Slavek i Slavko czyli Euro 2012

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Slavek i Slavko czyli Euro 2012

Postprzez Dalomor » 2 lip 2012, o 00:11

Jetzu
Cassilas niczym szczególnym nie zachwycił. Zagrał na swoim poziomie. Większośc strzałów leciała prosto w niego. Hiszpania zasłużenie dziś wygrała szkoda tylko że judasz strzelił gola. Żal mi trochę Włochów. Swoją drogą podziwiam trenera Włochów. Po wyjściu z grupy wraz ze sztabem szkoleniowym udał się na pielgrzymke i w nocy w garniturach przeszli 21 km. Szacun
Dalomor

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Kurdt » 2 lip 2012, o 00:14

OMG, naprawdę wyluzujcie już z tym Judaszem. Córkę wam zgwałcił, czy odszedł do przeciętnego klubu żeby nie strzelać bramek?
Groove is in the heart.

http://www.twitter.com/bartekryt
Kurdt

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez w0rst » 2 lip 2012, o 09:24

Po przebiegu tego finału to bardzo szkoda mi Włochów.
Pierwsza zmiana wymuszona przez kontuzję, skończyli grę w 10 też przez kontuzję. Po pierwszej połowie nie zasłużyli by przegrywać aż 2:0. Widać było ,że mecz z Anglią i Niemcami kosztował bardzo dużo drużynę makaronów.
Liczyłem bardzo na Włochów gdyż wkurzają mnie komentatorzy jarający się hiszpańską piłką. W czasie finału komentator zaczął gadać o barcelonie... Oraz według mnie to był pierwszy przyzwoity mecz Hiszpanów w trakcie tego EURO. Cóż niestety to wystarczyło do wygrania turnieju.
Obrazek
w0rst

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Machel » 2 lip 2012, o 10:13

Tak długo oczekiwane w naszym kraju EURO dobiegło końca. O czym teraz pisać/mówić/ćwierkać będą nasi dziennikarze? Nie mam zielonego pojęcia :wink:

Na wstępie kilka słów o finale. Osobiście nie miałem faworyta, choć szala sympatii minimalnie wychylała się we włoskim kierunku. Mecz rozegrany w szaleńczym tempie - to na pewno. Grad goli, pechowi Włosi, bezlitośni Hiszpanie, jednostronne widowisko. Wnioski? Espaniery są irytujące, ale głównie z powodu rozpływających się wszem i wobec dziennikarzy. Zagrali świetny finał, ale przeciętny turniej. W pamięci kibiców pozostanie jednak jedynie wysokie zwycięstwo i trzeci z rzędu puchar zdobyty na wielkiej imprezie. Nie wolno wieszać psów na drużynie, która pomimo wzlotów i upadków regularnie wygrywa. Choć i tak ich nie lubię :P

Didaskalia w postaci zmęczonych, zdziesiątkowanych kontuzjami Włochów nikogo nie będą interesować.

EURO z lotu ptaka, czyli podsumowując. Zabawa była przednia, a atmosfera oraz kibice imponujący (w dupie mam Siwiec, najlepsi byli Włosi przebrani za Mario&Luigiego :happy: ). Być może finansowo wyszliśmy na tym średnio, ale tego typu imprezy organizuje się "również dla ludzi" - a ci wyglądali na zadowolonych :wink: W dodatku marketingowo odnieśliśmy pełen sukces, uważam iż plony z EURO będziemy zbierać kilka najbliższych wiosen, a może i dłużej.

