Wybory w PZPN

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, Daniel, RedFirmino, Gonzo, Ibiz, AirCanada

Postprzez Jack92 » 30 paź 2008, o 18:25

Szczerze mowiac to ja bylem za Grzegorzem Lato ale nie spodziewalem sie ze wygra :D
No coz Panie Boniek zdarza sie:) (jakbys nie przechodzil z Zawiszy do Widzewa to bym Cie w miare lubil:D)
Obrazek
Jack92

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Cowboy » 30 paź 2008, o 18:58

tylko, ze jest mi ciezko uwierzyc, iz przy takich wiekszych sprawach, prokuratura jest apolityczna...

Jasne, sprawa z Krecina smierdzi interwencja polityczna z kilometra, ale caly proces ktory zapoczatkowala prokuratura wroclawska juz chyba ze dwa lata temu wydaje mi sie czysta.

...i dalej, to ze sie panstwo pakuje sie z butami do PZPN...dla kogo jest ten caly zwiazek, bo wedle dzialaczy, dla nich samych i nikogo wiecej...

Hehe dla pezetpeonowskiego betonu?
oczywiscie ze masz racje
pilka to dla nich moim zdaniem tylko dodatek.
Jestem ciekawy ilu z kandydatow na szefa PZPN regularnie oglada pilke, tak z wlasnej woli, dla przyjemnosci.

ktos powinien im w koncu uswiadomic, ze sa w bledzie

No i tym powinni sie zajac kibice i media.
W Polsce do niedawna temat pilki (sportu) byl bardzo marginalizowany, zajmowaly sie tym tylko serwisy i gazety sportowe.
Wlasciwie nic dziwnego, przeciez w zwiazku wszystko funkcjonowalo "jak nalezy".
Dopiero prokuratura uswiadomila spoleczenstwu ze ten zwiazek jest jak "grob pobielany" z zewnatrz czysty i zadbany a w srodku pelen zgnilizny i robakow.
Politycy w tej sytuacji przydaja sie jako gracz ktory otwarcie mowi ze w PZPN-ie to banda zlodziei, bo innym niestety zabraklo odwagi.
Mam wielki zal do wszystkich ludzi pilki, zwlaszcza dziennikarzy sportowych, osob dobrze poinformowanych, ze nikt nie przedstawil faktow o ktorych wszyscy oni wiedzieli, ze potem w obronie swoich oskarzen nie stanal do walki z PZPN-em nawet na drodze sadowej.
Nie wierze ze nie znalazlby sie zaden swiadek ktory potwierdzilby te oskarzenia.
O tych smierdzacych sprawkach potrafili gadac tylko polgebkiem.

...a ten zwiazek jest dla, szeroko rozumialego, dobra Panstwa...

Nie dla panstwa a dla kibicow.
Panstwo zazwyczaj zle wplywa na sport.
Wykorzystuje je do swoich celow.
Patrz olimpiada 1938. :)

pozdro
za wszelkie błędy odpowiada drukarnia
ללא דת

Obrazek
Cowboy

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 30 paź 2008, o 19:08

Sochal napisał(a):Lato prezesem PZPN.

PZPN R.I.P. [*]
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Jamie » 30 paź 2008, o 19:12

Wybor padl na Grzegorza Lato... Jakos mam mieszane odczucia w zwiazku z tym. Dziwi mnie takie male poparcie dla Bonka.
Nie ma co gdybac, trzeba dac mu szanse i zobaczyc co zdziala....
Jamie

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Yahoo1 » 30 paź 2008, o 19:16

Sochal napisał(a):
Lato prezesem PZPN.

Czyli nasza pilka podworkowa nie wroci do normalnosci przez kolejne 50 lat.
Nic sie nie zmieni.
Ale nie ma co udawac zdziwionego.
To bylo do przewidzenia, ze Listkiewicz bedzie mial na swoim stanowisku "godnego" nastepce.

a... juz szkoda slow

"Jeżeli zawodnik nie przeszkadza w grze obronie przeciwników lub nie szuka okazji do stworzenia przewagi.... to powinien zacząć." Bill Shankly o zasadzie off-side
Yahoo1

Postprzez adam_25 » 30 paź 2008, o 19:16

Jamie napisał(a):Dziwi mnie takie male poparcie dla Bonka.

Faworyt mediow, tak wlasciwie nie mial poparcia ze strony ktorego kolwiek dzialacza PZPN...
"W ciągu całej historii piłki, ludzie zmieniali kluby. Najważniejszą rzeczą jednak, którą musimy zapamiętać jest to, że to klub piłkarski jest znacznie ważniejszy i większy od każdego człowieka." - King Kenny
Obrazek
adam_25

Postprzez tilburg » 30 paź 2008, o 19:55

niskie popracie dla Bonka to tylko dowod, jak bardzie wyalienowana jest to organizacja, jak niewiele maja wspolnego z tym co sie dzieje na swiecie i w koncu, jak bardzo sie licza z opinia ogoly... a sumie, to oni sami stanowia ogol i nic wiecej ich nie obchodzi...
Im bardziej atakujace media chcialy Bonka, tym mniejsze mial szanse...

COWBOY ---> specjalnie uzylem zwrotu "szeroko rozumianego dobra panstwa", bo rozumiem przez to wlasnie dobro obywateli...a nie elit politycznych.
THIS IS ANFIELD
tilburg

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez PawloLFC » 30 paź 2008, o 20:02

Zaskoczyl mnie wybor, ze to bedzie Lato, ale zobaczymy co o zrobi dla polskiej pilki. Czy uda sie zwalczyc korupcje? :P Nie przekreslajmy go na start. Wolalbym jednak, aby wybor padl na Bonka, chociaz nie wiem czy byloby lepiej. W koncu Lato tez pilkarzem byl :)
You'll Never Walk Alone
PawloLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Sochal » 30 paź 2008, o 22:17

Lato: Mozemy zrobic Euro z Niemcami

Ja pier****...

