Copa América 2011

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Kto według Was zdobędzie puchar?

Argentyna (gospodarz)
46
18%
Brazylia (obrońca tytułu)
44
17%
Boliwia
0
Brak głosów
Chile
10
4%
Kolumbia
1
0%
Ekwador
0
Brak głosów
Paragwaj
6
2%
Peru
1
0%
Urugwaj
138
53%
Wenezuela
1
0%
Meksyk (gościnnie)
11
4%
Kostaryka (gościnnie)
1
0%

Liczba głosów : 259

Re: Copa América 2011

Postprzez kam15 » 24 lip 2011, o 18:16

speedyLFC napisał(a):wydaje mi się ,czy TVP głośno zapowiadało finał Copa America na kanale drugim (albo pierwszym- bez znaczenia) NA ŻYWO, a tym czasem okazuje się że jak sie nie ma TVP Sport to sie na żywo nie zobaczy ?

W ramówce widnieje że TVP 2 pokaże o 0:40, powtórke.... ;/ chyba nie tak miało być, chyba że coś mi się przewidziało

kilka wyzej postow Xabi juz o tym pisal.
Niestety to tylko nasza kochana tvp...;/ ja telewizji nie ogladam od kilku lat, moze poza jakism teleexpressem czy cos podobnego, raz ze u nas nie ma kompletnie co ogladac a dwa ze jak mam obejrzec mecz to albo ogladam poza domem albo przez neta....tak wiec dzis zostaje jedno z dwoch jak zwykle
kam15

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez LuisS » 24 lip 2011, o 18:28

Fakt, nie będzie na TVP 2 na żywo, bo lecą Gwiezdne Wojny, które każdy oglądał chyba milion pincet razy. Mogliby sobie darować.... Pozostaje obejrzeć mecz w necie.
Obrazek
"Być odciętym od futbolu to tak, jakby być odciętym od tlenu. Żyję i oddycham grą. Opuszczenie chociaż jednej minuty meczu jest dla mnie jak śmierć" - Steven Gerrard.
LuisS

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez speedyLFC » 24 lip 2011, o 18:42

tylko jak mnie to nieprawdopodobnie wkurw....wkurza, że zapowiadają, człowiek szczęśliwy, zaprosi kumpli na mecz a tu nagle przysłowiowy ch*j wyskakuje. tak, posadze ich przed transmisją z neta ;/

no trudno, co zrobić...
speedyLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez krzychuextreme » 24 lip 2011, o 21:48

Kto ogląda na TVP Sport niech słucha Szaranowicza. Cristian Rodriguez przy piłce a Szaranowicz: Maxi Rodriguez :lol:

E: Faktycznie Maxi Pereira :)
Ostatnio edytowano 24 lip 2011, o 21:56 przez krzychuextreme, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
krzychuextreme

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez kaziooo0804 » 24 lip 2011, o 21:54

krzychuextreme napisał(a):Kto ogląda na TVP Sport niech słucha Szaranowicza. Cristian Rodriguez przy piłce a Szaranowicz: Maxi Rodriguez :lol:

Jak to powiedział to się przez chwilę zastanowiłem czy na pewno nasz Maxi jest graczem Argentyńskim :D
Obrazek

"Zamiast słów, miejsce w głębi serca"
kaziooo0804

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez bugi » 24 lip 2011, o 21:54

Żeby to był Cristian Rodriguez... Tam gra ciągle Maxi Pereira! Urugwaj dominuje, Suarez świetny, w drugiej połowie czuje że zdobędzie króla strzelców :)
bugi

Postprzez rooxLFC » 24 lip 2011, o 21:55

krzychuextreme napisał(a):Kto ogląda na TVP Sport niech słucha Szaranowicza. Cristian Rodriguez przy piłce a Szaranowicz: Maxi Rodriguez :lol:

żeby było śmieszniej to Cristian Rodriguez siedzi na ławce a Szpakowi chodzi o Pereira'e z numerem 16 ;)
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina
rooxLFC

Postprzez oskLFC » 24 lip 2011, o 21:55

No w studio też ładnie dowalili "podobno El Pistolero to nowy przydomek Suareza dobrany podczas tego turnieju"
Ostatnio edytowano 24 lip 2011, o 21:56 przez oskLFC, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
oskLFC

Postprzez LuisS » 24 lip 2011, o 21:55

Po I połowie można stwierdzić, że Urugwaj gra zdecydowanie lepszą, dojrzalszą piłkę. Paragwaj prawie nie istnieje. Suarez z Forlanem po raz kolejny pokazują, że są świetnymi zawodnikami. Liczę, że Luis pyknie jeszcze ze 2 gole, żeby zostać samodzielnym królem strzelców;p Myślę, że Urugwaj nie da sobie już wydrzeć zwycięstwa.

