RPA 2010

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: RPA 2010

Postprzez gigi » 12 lip 2010, o 21:05

DWT-Adas napisał(a):(...)
Teraz pozostaje tylko czekać na kolejny Pepe Reina Show :).

Już zaczyna ;)(: http://euro2008.blox.pl/2010/07/Hiszpan ... wideo.html
gigi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Jaszczur91 » 12 lip 2010, o 22:45

Widać, że Pepe jest dobrym duchem reprezentacji. Szkoda, że nie zagrał na mistrzostwach ani minuty.
Moje analizy dla EPL Index: http://eplindex.com/author/pawelwolecki
Jaszczur91
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Jetzu » 12 lip 2010, o 23:39

Jeśli ktoś oglądał przed chwilą TVN 24 to pokazują tam relację na żywo z Madrytu i Reina oczywiście Master of Ceremony zabawia wszystkich i wychwala piłkarzy ^^
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Jaszczur91 » 12 lip 2010, o 23:47

Jetzu napisał(a):Jeśli ktoś oglądał przed chwilą TVN 24 to pokazują tam relację na żywo z Madrytu i Reina oczywiście Master of Ceremony zabawia wszystkich i wychwala piłkarzy ^^

Od razu jak to przeczytałem poszedłem zobaczyć, ale niestety się spóźniłem. Może będzie jutro na YT :)
Moje analizy dla EPL Index: http://eplindex.com/author/pawelwolecki
Jaszczur91
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez bytoviacy » 13 lip 2010, o 00:25

Jak coś znajdziecie to dajcie znać :]
Obrazek
"Jest wielkim piłkarzem na prawej stronie pomocy, dobrym na lewej i efektywnym na każdej innej pozycji. W środku jest jednak najlepszy i to cała różnica." Ian Rush o Stevenie Gerrardzie
bytoviacy

Postprzez Jetzu » 13 lip 2010, o 01:42

O dokładnie to pokazywali
http://www.youtube.com/watch?v=ayHGXGBjbpc

btw. trochę głupie zachowanie Pique i Puyola z tym Fabregasem xF
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu

Postprzez FankaLFC » 13 lip 2010, o 10:53

Jetzu napisał(a):btw. trochę głupie zachowanie Pique i Puyola z tym Fabregasem xF

Dla mnie - żałosne. To już jest przesada, gruba przesada. Nie chcę sobie wyobrażać, jak czują się teraz kibice Arsenalu... Gdyby coś takiego zrobili naszemu Torresowi, nie darowałabym... :dry:

PS. Wracając do show, Arbeloa od Reiny też nie gorszy :D

Edit:

FCmadzia napisał(a):A niektórzy płaczą tak o Fernando, bo pewnie tylko dzięki niemu kibicujecie The Reds (no offence). Jak dla mnie, to na razie jest on jednym z wielu w Liverpoolu. Bardziej mi zależy na Gerrardzie, Carragherze czy Reinie, który zdaje się, że pokochał LFC ze wzajemnością dozgonnie. Torres? Na pewno świetny zawodnik, ale sporo ma jeszcze do udowodnienia (mam nadzieję, że ten szalik po zwycięstwie na MŚ znaczył coś więcej). No chyba, że ucieknie...

Mam takie same odczucia w stosunku do Fernando! Po prostu podałam taki przykład i mam inne zdanie w tej kwestii. Stop off top!

Edit2: Może nie mam poczucia humoru, a może po ostatnich zaproszeniach zawodników Barcy do ich klubu takich graczy jak Fabregas nie wywołało to u mnie uśmiechu... Zaraz po tym Reina krzyczy: "The future of Spain, the future of Barca" - nie sądzę, by można to potraktować tylko jako joke. Ale już nie chce mi się o tym dyskutować...
Ostatnio edytowano 14 lip 2010, o 09:51 przez FankaLFC, łącznie edytowano 2 razy
"Najlepszą obroną jest atak" Liverpool FC 2013-...
FankaLFC

Postprzez FCmadzia » 13 lip 2010, o 12:48

Piękna feta :D Pepe wodzirej na pewno nie gorszy niż Pepe bramkarz ;) Super facet!
Jeśli ktoś znajdzie tłumaczenie do wypowiedzi Reiny to niech się podzieli jeśli łaska :)

A tak btw.- czy większość z was ma jakiś kompleks Barcelony ? o.O
Wiadomo, że piłkarze każdego klubu chcą by ich zespół był jak najsilniejszy. A że Barca osiąga sukcesy to łatwiej jest Inieście, Xaviemu itd "namawiać" na grę w Katalonii. Dlaczego u nas tak nie postępuje Steven z Carrą? Nie wiem, ale szkoda. Może np. taki Miller by się wtedy skłonił do grania w naszych barwach? Choć wiadomo- my mamy taką sytuacje a nie inną i nie jest ona zachęcająca, komfortowa.
Może i jest to trochę wkurzające ale mnie jakoś nie rusza. Jeśli Torres będzie chciał zostać to zostanie. Jeśli nie- to pójdzie.
Żart z Fabregasem? Może nie uśmiałam się do łez, ale na pewno nie płakałam i nie czułam niesmaku. Każdy wie, że Cesc kocha Barcelonę i pewnie chętnie by wrócił, ale i Arsenalowi dużo zawdzięcza i w Londynie ma wszystko poukładane. A sprawa się bodajże rozbija o kasę za niego a nie dla niego.
Nie rozumiem tej waszej nagonki na Barcę, ale okey- takie jest wasze zdanie.
A niektórzy płaczą tak o Fernando, bo pewnie tylko dzięki niemu kibicujecie The Reds (no offence). Jak dla mnie, to na razie jest on jednym z wielu w Liverpoolu. Bardziej mi zależy na Gerrardzie, Carragherze czy Reinie, który zdaje się, że pokochał LFC ze wzajemnością dozgonnie. Torres? Na pewno świetny zawodnik, ale sporo ma jeszcze do udowodnienia (mam nadzieję, że ten szalik po zwycięstwie na MŚ znaczył coś więcej). No chyba, że ucieknie...

