RPA 2010

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, Daniel, RedFirmino, Gonzo, Ibiz, AirCanada

Re: RPA 2010

Postprzez Maxweil » 11 lip 2010, o 22:07

Iniesta żółta karta za niesportowe zachowanie! Brutalna gra ;/
Obrazek
Maxweil

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez MikeLFC » 11 lip 2010, o 22:15

będziemy się dogrywać ;/
Obrazek
MikeLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez FankaLFC » 11 lip 2010, o 22:24

Wątpię, czy coś się zmieni w dogrywce. Chciałabym zobaczyć karne i zwycięstwo Kuyta :wink: Szkoda że nic nie ustrzelił dzisiaj i nie zagrał pełnego spotkania...
"Najlepszą obroną jest atak" Liverpool FC 2013-...
FankaLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez FCmadzia » 11 lip 2010, o 22:32

Maxweil napisał(a):Iniesta żółta karta za niesportowe zachowanie! Brutalna gra ;/

Te koleś, ale o co ci chodziło? :shock: O tej sytuacji mówisz co się odwdzięczył Bomelowi? Jeśli tak, to cię totalnie nie rozumiem. To Mark powinien dostać żółtą kartkę i powinien być w tedy wolny dla Hiszpanii, bo Inieście chamsko nadepnął na nogę. A reakcja Iniesty? Bardzo dobra! W tym wypadku pochwalam jak najbardziej! Jeśli nie o tej sytuacji piszesz wyżej, to nie wiem o którą chodzi ;)
A Holandia to w pierwszej połowie powinna dostać jakąś czerwień (np. bodajże de Jong za to wejście w Alonso).

Oby się w tej dogrywce rozkręcili. Mogą być nawet karne, byleby to Hiszpania wygrała :badhappy: (choć i tak się cieszę, że nie będą to Niemcy czy inna Brazylia)
FCmadzia

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez fanx » 11 lip 2010, o 23:04

Madzia, owszem, Iniestę można zrozumieć ale żółta należała się zdecydowanie, nie powinno być miejsca dla takich zagrań na boisku. Przynajmniej ja tak to widzę :)

Casillas \o/
Andrzej (mimo generalnie słabych zawodów) \o/ Dedykacja gola dla Daniego Jarque mnie po prostu wzruszyła.
Ostatnio edytowano 11 lip 2010, o 23:08 przez fanx, łącznie edytowano 1 raz
"Jestem chory na piękny futbol." Jose Mourinho
fanx

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Maxweil » 11 lip 2010, o 23:05

Pieprzone RPA! Torres pojechał, nic ni zrobił i wraca z kontuzją...
Obrazek
Maxweil

Postprzez BartekLfc1993 » 11 lip 2010, o 23:08

Espana !!! Bardzo się cieszę ,że wygrali :D :D mecz pełen walki...
Ale później sie zaczeło dziac :)
Co się dzieje z Torresem ? Ruszył sprintem i odrazu kontuzja?? kurde :( :( nie może tak byc .
You'll Never Walk Alone
Obrazek
#JurgenMUSISZ !
BartekLfc1993

Postprzez Jetzu » 11 lip 2010, o 23:09

Świetny mecz Casillasa.
Świetny mecz Iniesty.
Świetny mecz Stekelenburga.
Dobra zmiana Fabregasa.
Szkoda mi strasznie Gio, Stekelenburga, Kuyta, Robbena czy Sneijdera - Arjen miał genialne okazje jednak nie wykorzystał.
Nie rozumiem kompletnie wprowadzenia Elii i tego czemu tak długo Villa był na boisku - obydwaj właściwie nic nie robili na boisku, chociaż Torres też niezbyt, a i nie mógł się powstrzymać przed kontuzją...
MVP - Iker Casillas.

btw. Stało się, Nowa Zelandia jedyną niepokonaną ekipą turnieju w RPA!
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu

Postprzez rafis » 11 lip 2010, o 23:14

fanx napisał(a):Madzia, owszem, Iniestę można zrozumieć ale żółta należała się zdecydowanie, nie powinno być miejsca dla takich zagrań na boisku. Przynajmniej ja tak to widzę :)

Casillas \o/
Andrzej (mimo generalnie słabych zawodów) \o/ Dedykacja gola dla Daniego Jarque mnie po prostu wzruszyła.

