El.ME 2012

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: El.ME 2012

Postprzez Jetzu » 2 gru 2011, o 20:01

Szkoda że grupa śmierci na Ukrainie.

Co do naszej, to Kręcina musiał tam nieźle zaczarować przy kuleczkach.
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Soso » 2 gru 2011, o 20:07

Wręcz niemożliwe... Wielkie szczęście Polaków!
Ale najlepsze jest to: Rosja się cieszy z takiej grupy, Grecja się cieszy z takiej grupy, Czechy się cieszą z takiej grupy i POLSKA się cieszy!
Szkoda tylko, że anglików w fazie grupowej nie ujrzymy w Polsce...
Obrazek
„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”
Soso

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Keishi » 2 gru 2011, o 20:07

Ja mam na to swoją teorię z ciepłymi kuleczkami.

Losowanie - bajka. Nie wierzyłem w tak fantastyczną grupę.
Obrazek
Keishi

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Torm^^ » 2 gru 2011, o 20:10

Szkoda tylko, że grupa B to nie grupa C. Ale lepiej nie można było sobie chyba tego wymarzyć ^^. Wszyscy po kolei wymieniali takie właśnie zestawienie jako ich wymarzone. Czasem co poniektórzy zamieniali jedynie Irlandię z naszymi południowymi sąsiadami. Kto by się spodziewał? Nieawansować do ćwierćfinałów będzie jeżeli nie wstydem, to na pewno wielkim rozczarowaniem :).

Inna sprawa, że wszyscy nasi przyszli rywale z grupy A mówią zapewne dokładnie to samo, co my ;).
Ostatnio edytowano 2 gru 2011, o 20:19 przez Torm^^, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Torm^^

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Cowboy » 2 gru 2011, o 20:10

No i na mistrzostwach nawet nie zagramy z dobrym zespołem.
za wszelkie błędy odpowiada drukarnia
ללא דת

Obrazek
Cowboy

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Jaguar » 2 gru 2011, o 20:12

Cowboy napisał(a):No i na mistrzostwach nawet nie zagramy z dobrym zespołem.

Durna prowokacja.
Jaguar

Postprzez past7th » 2 gru 2011, o 20:12

http://sport.wp.pl/kat,1028833,title,Holendrzy-maja-teorie-spiskowa,wid,14046209,wiadomosc.html?ticaid=1d7cc&_ticrsn=3
Pomijając wiarygodność wp trafność newsa w 100%.
Dodać można fakt, że Ukraina dostała najlepsze reprezentacje (najbogatsze kraje), Polacy najłatwiejszą grupę - uefarato?
Ostatnio edytowano 2 gru 2011, o 20:15 przez past7th, łącznie edytowano 1 raz
past7th

Postprzez bols » 2 gru 2011, o 20:14

Nie spodziewam się awansu, jesteśmy słabszą drużyną od Grecji i Rosji, a do tego mamy amatora jako trenera. Będę zadowolony z 3 pkt.

Durna prowokacja.

Żebyś tylko nie był rozczarowany po Euro...
bols

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez PlaSt » 2 gru 2011, o 20:16

Co do grupy kopaczy pod nazwą Reprezentacja Polski to korupcja na maxa.. Jakoś tak mi się Korea z MŚ 2002 roku tutaj widzi :P Co do Anglii to bardzo się cieszę, że mamy Szwedów bo to będzie wielka niespodzianka a powiedziałbym nawet, że będą czarnym koniem :) . Grupa Niemców wydaje się grupa śmierci ale jakoś nie daje większych szans reprezentacji CR7 i Danii. Oby Synowie Albionu nie zawiedli !!
Obrazek

" Czekając na przyjazd Evertonu na derby na Anfield, Bill Shankly dał szatniarzowi opakowanie papierów toaletowych mówiąc: "Daj im to jak przyjadą będę tego potrzebowali" "
PlaSt

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez lucasiu » 2 gru 2011, o 20:18

Świetne losowanie dla nas, ale trzeba niestety stwierdzić, że dla Reprezentacji Polski każdy rywal jest groźny (no może poza San Marino i innymi Wyspami Owczymi). Bardzo ciekawa jest grupa B. Współczuję Duńczykom bo szanse na awans to mają raczej niewielkie.
Jeśli jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jeśli jesteś drugi - jesteś nikim. - Bill Shankly
lucasiu

Postprzez DrGh0st » 2 gru 2011, o 20:30

Ani nie zagramy z dobrym zespołem, ani nie wyjdziemy z grupy, stadiony spalą chuliganie, drogi zniszczą samochody z całej Europy, a przez spaliny zwiększy się zanieczyszczenie powietrza.
Proponuję bojkot imprezy!
DrGh0st

Postprzez Cowboy » 2 gru 2011, o 20:35

Jaguar napisał(a):
Cowboy napisał(a):No i na mistrzostwach nawet nie zagramy z dobrym zespołem.