Sorry za zrobienie OT
FCmadzia

Postprzez KACZOREK » 13 lip 2010, o 13:13

Dowcip był lekko niesmaczny. Głupio się zachowali chłopaki, no, ale zaślepieni radością byli :)
A Reina to świetny showman :)
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
KACZOREK

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez bizzy » 13 lip 2010, o 14:00

A tam niesmaczne... przesadzacie jak nie wiem... trochę poczucia humoru :!:

Wg mnie był to śmieszny i przemyślany żart. Fabregas jest łączony z Barceloną, to wykorzystali to w ten sposób. Przecież nie ukradli go do Barcy. A fani Arsenalu nie muszą się czuć upokorzeni, jeśli Cesc pozostanie w Londynie to kibice Kanonierów będą mieli dopiero powody do radości i będą dumni z Fabregasa, że nie uległ, więc looz. :)
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez bugirks » 14 lip 2010, o 11:59

Ma ktoś filmik jak Holandia świętuje?
Obrazek
bugirks

Postprzez Jetzu » 14 lip 2010, o 12:50

Na stronie Realu Madryt znalazłem listę obietnic do spełnienia po wygranym mundialu składane przez graczy La Roja w Kwietniu:

1. Iker Casillas
"Wolałbym tego nie robić ze względu na przesąd."

2. Raúl Albiol
"Nauczę się angielskiego."

3.Gerard Piqué
"Świętować bez wytchnienia".

4. Carlos Marchena
"Spełnić obietnicę z Euro [pielgrzymka do Santiago de Compostela] i wypłynąć w rejs z całą rodziną."

5. Carles Puyol
Piłkarz Barcelony zostawił pustą kartkę, ponieważ nie lubi składać obietnic.

6. Andrés Iniesta
"Udać się na pielgrzymkę do Santiago de Compostela."

7. David Villa
"Żeby celebracja była jeszcze lepsza niż ta po Euro."

8.Xavi Hernández
"Zgolmy się wszyscy, włączając dziennikarzy."

9. Fernando Torres
"Udać się na pielgrzymkę do Santiago de Compostela."

10. Cesc Fábregas
"Zaprosić do siebie wszystkich przyjaciół, ponieważ nigdy czegoś takiego nie przeżyłem, a teraz czuję się jak jeden z nich."

11. Joan Capdevila
"Wytatuuję sobie Puchar Świata."

12. Víctor Valdés
"Będę świętował z całą drużyną."

13. Juan Mata
"Pokonać szlak Ruta del Cares w Asturii i polecieć do Kalifornii."

14. Xabi Alonso
"Wybrać się w podróż dookoła świata."

15. Sergio Ramos
"Wytatuuję sobie Puchar Świata."

16. Sergio Busquets
"Wybiorę się na wakacje do Punta Cana razem z przyjaciółmi."

17. Álvaro Arbeloa
"Jeśli wygramy, przez rok nie wypiję Coca-Coli."

18. Pedro Rodríguez
"Świętować ile się da z najbliższymi, wybrać się na Teneryfę i gdzieś jeszcze z rodziną."

19. Fernando Llorente
"Wykonam skok spadochronowy."

20. Javi Martínez
"Pofarbuję włosy na kolor fluorescencyjny różowy i wykonam skok spadochronowy bez spadochronu w samych majtkach."

21. David Silva
"Pielgrzymka do Matki Boskiej Karmelitańskiej [chodzi zapewne o sanktuarium w miejscowości Beniaján - przyp. red.], by Jej podziękować."

22. Jesús Navas
"Wrócić do Johannesburga z rodziną i narzeczoną."

23. Pepe Reina
"Odstawię maszynkę do golenia do 31 sierpnia i obiecuję, że powtórzę konferansjerkę na świętowaniu!"

Martinez niszczy system, już wiadomo czemu raczej nie zmieni klubu w tym okienku ;D
Poza tym chce zobaczyć brodacza Reine w pierwszych kolejkach sezonu!
Obrazek
Jetzu

Postprzez Zmar » 14 lip 2010, o 14:37

Pique odbija po zdobyciu mistrzostwa :dry:
Zmar

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez TheKrzychu » 15 lip 2010, o 18:16

Compilation about World Cup 2010, most memorable moments, some goals, emotions, tears, pleasure, disappointment, happy, hights and lows...

http://www.youtube.com/watch?v=WXzn9zB3hW4

Zaniemówiłem. Coś niesamowitego. Z trudem łapie oddech...
Obrazek
TheKrzychu

Poprzednia strona

Powrót do Drużyny narodowe