Mistrzostwa Europy U-21 w Danii

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Mistrzostwa Europy U-21 w Danii

Postprzez polik » 19 cze 2011, o 22:44

No i stało się , Anglia odpada z turnieju. Wreszcie Jordan może spokojnie skupić się na Liverpool'u.
Smutna prawda jest taka , że Synowie Albionu nie pokazali nic pozytywnego na tym turnieju.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
polik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Cappy » 19 cze 2011, o 22:45

Nie patrząc na to jak grali, do 89 minuty awans mieli. Przegrać w takich okolicznościach to niewątpliwie dramat. Dla nas dobrze, Henderson wraca bez kontuzji :)
Pamiętaj rodaku, CRACOVIA znaczy KRAKÓW

Obrazek
Cappy

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Paulo » 19 cze 2011, o 23:42

Może niepoprawnie powiem - i dobrze. Pearce to kiepski trener, jak większość Angoli. Niech go teraz zastąpi ktoś sensowniejszy. Szkoda było czasu na grę pod tym dowództwem. Henderson niech teraz odpocznie, by szybko trafić pod skrzydła świetnego Szkota!
Paulo
Paulo

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez lfc84 » 19 cze 2011, o 23:48

Wy romawiacie o u-21, a wlączcie EuroSport i zobaczcie jak strzela Sterling :D bramka cudo, widać , że z Liverpoolu!

u-21 zagrało nie tak jak było planowane, jednak jestem pełen podziwu Sterridga, podobał mi się... Jednak nie zmienia to faktu ze Anglia zawiodła, zresztą jak zawsze na dużych imprezach.
Obrazek
lfc84

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Jupik » 20 cze 2011, o 00:01

Proponowałbym zmianę nazwy tematu na ogólne rozgrywki młodzieżowe.
"Everything is real, tonight..."
Jupik

Postprzez mateo227 » 20 cze 2011, o 10:52

Luis napisał(a):Mam nadzieję, że Henderson szybko zapomni o wczorajszym meczu, w którym grał po prostu fatalnie. Dawno nie widziałem tak żenującego występu młodego Anglika.

nie grał fatalnie, żenująco ? przesadzasz.
nie rozumiem trenera - jak można tak ustawić drużynę? dla mnie jest to nieporozumienie :shock: :shock:
Jordan przed obrońcą, nigdy tak nie był ustawiana w SAFC, długie piłki zagrywane przez obrońców wyeliminowały środek.
Wczoraj z młodych anglików nikt nie zagrał na swoim poziomie, jordan również
Follow me on twitter:
https://twitter.com/mateowo
mateo227

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Ciuras » 20 cze 2011, o 11:05

Angole w całym turnieju grali słabiutko. To że 2-3 razy w meczy zagrażali bramce rywala nie świadczy o niczym. Trafiali co najwyżej raz w spotkaniu, grały indywidualności a nie zespół. A zespół Pearce`a grał bez pomysłu, nierówno, zrywami. Brakowało lidera, prowadzącego grę. W ataku miotali się Sturridge z Welbeckiem. Sinclair grał bardzo przeciętnie, co też tyczy naszego Jordana. Mecz z Czechami w jego wykonaniu był fatalny, i tu nie ma nawet o czym dyskutować. Jeżeli Anglia zagrał w tym meczu na 3 (w skali szkolnej 1-6), to Hendersona na naciągane 2. Widać, że Pearce nie ma żadnego wpływu na drużynę, na to co działo się na boisku. Ofc teraz zacznie się dyskusja co by było gdyby pojechali Wilshere i Carroll, ale mam wrażenie, że z tym trenerem nawet ta dwójka nie zrobiłaby żądanej różnicy.
Dobrze się stało, że Anglicy odpadli. W momencie gdy prowadzili 1:0 na myśl o tym co z ich grą zrobią z nimi Szwajcarzy, ciarki mnie przechodziły :)
Rada dla Jordana - odpocznij chłopaku, zapomnij i za 2-3 tygodnie bierz się do roboty pod okiem Dalglisha, bo inaczej... :badhappy:
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”
Ciuras

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Drużyny narodowe