Polska czy Anglia?

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, Daniel, RedFirmino, Gonzo, Ibiz, AirCanada

Postprzez Wieviór » 10 sty 2005, o 19:13

Owen55 napisał(a):Powiedzmy... Ale czy tak czy tak Polska nie zdobyla ani jednego punktu, a przeciez to sie liczy w pilce noznej, nieprawdaz? 8).

No tak to sie liczy... i przez to Grecja ma Mistrzostwo Europy...

Owen55 napisał(a):Mozna calkowicie zdominowac mecz, miec mase sytuacji, a moze zabraknšc wykonczenia, szczeœcia lub Bog wie co jeszcze. Jedna akcja przeciwnika natomiast moze sprawic, ze caly wysilek poszedl na marne.

To mi coœ przypomina... Liverpool?? :)
Obrazek
Wieviór

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez stella » 10 sty 2005, o 20:38

W meczu Polska-Anglia, zawsze kibicuje Polsce.

Gorzej, gdyby przyszlo mi oglšdac mecz Polska-Czechy. Primo, ze odkšd ojciec zmuszajšc mnie (!) do obejrzenia meczu Czechy-Dania w czasie Euro zrobil ze mnie ich kibica na dobre i na zle. Secundo, tak polowa mojej rodziny mieszka w Czechach, co poglebia tylko mojš sympatiedo ich reprezentacji.
W ogole jest ciekawie, bo tak œrednio raz w miesi¹cu okazuje sie, ze mam kolejnego czeskiego krewnego, o ktorym nie wiem. Ostatnio uslyszalam, ze mam wujka w Ostravie. A zeby bylo œmieszniej, to moj 12-letni kuzyn chce byc pilkarzem i ma plakat Barosa nad lozkiem :roll:
24 hour party people!
stella

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez EL(MORO) » 10 maja 2005, o 21:28

Ja powiem tak. W eliminacjach kibicuje Polsce , bo jestem przekonany ze Anglicy z eliminacji do wielkiej imprezy zakwalifikuj¹ sie na bank, natomiast jakby np. podczas mistrzostw œwiata Polsa mia
    a zagrac z angli¹, kibicowal bym anglikom, jestem z nimi od 96 roku i mowi¹c szczerze nalezy im sie mistrzostwo œwiata w niemczech. W 96 roku odpadli w polfinale z Niemcami, pamietam ten mecz do dziœ, byli o niebo lepsi( odpadli w rzutach karnych), 98 rok odpali w 1/8 finalu z argentyna(rzuty karne) fenomenalny wtedy Owen, 2000 rok ME w Belgii i Holandii, 90 min Neville (ktorego z calego serca nie lubie) fauluje na polu karnym portgalczyka...gol...anglicy jad¹ do domu, MÂS w koreii i Japoni Fatalny kiks Seamana Angliy odpadaj¹ z brazyli¹ w cwiercfinale , a wcale nie byli gorsi... ME 2004, horror w Portugalii (rzuty karne) Anglia odpada w karnych z gospodarzami, ktorzy przegrywaja w finale z grekami...w moim sercu anglia zdobyla juzistrzostwoœwiata, europy...ale mam nadzieje ze w Niemczech udowodnia ze maj¹ najlepszych zawodnikow na œwiecie...
    There is only one Michael Owen !!!
EL(MORO)

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez ZAPI » 21 lip 2005, o 21:14

Kiedys jak bylem mlodszy to zawsze Anglie uwielbialem i im kibicowalem bardzo mowilem ze nawet jakby grali z Polska to tez bym im kibicowal . Teraz na szczescie jestem starszy i madrzejszy i oczywiscie ze bede z calego serca kibicowal POLSCE.
ZAPI

Postprzez lfc » 21 lip 2005, o 21:24

Ja w tym meczu napewno bede za Polsk¹ choc w kazdym innym meczu Anglikow byl bym za nimi.Przyzwyczailem sie do tego ze Polakow brakuje w MÂS i ME i dlatego kibicuje Anglii w tych imprezach(chyba ze jakim cudem tam zagamy).Jeœli chodzi o eliminacjie to jestrem zawsze za Polsk¹.W meczu Polska-Anglia bede obawial sie najbardziej o zdrowie naszych zawodnikow czyli:Gerrarda i Carry.To nie dlatego ze Polacy graj¹ ostro ale poprostu chce aby naszym pupilkom nic sie niestalo.Pozdro!
Obrazek
lfc

Postprzez lfc » 21 lip 2005, o 21:27

ZAPI napisał(a):Kiedys jak bylem mlodszy to zawsze Anglie uwielbialem i im kibicowalem bardzo mowilem ze nawet jakby grali z Polska to tez bym im kibicowal . Teraz na szczescie jestem starszy i madrzejszy i oczywiscie ze bede z calego serca kibicowal POLSCE.

