El.ME 2012

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, Daniel, RedFirmino, Gonzo, Ibiz, AirCanada

Re: El.ME 2012

Postprzez Sochal » 2 gru 2011, o 21:01

Assassin napisał(a):Jedną sprawą jest wiara w drużynę, a drugą konfrontacja z rzeczywistością.
A w rzeczywistości, nasza reprezentacja jest po prostu słaba. Nawet według rankingu fify, nasza reprezentacja jest tutaj najsłabsza na turnieju!

I przykre będzie teraz to, że do 8 czerwca napompuje się w Polsce taki balonik, że jak to nie zawojujemy mistrzostw, itd. a prawda będzie taka, że nie wyjdziemy z tej grupy. Wierzę, że nam się uda, ale teraz pewnie wszyscy na prawo i lewo będą srać jaką to mamy "grupę marzeń", a jak przyjdzie co do czego, to dostaniemy znowu ostro wciorane... Polska.

Mamy jedna z najprostszych mozliwych kombinacji druzyn w grupie, wiec ciezko nie nazywac jej grupa marzen.
A skoro to grupa marzen, to mozna chyba stawiac za cel wyjscie z tej grupy. Nikt normalny nie mowi ze bedzie to latwe i przyjemne.
Krytykujesz odchyl w jedna strone (pompowanie balona, w tym przypadku bardzo uzasadnione: latwa grupa w porownaniu z tym co sie moglo trafic, pierwsze i na dlugo jedyne Euro rozgrywane w Polsce itd itd - jak gospodarz ma sie nie podniecac turniejem i to po dobrym losowaniu ??), a sam uprawiasz kompletne czarnowidztwo - 'prawda bedzie taka, ze nie wyjdziemy z tej grupy', 'dostaniemy znowu ostro wciorane... Polska' - wlasnie TO jest typowo polskie podejscie :-)
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Re: El.ME 2012

Postprzez PlaSt » 2 gru 2011, o 22:28

DrGh0st napisał(a):Ani nie zagramy z dobrym zespołem, ani nie wyjdziemy z grupy, stadiony spalą chuliganie, drogi zniszczą samochody z całej Europy, a przez spaliny zwiększy się zanieczyszczenie powietrza.
Proponuję bojkot imprezy!

Ja proponuję żebyś walczył o dobro dla krzyża :] .

Ja pomimo, że jako Polak nie jestem kibicem Reprezentacji Polski ( już taki jestem, że jestem kibicem LFC i poszedłem dalej tym kierunkiem - Anglia ) daje jej szanse wyjścia z grupy i to na 1 miejscu... i tez tak w czerwcu obstawie ;] także schowaj swoje wypociny i zbędne zabieranie tlenu po poduszkę i się z tym prześpij..
Obrazek

" Czekając na przyjazd Evertonu na derby na Anfield, Bill Shankly dał szatniarzowi opakowanie papierów toaletowych mówiąc: "Daj im to jak przyjadą będę tego potrzebowali" "
PlaSt

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Drużyny narodowe