Przeciez jeszcze nawet 24, ba, 12 godzin nie uplynelo! I juz taki bubel...
Boniek od razu sprowadzil go do pionu... Widac czarno na bialym, kto bardziej nadaje sie na stanowisko prezesa.

Ale delegaci kolorow uczyli sie od Kaczynskiego. :x
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 30 paź 2008, o 22:26

Tez to slyszalem. Autentycznie pie*dolnalem w stol. Ciekaw tylko jestem, co na to Ukraincy... Caly Grzesiu. Matko...

Lubu dubu lubu dubu niech nam zyje prezes naszego... zwiazku?

Zajebiscie teraz cala sytuacje ujal Eugeniusz Klopotek: "Stary pilkarski beton ogral wszystkich kibicow i rzad polski. Dokladnie pokazal gdzie sie zgina dziob pingwina. 4-0 Dla Listkiewicza."
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

Postprzez Brewka » 30 paź 2008, o 22:30

No to sie doigralismy.
Jeszcze dojdzie do sytuacji, gdzie bedziemy chcieli z powrotem pana Listkiewicza...

:sleep:
Obrazek
Brewka

Postprzez jussstyna » 31 paź 2008, o 18:21

Jamie napisał(a):Wybor padl na Grzegorza Lato... Jakos mam mieszane odczucia w zwiazku z tym. Dziwi mnie takie male poparcie dla Bonka.
Nie ma co gdybac, trzeba dac mu szanse i zobaczyc co zdziala....

W polskim PZPNie chyba nie da sie juz nic zdzialac.. Zwlaszcza z takimi rzadzacymi;/
Obrazek
jussstyna

Postprzez sensej » 31 paź 2008, o 21:55

podminowany dlugi czas bylem ostatnim wyborem nowego prezesa PZPN... Mocno liczylem na Zbigniewa Bonka, ktory dostal oplakana ilosc glosow! Nawet smierdzacy na kilometr Krecina dostal dwa razy wiecej! No nic nie zrobimy teraz. W totalitaryzmie mozna glupcom rzadzic, w demokracji glupcom glosowac...

Dla wszystkich optymistow, ktorzy budza nadzieje z nowym prezesem, majacy marzenia o rozwoju pilki jaki rozniosl sie wszedzie tylko nie u nas. Nie mam najmniejszych nadziei na to, ze Grzegorz Lato, bedzie innowacja dla Polskiej pilki kopanej. Bedzie ciagnal dalej ten sam wozek co Listkiewicz. Nie sadze, by stwarzal machine samonapedzajaca infrastrukture i rozwoj pilki. Bedzie siedzial wygodnie w fotelu i pracowal w minimalnym stopniu. Zreszta chyba, zaden z tych panow nie bylby w stanie podniesc Polski futbol na taki stopien by wiekszosc kibicow byla zadowolona. Za duzo pracy. Moze za 10 lat ktos sie znajdzie. Tutaj nie mozna szczycic sie Polska Kadra i jej osiagnieciami! Sory, "osiagnieciami". PZPN mam wrazenie skupia sie jedynie na Kadrze wlasciwej i stwarza dogodne warunki na treningi, odnowe, etc. Zapominaja o budowaniu pilki u podstaw. Zachecic trzeba dzieciaki od przesiadywania przed kompem do spedzania czasu na swiezym powietrzu. Dzieciaki, nasza przyszlosc woli pograc w wirtualna pilke niz prawdziwa. Szanse maja tylko te dzieciaki, ktore pochodza z bogatszych miast, mieszkajace w poblizu jakiegos fajnego klubu i jeszcze jak sa dzieciakiem bogatego tatuska to juz calkiem miodzio. Gdy zaglebiam sie w myslach o naszym ojczystym futbolu, glowa mi buczy i serce peka.

Dobrze przeprowadzone EURO2012, lub w ogole przeprowadzone w naszym kraju moze tylko pomoc. Nie wiem jak to bedzie ale My Polacy potrafimy jak nikt inny zwyciezyc i jak nikt inny zmarnowac to. By poprawic, pozal sie Boze, Nasza pilke potrzeba ludzi z glowa i porzadnie rozlokowanymi pieniedzmi. Bo gdyby przynajmniej w 80% dobrze byly wydane dostepne pieniadze to mysle, ze o niebo lepiej wygladalaby ta sprawa. Moze i nie ma pieniedzy, ale gdy sa nie zawsze sa dobrze wygospodarowane...

Snootchie Bootchies
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."
sensej

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Daniel » 31 paź 2008, o 22:02

Jak dla mnie to Lato jest umoczony w to PZPN-owskie bagno juz od pewnego czasu i jego prezesura raczej nic nie zmieni. Dalej dzialac beda stare uklady.

Osobiscie liczylem na wygrana Bonka. Badz co badz, przemawialy za nim chocby dobre stosunki z prezydentem UEFA. Pan Grzegorz nie reprezentuje soba nic konkretnego, a jego wygrana uznaje jako zgadanie sie grubych zwiazkowych ryb w celu znalezienia swojej marionetki.

Moze sie myle, ale jesli chodzi o moje stanowisko wobec polskiej pilki, dawno przestalem miec zludzenia.

EDIT.Aha, no i Leo leci z kadry w takim wypadku. Bo przeciez trenerem polskiej kadry musi byc rodak ustawiony jak nalezy.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez dajmon » 31 paź 2008, o 22:23

Nie jest dobrze ze Lato zostal wybrany na prezesa,ale moglo byc gorzej...choc nie wiem czy moglo byc gorzej.
dajmon

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drużyny narodowe