A teraz pełen dumy i chluby wchodzę w sezon ogórkowy, na całe szczęście tylko do sierpnia :)
Obrazek
Machel

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 2 lip 2012, o 10:23

No nic, po EURO - bardzo fajnym Euro. Co jak co, ale zapamiętam to jak nic. Wątpie, aby w moim życiu < 16lat > była jeszcze taka jedna impreza. chociaż... napewno POlska na tym zyskała.
Świetni kibice, atmosfera, ciekawe mecze. Najbardziej cieszy mnie, jak dopiekli temu tam Cambpell'owi.

co do finału... no szkoda Włochów. nie darzę ich jakąś specjalną sympatią, no ale myślalem, że to może oni... że to oni będą w stanie zatrzymać Hiszpanów. no, mylilem się. Ale wynik nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku.
Ale jak to wczesniej ktoś powiedział... kibice zapamiętają tylko wynik, nie grę.
Brawa dla Włochów, wykonali świetną robotę. Brawa dla Pirlo, świetny turniej.

Naprawdę dobrze zapamiętam to Euro, a myślałem, że będzie klapa.

Szkoda POlski, no ale... ze Smudą wiedziałem, że nie wyjdą z grupy.
Obrazek
"Czas nie leczy ran, on tylko przyzwyczaja do bólu"
HappyBlancik

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez polik » 2 lip 2012, o 10:32

EURO dobiegło końca. EURO to już historia jak powiedział wczoraj Szpakowski. Historia które wszyscy zapamiętamy bardzo pozytywnie bo dzięki całej imprezie nasz kraj zrobił wielkie postęp, dodatkowo otwierając się na Europe. Cała organizacje była bardzo dobra, nie było żadnych większych incydentów nikt nie wracał w trumnie :wink:

Nasza reprezentacja w pewnym sensie zawiodła jednak na mnie zrobiła pozytywne wrażenie. Przez te 3 spotkania dali z siebie 100% i momentami grali na naprawdę wysokim poziomie. Myślę że te mistrzostwa to tylko nauka na przyszłość pewna nauczka którą po prostu musimy dobrze wykorzystać. Przed nami już niedługo EMŚ-musimy wybrać nowego selekcjonera i co najważniejsze dać mu czas nawet w razie niepowodzenia na Mś w Brazylii. No i co najważniejsze wywalić na zbity pysk Late.

Co do wczorajszego spotkania szkoda Włochów nt. Hiszpanów nic nie powie m bo nie jestem obiektywny nawet w najmniejszym stopniu.
Jak dla mnie największe rozczarowanie EURO to rzecz jasna Holandia a największa niespodzianka to chyba Portugalia bo nikt nie spodziewał się tak dobrego ich występu.
No i co najśmiejszniejsze Torres królem strzelców :D

I na konieć warto powiedzieć, że jestem dumny że mogłem przeżyć takie wydarzenie w moim ukochanym kraju.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
polik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez magniuto » 2 lip 2012, o 11:10

Mnie martwi jedna rzecz - kiedy zaczynała się "złota era" reprezentacji Hiszpanii, czyli w 2008 roku, na Euro w ich kadrze było 4 zawodników Liverpoolu, wprawdzie tylko jeden podstawowy (Torres), ale reszta solidnych zmienników (Reina, Arbeloa, Alonso). Mało tego - wśród 23 zawodników ówczesnej reprezentacji Hiszpanii najwięcej (4) pochodziło z 2 klubów - Valencii i ... LFC!!! Barcelona miała 3 piłkarzy - Puyola, Iniestę i Xaviego, Real Casillasa, Sergio Ramosa i Rubena de la Red (chociaż ten ostatni cały sezon spędził na wypożyczeniu do Getafe). Jak było wczoraj - wszyscy wiemy, do podstawowej 11 weszli Arbeloa i Xabi Alonso, Reina grałby pewnie w wielu innych drużynach, a Torres choć grał ogony, został królem strzelców...
To smutne w naszym kontekście, ale też dla klubów takich jak Valencia, Sevilla, Villareal, z których Barca i Real tez wyssały to co dobre i wczoraj w finale w wyjściowej 11 - tylko Silva spoza tych 2 klubów (no bo Jordi Alba już w Barcelonie).

