w 5 minucie meczu z Irlandia wiec tam jeszcze nie było rozstrzygniętego wyniku.
lewystw

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Oskar » 2 lip 2012, o 19:44

Cóż, jak zwykle wszystko co dobre szybko się kończy. Polska może uznać te mistrzostwa za spory sukces, ponieważ ze strony organizacyjnej wszystko wyglądało naprawdę profesjonalnie, a poziom sportowy rozgrywek również był bardzo wysoki. Co prawda nasz zespół po raz kolejny rozczarował, ale o tym wszystko zostało już powiedzianie i nie ma już co wracać do tego tematu.

Wielkie brawa należą się Hiszpanom, bo to co udało im się osiągnać na zawsze zapisze się w historii piłki nożnej. Nie grali może przez cały turniej w jakiś efektowny sposób, gdyż ich spotkania często mnie usypiały, ale w finale zaprezentowali się ze znakomitej strony i to przede wszystkim zostanie im zapamiętane. Szkoda mi Włochów, bo to właśnie za nich trzymałem kciuki po tym, jak zwyciężyli w półfinale z Niemcami. Od początku spotkania było widać u nich ogromne zaanagażowanie, ale jak widać nawet chęci czasem nie wystarczają do osiągnięcia sukcesu.

Moje podsumowanie Euro 2012:

Najlepszy zawodnik: Andrea Pirlo
Najładniejsza bramka: Ibrahimović vs Francja
Najlepszy mecz: Szwecja vs Anglia

Najlepszy skład:

-------------- Casillas -----------------
Johnson - Pepe - Ramos - Jordi Alba
----------- Gerrard - Pirlo -----------
Ronaldo ------ Iniesta ------- Silva
--------------- Balotelli ----------------
Oskar

Postprzez wow1892 » 2 lip 2012, o 19:57

No cóż... EURO się skończyło, atmosfera opadła, nie ma już tego klimatu, który nam towarzyszył przez całe mistrzostwa. Sportowo Polska wypadła źle - akurat tego się spodziewałem - ale organizacyjnie można powiedzieć, że odnieśliśmy sukces. Przez całą imprezę zainteresowanie piłką w naszym kraju wzrosło, wszyscy oglądali mecze, byli ciekawi jak wypadnie nasza reprezentacja, ogólnie można było poczuć taki piłkarski klimat i tego właśnie mi będzie brakowało. Takiej imprezy już w Polsce przez najbliższe kilkadziesiąt, a może nawet i więcej lat nie będzie, szkoda. Cieszy mnie przyzwoity występ naszych czerwonych, którzy na EURO przyjechali w dosyć pokaźnej grupce, wysoki poziom sportowy rozgrywek; może nie było jakichś niezapomnianych, pełnych kontrowersji momentów, jak ręka Luisa w RPA i meczy, o których moglibyśmy przez wiele lat opowiadać naszym przodkom, ale na brak emocji nie mogliśmy narzekać. Szkoda, że to już koniec, ale wszystko ma swój czas. Teraz pora zacząć przygotowania do kolejnego, miejmy nadzieję wreszcie naszego, sezonu. Na koniec jeszcze moja jedenastka EURO 2012:
Hart
Johnson-Hummels-Agger-Alba
Jiracek-Gerrard-Pirlo-Pilar
Balotelli-Carroll
Zawodnik turnieju: Steven George "Captain Fantastic" Gerrard
Obrazek
wow1892

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Raine » 2 lip 2012, o 21:02

No offence, ale trzeba być nieźle pojebanym, żeby wsadzić Carrolla do jedenastki turnieju.
Raine

Postprzez wow1892 » 2 lip 2012, o 21:39

Raine napisał(a):No offence, ale trzeba być nieźle pojebanym, żeby wsadzić Carrolla do jedenastki turnieju.

Powiedz to ludziom, którzy wstawili Judasza
Obrazek
wow1892

Postprzez Khazim » 2 lip 2012, o 22:02

wow1892 napisał(a):
Raine napisał(a):No offence, ale trzeba być nieźle pojebanym, żeby wsadzić Carrolla do jedenastki turnieju.

Powiedz to ludziom, którzy wstawili Judasza

Też tego nie rozumiem... Dobra koleś strzelił pare goli, ale ogólnie jego występ na tych mistrzostwach był słaby. Dostawał piłe to strzelał, takie jest w sumie zadanie napastnika, ale dla mnie już o wiele lepszy był Balotelli, który potrafił zrobić to w efektowny sposób, a Torres?! Bramkarz odebrał mu piłke w "stójce", nie rzucił mu się pod nogi tylko podbiegł i zabrał piłke. :shock: Albo nie pamiętam, w którym już meczu, ale miał przynajmniej dwie sytuacje sam na sam, które zwalił. Przy jednej był i tak spalony, więc możnaby powiedzieć, że i tak gola by nie było, ale JEDNAK dostał piłke sam na sam i trafił w bramkarza...
Nie będę wybierał swojej 11, bo powiem szczerze nie przypatrywałem się aż tak pojedynczym grajkom. Napewno zainponował mi Gerrard i.. Agger. Przyznam się, że początkowo myślałem, że dostał tą opaske na zasadzie, "bo gra w Liverpoolu". Jednak zrobił na mnie niezłe wrażenie.
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek
Khazim

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Tomdrew » 2 lip 2012, o 22:03

Świetny turniej w Polsce i na Ukrainie dobiegł końca. Szkoda, bo to była kapitalna impreza i pod względem sportowym, i organizacyjnym.

Dla mnie osobiście najlepszym widowiskiem było spotkanie półfinałowe pomiędzy Niemcami a Włochami. Mario Balotelli Show, świetny, zacięty mecz, 3 bramki, z tego jedna cudo. Nic dodać, nic ująć.
Gol turnieju to bezapelacyjnie trafienie Ibrahimovica przeciwko Francji. Idealnie zmieścił przy słupku, z pierwszej piłki składając się do tych cudownych nożyczek.
Kto wie, czy gdyby Anglia nie dotarła chociaż do półfinału, a nasz kapitan prezentowałby formę z fazy grupowej to nie zostałby MVP turnieju, ale zgadzam się z UEFA - Andres Iniesta. Temu facetowi praktycznie nie da się zabrać piłki.

Moja jedenastka EURO 2012:

-----------------Casillas

Lahm------Ramos-----Pepe-------Alba

------------Pirlo--------Gerrard

Silva------------Iniesta----------Ronaldo

------------------Balotelli

Obrazek

Smutno jest rozstawać się z tą imprezą, ale wszystko się kiedyś zaczyna i kończy. Żegnaj EURO... :roll:
"Nie niszczmy naszych bohaterów dzisiaj, jeżeli czciliśmy ich wczoraj."
Tomdrew

Postprzez HappyBlancik » 3 lip 2012, o 00:54

hm, to i ja się dołączę.

Bramka : Casillas
Obrona : Ramos,Agger,Pepe, Alba
POmoc : Pirlo, Gerrard, Ozil, Alonso, Silva
Atak : Gomez
Obrazek
"Czas nie leczy ran, on tylko przyzwyczaja do bólu"
HappyBlancik

Postprzez Whiteboy » 3 lip 2012, o 01:54

Casillas
Johnson-Agger-Ramos-Alba
Pirlo(gracz turnieju)
Gerrard-Xavi-Ronaldo
Gomez
Whiteboy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drużyny narodowe