Durna prowokacja.

Wszystkie trzy drużyny w naszej grupie są od nas lepsze (wszystkie drużyny na ME są od nas lepsze).
Szanse na awans to jakieś 40% i tylko dlatego tak wysokie, że będziemy grali u siebie.
Polska reprezentacja jak gra każdy widzi. Słabe wyniki z drużynami które grają mecze towarzyskie, którym nie zależy, nie napawają optymistycznie.
... a tak zapomniałem "inaczej będą grać w meczach o stawkę". heh
Myślisz, że tylko Polacy zostawią ostatnie poty na ME?

Radzę się obudzić...
...lub zacząć modlić, może modlitwy sprawią że na końcu okaże się że ja się myliłem a Ty miałeś rację.

I na tym kończę dyskusję.
za wszelkie błędy odpowiada drukarnia
ללא דת

Obrazek
Cowboy

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez szopqa » 2 gru 2011, o 20:36

Jesli chodzi o potencjał szczęscia to mieliśmy go jako drużyna narodowa sporo ale i tak wszystko zależy najpierw od trenera a później od piłkarzy

Lepsze mecze będą na Ukrainie bo trafiło tam więcej rasowych drużyn a grupa B to wręcz miodzio dla tamtych kibiców, którym już zazdroszczę

Czort wie jak będzie ale jako kibic będę wierzył w Polaków, że nie zostaną głównym drewnem Euro2012 i troszkę irytują mnie opinie takich forumowiczów jak np. Cowboy który już wie, że z pewnością nic nie ugramy.

Owszem nasza reprezentacja gra jak gra ale nie skłąda się z grupki frajerów nie potrafiących kompletnie niczego - jeśli z tych indywidualności o różnym potencjale stworzy się zespół to możemy zagrać więcej niż 3 mecze. I zawsze dla wszystkich malkontentów podaję przykład Grecji - kto z Was do dziś nie dziwi się, że zostali oni mistrzami Europy, A zostali bo choć nie mieli wybitnych zawodników to mieli dobrego trenera który stworzył zespół więc dajmy szansę Smudzie by też taki zespół stworzył bo lepszego trenera na te ostatnie miesiące w Polsce nie znajdziemy
Ostatnio edytowano 2 gru 2011, o 20:45 przez szopqa, łącznie edytowano 1 raz
szopqa

Postprzez Assassin » 2 gru 2011, o 20:38

Jedną sprawą jest wiara w drużynę, a drugą konfrontacja z rzeczywistością.
A w rzeczywistości, nasza reprezentacja jest po prostu słaba. Nawet według rankingu fify, nasza reprezentacja jest tutaj najsłabsza na turnieju!

I przykre będzie teraz to, że do 8 czerwca napompuje się w Polsce taki balonik, że jak to nie zawojujemy mistrzostw, itd. a prawda będzie taka, że nie wyjdziemy z tej grupy. Wierzę, że nam się uda, ale teraz pewnie wszyscy na prawo i lewo będą srać jaką to mamy "grupę marzeń", a jak przyjdzie co do czego, to dostaniemy znowu ostro wciorane... Polska.
Assassin

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Winio69 » 2 gru 2011, o 20:55

Ale co niektórzy walka kucuboły aż się czytać nie chce. Zamiast cieszyć się z Euro tak dużej imprezy piłkarskiej ( pierwszej i ostatniej w naszym życiu bo predko takiej imprezy na Polskich boiskach juz nie zobaczymy), to narzekacie że nie wyjdziemy z grupy już na starcie. Mimo że atmosfera nie jest najlepsza wokół naszej reprezentacji to ja wierze w drużynę tak jak wierze w LFC, bo jestem Polakiem i należy wspierać naszych kopaczy mimio wszystko. Co do szans na wyjście z grupy uważam że nie stoimy na straconej pozycji ranking FIFA nie odzwierciedla faktycznego pozimu drużyn i przy odrobinie szczęścia i wsparcai kibiców jesteśmy jak najbardziej w stanie wyjść i grać dalej a co później zobaczymy...
Winio69

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drużyny narodowe