To oczywiście źle dla nas, ale my już od kilku lat nie jesteśmy topowym klubem Europy. Źle też dla piłki hiszpańskiej.
magniuto

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez tomo » 2 lip 2012, o 14:46

może pokuśmy się o wytypowanie jedenastki Euro.
Mój typ (4-3-3):
Casillas
G.Johnson-Bonucci-Pique-Alba
Gerrard-Pirlo-Xavi
Iniesta-Silva-Gomez
"Where once, We watched
the King Kenny play
and could He play!"
tomo

Postprzez PieniaczIsBack » 2 lip 2012, o 15:20

Buffon
G.Johnson-Bonucci-Pique-Coentrao
Silva-Gerrard-Pirlo-Ronaldo
Iniesta
Mandżukić

Taka moja zabawa :D

Troszke lipa bo deffensywnego pomocnika brak nominalnego, najwyzej za Gerro moglby byc Khedira jeszcze, na skrzydlo tez konopianka pasuje...
Ostatnio edytowano 2 lip 2012, o 15:48 przez PieniaczIsBack, łącznie edytowano 1 raz
PieniaczIsBack

Postprzez RedPlum96 » 2 lip 2012, o 15:45

---------------Casillas-----------------
Coentrao - Pique - Chiellini - Strnić
--------Xabi Alonso-----Pirlo---------
Iniesta ------ Ozil ------ C.Ronaldo
--------------Torres-------------------

Ławka: Buffon, Gebre Sellasie, Lescott, Gerrard, Xavi, Mandżukić, Balotelli
Trener: Cesare Prandelli

E: Oczywiście dorzucam 11 :D
Ostatnio edytowano 2 lip 2012, o 16:14 przez RedPlum96, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

"Jeśli jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jeśli jesteś drugi - jesteś nikim."
Bill Shankly
RedPlum96

Postprzez Bozno1892 » 2 lip 2012, o 15:53

RedPlum96 coś Ci 1 zawodnika brakuje

Casillas
Lahm Ramos Pepe Coentrao
Dżagojew Gerrard Pirlo Ronaldo
Balotelli Gomez

Ławka

Buffon,Alba,Pique,Xavi,Alonso,Torres
Ostatnio edytowano 2 lip 2012, o 16:16 przez Bozno1892, łącznie edytowano 1 raz
Bozno1892

Postprzez Sparrow » 2 lip 2012, o 16:09

RedPlum mowi, ze taka 10 pokonala by kazdą inną 11.
A
Ja dzisiaj zobaczylem ponoc oficjalna 11 w necie:
Obrazek
Ostatnio edytowano 2 lip 2012, o 16:11 przez Sparrow, łącznie edytowano 1 raz
Sparrow

Postprzez Justicefor96 » 2 lip 2012, o 16:10

---------------Casillas-----------------
Coentrao - Ramos - Bruno Alves - Alba
-----------Gerrard - Pirlo --------------
Silva----------Iniesta ------- Ronaldo
---------------Cassano----------------

Coentrao na prawej, ponieważ nie mogłem umieścić dwóch zawodników na lewej stronie obrony, a moim zdaniem obaj zasłużyli na miejsce w jedenastce turnieju.
''If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win.'' - Bill Shankly
Justicefor96

Postprzez lfc4life » 2 lip 2012, o 16:21

-------------------Casillas---------------------
Johnson - Ramos - Pique - Alba
-----------Gerrard - Pirlo --------------
Silva----------Ozil ------- Iniesta
---------------Fabregas----------------
lfc4life

Postprzez lucasiu » 2 lip 2012, o 16:25

--------------------CASILLAS-------------------
---------------PIQUE--CHIELLINI ------------
JOHNSON--------------------------COENTRAO
------------GERRARD----XABI ALONSO-------
JIRACEK-----------INIESTA----------CASSANO
-------------------BALOTELLI--------------------

Ławka rezerwowych ( jeden zawodnik na każdą z pozycji):
TYTOŃ, ARBELOA, BONUCCI, RAMOS, ALBA, PIRLO, VELOSO, XAVI, MARCHISIO,
RONALDO, GOMEZ
Jeśli jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jeśli jesteś drugi - jesteś nikim. - Bill Shankly
lucasiu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drużyny narodowe