El.ME 2012

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

El.ME 2012

Postprzez KamillLFC » 3 wrz 2010, o 22:31

Zaczeły się eliminacje ME 2012 . Czerwoni dobrze sie prezentuja w pierwszych meczach .
Fernando Torres 2 bramki , R.Meireles(stan na 42 min) też dołożył bramke , Dirk Kuyt (z karnego :P )

Były gracz Y.Benayoun wczoraj hat tricka strzelil ;)
KSG & GKS & LFC
KamillLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Re: El.ME 2012

Postprzez Justyna11 » 3 wrz 2010, o 22:40

Brawo!!! :happy:
Ostatnio edytowano 2 gru 2010, o 17:11 przez Justyna11, łącznie edytowano 1 raz
- Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu. - Bill Shankly
Justyna11

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez zakrzev » 3 wrz 2010, o 23:08

tu proszę bramki Fernando z dzisiejszego meczu:

http://www.youtube.com/watch?v=4RUxmhETPjU

http://www.youtube.com/watch?v=RW_Od3x5hkE

pierwsza bramka cud, miód i orzeszki, a druga też niczego sobie, mocny precyzyjny strzał z pierwszej piłki.
„Liverpool FC istnieje, żeby być źródłem dumy dla swoich kibiców. Nie ma żadnych innych powodów".
Obrazek
zakrzev

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Gacunio91 » 3 wrz 2010, o 23:09

Eliminacje zaczęły się już odrobinę wcześniej, ale uznajmy, że dzisiaj ruszyły pełną parą :P

A oto wyniki ;)

Grupa A:

Kazachstan 0 - 3 Turcja(Turan, Altintop-piękna bramka,Kahveci)
Belgia 0 - 1 Niemcy (Klose)

Grupa B:

Armenia 0 - 1 Irlandia (Fahey)
Andora 0 - 2 Rosja ( Pogrebnyak x 2)
Słowacja (Holosko) 1 - 0 Macedonia

Grupa C:

Wyspy Owcze 0 - 3 Serbia (Lazovic, Stankovic, Zigic)
Estonia (Zenjov) 1 - 2 Włochy (Cassano, Bonucci)
Słowenia 0 - 1 Irlandia Pn (Evans)

Grupa D:

Rumunia (Stancu) 1 -1 Albania (Muzaka)
Luksemburg 0 - 3 Bośnia i Hercegowina (Ibricici, Pjanic, Dzeko)
Francja 0 - 1 Białoruś (Kislyak) :lol: :lol:

Grupa E:

San Marino 0 -5 Holandia (Kuyt, Huntelaar x 3, R. v. Nisterlooy)

Grupa F:

Litwa 0 - 3 Chorwacja ( Petric, Olic, Srna)
Grecja(Spiropoulos ) 1 - 1 Gruzja (Dvalishvili)

Grupa G:

Czarnogóra(Vucinic) 1 - 0 Walia
Anglia(Defoe x 3, Johnson) 4-0 Bułgaria

Grupa H:

Islandia(Helguson) 1 - 2 Norwegia (Hangelan, Abdellaoue)
Portugalia(Almeida, Meireles, Danny, Fernandes) 4 -4 Cypr(Aloneftis,Konstantinou, Okkas, Avraam )

Grupa I:

Litwa 0 - 0 Szkocja
Liechtenstein 0 - 4 Hiszpania ( Torres x 2, Villa, Silva)
Ostatnio edytowano 4 wrz 2010, o 10:58 przez Gacunio91, łącznie edytowano 1 raz
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly
Gacunio91

Postprzez kiksonlfc » 4 wrz 2010, o 10:57

KamillLFC napisał(a):Zaczeły się eliminacje ME 2012 . Czerwoni dobrze sie prezentuja w pierwszych meczach .
Fernando Torres 2 bramki , R.Meireles(stan na 42 min) też dołożył bramke , Dirk Kuyt (z karnego :P )

Były gracz Y.Benayoun wczoraj hat tricka strzelil ;)

Należy dodać, że Kuyt zaliczył takze 2 asysty przy 1 i 3 bramce Huntelaara :) jak zobaczyłem wynik Hiszpanii, i że Torres strzelil 2 bramki to myslałem, że to tylko przeciwnik... a obydwa strzały były idealne i myślę, że wielu bramkarzy w PL miałoby z nimi problemy. Raul zakończył wynik z 1 bramka i super :) mam nadzieję na udany debiut tego zawodnika
kiksonlfc

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez MerseysideRed » 4 wrz 2010, o 11:59

Bardzo cieszy dobra forma Torresa dwie bramki naprawdę bardzo ładnej urody. Widać jest wypoczęty i głodny gry, lekarze i rehabilitanci zrobili swoje.
Świetne wyjście zarówno przy pierwszym jak i drugim podaniu, nie mogło być mowy o spalonym. Oby ta forma jaką prezentuje El Nino w reprezentacji przeniosła się na wyniki w lidze.
RESPECT Torres
MerseysideRed

Postprzez Przemyslav28 » 4 wrz 2010, o 13:22

A mnie bardzo ucieszyła porażka Francji i remis Portugalii 8) osobiście nie przepadam za tymi drużynami. Torres strzelił piękną bramkę lobikiem. Myślę, że to będą ciekawe eliminacje.
"Co warte jest życie gdy nie znasz miłości.
Co warte jest życie gdy szczęścia w nim brak.
Co warte są chwile które mijają,
gdy każdy dzień jest taki sam..."
Przemyslav28