Mam takie same odczucie co Ty, kto wie, gdyby nie ta gwałtowna smierć, może i on by teraz swiętowal z Hiszpanami .. brutalne jest to żyice :(
rafis

Postprzez ZohanLFC » 11 lip 2010, o 23:14

ESPANIA !!! Gratulacje :), Co do meczu był trochę mdły za dużo błędów i fauli oraz nie wykorzystanych sytuacji. Co do Torresa to zagrał tak jak na całym turnieju ale może zostane skrytykowany ale jeśli będzie to poważniejsza kontuzja może pozwolić to nam zatrzymać go w składzie. Wydaje mi się że powinien przejść gruntowną operacje.
Obrazek
ZohanLFC

Postprzez gekeer » 11 lip 2010, o 23:19

Nie wszystko da się operacją naprawić ;p
Torres wchodził bez problemów po schodach, więc raczej nie naderwał sobie mięśnia ;)
gekeer

Postprzez Intelli » 11 lip 2010, o 23:19

Torres jak odbierał medal to chyba nawet nie kulał, wiec nie jest z nim tak źle raczej.
Intelli

Postprzez BartekLfc1993 » 11 lip 2010, o 23:30

Gdybyście zostali MISTRZAMI ŚWIATA też byście zapomnieli o bólu więc nie ma co tu tak mówic . :)
You'll Never Walk Alone
Obrazek
#JurgenMUSISZ !
BartekLfc1993

Postprzez FCmadzia » 11 lip 2010, o 23:32

fanx napisał(a):Madzia, owszem, Iniestę można zrozumieć ale żółta należała się zdecydowanie, nie powinno być miejsca dla takich zagrań na boisku. Przynajmniej ja tak to widzę :) [...]

Tak, owszem, czemu nie, ale w takim razie dla van Bomela tym bardziej żółtko i wtedy "do widzenia" ;) I choć nie popieram totalnej rąbanki na boisku (jak będę chciała zobaczyć coś takiego to sobie włącze rugby), ale Holandia bardzo ostro dziś (szcz. w pierwszej połowie) i nie dziwię się takiej reakcji Andresa, wręcz brawo dla niego, że miał jaja i pokazał Markowi, że nie tylko on będzie "bił".
Ale to już bez znaczenia. Sędziowanie w tym meczu średnie, mocno średnie, ale tym już nie ma się co przejmować.

QUE VIVA ESPANA :!: :D Visca el INIESTA :D (czy jak tam)

Ogólnie Mundial zawiódł moje oczekiwania, ale to może też dlatego, że się bardzo na niego napaliłam.
Słabe sędziowanie przekonało nawet mnie już definitywnie do powtórek video.
Wielu piłkarzy/drużyn nie spełniło oczekiwań- przecież nawet Hiszpania- okey wygrali, ale nie grali tak jak przyzwyczaili.
MŚ bez Polaków? Dobrze było. Nie było przynajmniej nadmuchiwania balonu z nadziejami, które się po prostu nie mogą spełnić.
Noi nasze kochane TVP.... A dobra! Nie będę komentować czegoś tak słabego.

Jakby nie wygrana Hiszpanii (czyli jednej z drużyn, której mocno kibicowałam) to pewnie byłabym bardziej wkurzona i bardziej pesymistycznie oceniła te MŚ. Ale po prostu nie chce mi się nawet wytykać jakiś błędów. Nie jestem ekspertem i nie będę go udawać [jak ci studyjni niektórzy] (na dzień dzisiejszy)

Największy minus turnieju: Fernando Torres. Nic nei zagrał a kontuzje przywiezie. Oby nie jakąś poważna :oops:
FCmadzia

Postprzez Gall » 11 lip 2010, o 23:35

no i koniec...nareszcie cicho,zero wuwuzeli :D od tego mundialu nie lubię trąbek...a tak na poważnie,gdy by nie ostry i brutalny czasami mecz to o wiele lepiej by to wyglądalo,szkoda ,że nie skończylo się na karnych bo chętnie bym je sobie obejrzal,mam nadzieje ,że Nino wypocznie w te wakacje i nie będzie żadnej kontuzji,no to cóż tak na zakończenie.Gratuluje wszystkim i Hiszpanii za to ,że wygrala,i Holandii za to,że jest wicemistrzem świata,chcialem powiedzieć Kampione,powiem Vamos Espana :)
http://brudnymecz.blog.pl/
Mój blog o piłce nożnej.
https://www.facebook.com/sborawskiblog <- mój fanpage.
Gall
Redaktor

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drużyny narodowe