P.S. Fajnie słyszeć, że w składzie Urugwaja mamy aż dwoje Liverpoolczyków;p Maxi Rodriguez hahaha
Obrazek
"Być odciętym od futbolu to tak, jakby być odciętym od tlenu. Żyję i oddycham grą. Opuszczenie chociaż jednej minuty meczu jest dla mnie jak śmierć" - Steven Gerrard.
LuisS

Postprzez TorresNysa » 24 lip 2011, o 21:58

W moim przekonaniu pan Szpakowski myli Maxi Rodrigueza z graczem który się nazywa Maxi Pereira.
Jeżeli chodzi o C. Rodrigueza to rozpoczął mecz z ławki ;) Pozdrawiam
TorresNysa

Postprzez Flaszek » 24 lip 2011, o 22:17

Pierwsza połowa zdecydowanie na korzyść Urugwaju, co zresztą widać po wyniku. Luis Suarez rozgrywa znakomity mecz - nigdy nie odpuszcza i wie, jak się ustawić do piłki. Moim zdaniem sędzia przeoczył wybronienie piłki ręką, a raczej rękami na linii bramkowej przez paragwajskiego obrońcę, co ciekawe, komentatorzy praktycznie o tym nawet nie napomknęli. Mam nadzieję, że Luis dołoży przynajmniej jeszcze jedno trafienie i zrówna się Guerrero.
Flaszek

Postprzez marioLFC » 24 lip 2011, o 23:12

No to nasz Luis dostał nagrodę piłkarza turnieju :D Dla mnie bardzo dobrze trafiona nagroda :) Piękna gra, v-ce król strzelców, no i zwycięzca Copa America z Urugwajem :)
Brawo Luis! Teraz się pobaw, odpocznij i wracaj szybciutko do Melwood, bo jestes cholernie potrzebny! :P
Obrazek
"Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy". - Pepe Reina
marioLFC

Postprzez Level » 24 lip 2011, o 23:17

Po tym turnieju wydaje mi sie że pewien Urugwajczyk będzie królem strzelców w PL :D Naprawde dobra gra Urugwaju w drugiej połowie troche przygaśli ale to niezmienia faktu że zasłużyli sobie na tą nagrode obecnie według mnie zasłuyżyli sobie na miano najlepszej drużyny w Ameryce. YNWA

edit: FCmadzia w 100% sie z tobą zgadzam TVP to katastrofa szczególnie Pan Tadeusz mnie zanudzał a turniej był emitowany o puźnych godzinach i zdażało mi sie przysypiać przy jego komentowaniu ...
Ostatnio edytowano 24 lip 2011, o 23:57 przez Level, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Level

Postprzez FCmadzia » 24 lip 2011, o 23:43

Ufff... Wreszcie się ten turniej skończył. Naprawdę, bardzo się cieszyłam nań, nastawiałam nawet na nocne wstawanie, ale wszystko diabli wzięli. Niby niespodzianki zawsze dodają kolorytu turniejom, ale tak słabej gry południowoamerykańskich drużyn nie przysłoni nic. Dodatkowo dorzucamy do tego relacje tvp (obraz jak obraz, ale te studia i komentatorzy...) i już mamy pięknie zawalony turniej. Niepotrzebnie ten balonik był tak bardzo pompowany... A może to ja sama sobie coś ubzdurałam? Może... ;)

Jak się tak zastanowić na spokojnie, to nie wiem czy tak spokojnie można stwierdzić, iż Argentyna i Brazylia zawiodły. Na pewno od nich zawsze oczekuje się finału i pięknej gry, ale nie od dziś wiadomo, że obydwie drużyny są w kryzysie.
Będę się upierać, że Argentynie potrzeba selekcjonera z prawdziwego zdarzenia, który doceni potencjał każdego zawodnika i odpowiednio ułoży te klocki. Brazylię jakoś mniej obserwuję, ale aktualnie to nie ich zawodnicy są na topie- oczywiście nie mówię, że są anonimowi czy słabi, ale to nie ta Brazylia, za którą kilka lat temu trzymałam kciuki.
Cóż, może następnym razem? Chciałabym zobaczyć finał Copa z Canarinhos i Albicelestes walczącymi i zarówno pięknie grającymi jak przystało na Południowców. Może kiedyś...

Szkoda, że Wenezuela nie pokusiła się o medal. Ta drużyna była naprawdę miłą niespodzianką turnieju.
A tak trochę z braku-laku główne trofeum zgarnął Urugwaj, ale i tak GRATULACJE dla nich.

Cieszę się, że wygrał Urugwaj. Wbrew temu co tu niektórzy pisali, Suarezowi dobrze to zrobi. Wygrał to mu się morale podniosło, chęć do grania i wygrywania, a jakby odpadł wcześniej mógłby wrócić nieco przybity. Zmęczenie też inaczej się odczuwa po wygranej niż po porażce. Niech się teraz uda na szybki, zasłużony odpoczynek i wraca do nas zachwycać na Anfield. Rzadko się tak bardzo przywiązuję do przychodzących piłkarzy, ale Luisa uwielbiam! :D

OFF TOPIC:
Miło lato upływa- MŚ kobiet, Copa i już startują ligi. A do tego jak komuś mało to różne młodzieżowe turnieje lecą/leciały na Eurosporcie.
Najlepsze przygotowanie na pewno w Niemczech (co się dziwić) i myślę, że sam turniej był najlepszy tego lata. Ale kto tam co lubi.
A za rok my i nasze Ojro...
FCmadzia

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez czarodziej » 25 lip 2011, o 00:07

czarodziej

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drużyny narodowe