Postprzez Shoomi » 1 mar 2011, o 18:19

NIe wiem, czy to odpowiedni temat, ale bardziej odpowiedniego nie znalazłem. Dzisiaj na oficjalnej stronie UEFA rusza sprzedaż biletów na euro, udało się już może komuś takowy zamówić? Ja osobiście chciałem ale z tego co wyczytałem to serwery już są przeciążone i narazie nie mam na to szans. Cieszy to, że ewentualne szanse na dostanie biletu nie zależą od tego kto pierwszy się zapisze :)
Shoomi

Postprzez BarLiv » 1 mar 2011, o 19:02

Shoomi napisał(a):NIe wiem, czy to odpowiedni temat, ale bardziej odpowiedniego nie znalazłem. Dzisiaj na oficjalnej stronie UEFA rusza sprzedaż biletów na euro, udało się już może komuś takowy zamówić? Ja osobiście chciałem ale z tego co wyczytałem to serwery już są przeciążone i narazie nie mam na to szans. Cieszy to, że ewentualne szanse na dostanie biletu nie zależą od tego kto pierwszy się zapisze :)

O tym trąbią już od samego rana, że serwery przeciążone. Ludzie to się rzucili na to jakby rozdawali za darmo te bilety. Nic dziwnego że serwery zostały przeciążone. Ja sobie poczekam jeszcze z rezerwacją biletów, w końcu mam na to spokojny miesiąc.
BarLiv

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez gosia43 » 1 mar 2011, o 19:55

Ech już w nocy ludzie czychali. Z rejestrowaniem sie samym w lutym też trzeba było czekać, nie ważne czy to dzień czy noc, zawsze kilka minut, więc wątpie żeby inaczej wyglądało z biletami. Mnie nie udało się dostać na stronę uefa przez trzy godziny. Masakra.
Bilety dosyć tanie <przynajmniej w porównaniu do euro 2008.
Trzeba czekać. Pozdrawiam :)
Obrazek
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym."-Bill Shankly
gosia43

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Lfciorek » 26 mar 2011, o 17:21

Anglia już w 15 minucie prowadzi z Walią 2-0. Pięknie padł drugi gol. Świetne podanie od Johnsona do Younga i wykończenie Darrena Benta. Widać, że Johnson i Young już się szykują do wspólnej gry w klubie :happy: .
Obrazek
"Honor to stroma wyspa bez brzegów, nie można na nią wrócić, gdy ją już się opuściło."

"Niech wiatr zawsze wieje ci w plecy, a słońce świeci w twarz. Niech skrzydła przeznaczenia zaniosą cię do nieba, byś zatańczył z gwiazdami. " - Fred Jung
Lfciorek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Jetzu » 5 kwi 2011, o 14:25

Nie wiedziałem dokładnie gdzie to napisać, a nie chciałem zakładać nowego tematu więc:

Reprezentacja Hiszpanii dostała wczoraj oficjalne zaproszenie od AFA do udziału w... Copa America, innymi słowy, mistrzostw Ameryki Południowej.
Mistrzowie Świata i Europy mieliby zastąpić w turnieju reprezentację Japonii, która wycofała się z rozgrywek ze względu na sytuację w kraju. Jeśli hiszpańskie władze zgodzą się na udział La Roja w turnieju ich rywalami w grupie będą Argentyna, Boliwia oraz Kolumbia bo takich przeciwników wylosowano Japonii.

Turniej odbywać się będzie od 1 do 24 Lipca w Argentynie.

Też została zaproszona, jeden czort wie z jakich powodów, tak czy siak nie gra i w jej miejsce Argentyńczycy chcą Hiszpanów :)
Lista uczestników

Argentyna (gospodarz)
Brazylia (obrońca tytułu)
Boliwia
Chile
Kolumbia
Ekwador
Paragwaj
Peru
Urugwaj
Wenezuela
Meksyk (gościnnie)
Japonia (gościnnie)
Ostatnio edytowano 5 kwi 2011, o 15:06 przez Jetzu, łącznie edytowano 2 razy
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu

Postprzez lidzbarszczanin » 5 kwi 2011, o 15:04

Jetzu,a Japonia gra w Copa America????
EDIT: Głupie to :D Co oni w Am. Płd innych kraji nie maja??? :P
lidzbarszczanin

Postprzez Striker » 5 kwi 2011, o 15:09

No nie wiem czy to jest dobry pomysł,żeby zapraszać Hiszpanie wiadomo,że mecze byłyby dobre. Tez nie wiadomo czy Hiszpanie potraktowaliby ten turniej na poważnie.Wyjeżdżać do Argentyny zamiast odpoczywać przed następnym ciężkim sezonem,ale zobaczymy jak to będzie.
Obrazek
Obrazek
Striker

Postprzez Radwan » 5 kwi 2011, o 16:05

Jetzu napisał(a):[...................................]

Ciekawe, Francuzów maja bliżej, niewiele gorsi, a za Hiszpanów się wzięli. :wink:
It will be LEGEN- wait for it, keep waiting- DARY! LEGENDARY!
Radwan

Następna strona

Powrót do Drużyny narodowe