Zapi przypominasz mi siebie z najmlodszych lat :D !
Obrazek
lfc

Postprzez Krzysiek » 21 lip 2005, o 21:48

Moim skromnym zdaniem kibicowanie Wyspiarzom w meczach z Polakami nie jest niczym nadzwyczajnym,ani tym bardziej niczym godnym potepienia.
Mowimy wiele o patriotyŸmie,a czym on sie rozni od patriotyzmu lokalnego?
Tak samo wiele osob moglo by nas potepiac dlaczego jesteœmy fanami Liverpool Football Club skoro w swoich rodzimych miejscowoœciach mamy druzyny pilkarskie?Czy ja mam sie czuc zdrajc¹ dlatego ze kibicuje LFC a nie Legii?Czy np Justyna powinna sie wstydzic ze nie kibicuje Wiœle a LFC?
Jak to mowiš serce nie sluga i skoro tak wybralo to tak jest i koniec.

Pozdrawiam.
You'll never walk alone
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Sochal » 21 lip 2005, o 22:25

No a mnie to chyba powiesicie jak widze. Kibicuje Anglii, no coz, po meczu z Portugali¹ w domu panowala powodŸ(chyba wiecie z czego :wink:), a jak Polska przegrywa, to nie moge powiedziec, ze jestem jakiœ strasnie smutny. Oczywiœcie, nie ciesze sie wtedy, ale jak juz napisalem, smutny nie jestem zbytnio. Co innego z Angli¹. Jak przegraj¹ :arrow: to jestem smutny. I nic na to nie poradze. Serce moje tak wybiera i nic na to nie poradze :!:

Liverpool Football Club -> Anglia -> Polska

Tak to wyglšda. Pozdro.
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

Postprzez Marcel » 21 lip 2005, o 23:33

Ja oczywiscie bede za Polska ,ale dla mnie nie bedzie tragedii jezeli polska przegra ten mecz :wink: poniewaz jezeli chodzi o druzyny narodowe to angielska jest zaraz po polskiej(jak dla mnie) po drugie to niestety i tak obydwie te druzyny nie dojda do finalu angila do cwierc finalu a polska jak polska nie przejdzie fazy gupowej to tyle jezeli chodzi o mnie pozdro dla wszystkich jastem tu nowy[/b]
LIVERPOOL na zawsze z tobÂą
Marcel

Postprzez ktośka » 21 lip 2005, o 23:52

Ja jak w kazdym meczu bede za Angli¹,bo Wielka Brytania,angielski i Liverpool to moje 3 najwieksze zyciowe miloœci,rzeczy bez ktorych nie moglabym zyc,i za ktore bym sie dala pokroic.Tak samo jak Levy po meczu Anglia-Portugalia mialam w domu powodŸ.Jezeli chodzi o reprezentacje,to na 2. miejscu zdecydowanie Czechy,i na 3 wreszcie Polska.Ale to w pilce,a w siatce zawsze"W gore serca Polska wygra mecz,Polska wygra mecz,Polska wygra mecz!!!"

Pozdro :)
ktośka

Postprzez Olka1 » 22 lip 2005, o 00:08

Ten temat jest zawsze powodem wilekiej klotni u mnie w domu!!! :? NIestety ja nie darze wielkiš sympatiš Polskiej pilki noznej, dlatego tez kibicowac bede Anglii!! Choc po ostatnim meczu bylam nawet dumna z Polakow, bo rozegrali niezly mecz (widac mam troche tego patriotyzmu w sobie :))
Zawsze lubilam druzyne Angielskš i zamierzam kibicowac jej na calym Mundialu wiec zaczynam od kwalifikacji!!!
Ale mimo wszystko mam nadzieje ze Anglicy nie wygraj¹ taj bardzo duzo i licze na jakieœ bramki rowniez Polakow,zeby im jednak udowodnic ze Polska ( nie tylko pilka) to nie taki Shit :)
P.S a na ME tez plakalam strasznie...oby to sie nie powtorzylo w przyszlym roku... :!:
"The greatest thing You'll ever learn is just to love and be loved in return "- Moulin Rouge
Olka1

Postprzez KochamLFC » 22 lip 2005, o 22:21

W takich chwilach odzywa sie we mnie patriotyzm..Jeœli chodzi o pilke nozn¹ jest mniejszy niz w innych sportach, ale zawsze jakiœ :) Dlatego trzymam kciuki za Polske:)
Pozdrawiam Karolcia~
KochamLFC

Postprzez fanka » 22 lip 2005, o 22:32

przy losowaniu grup na niemieckie MÂS czulam ze bedziemy grac z Angli¹. Lubie takie mecze, spotykaj¹ sie moje dwie ulubione reprezentacje, jest ogromna dawka emocji. Jednak mimo calego sentymentu dla angielskiej pilki zawsze licze na zwyciestwo Polakow, ktore byloby ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich ;) Na ustach ciœnie sie "Polska, bialo-czerwoni" ;).
zobaczymy kto wygra tym razem ;]
Nie sztuką jest być z drużyną kiedy cały czas wygrywa. Sztuką jest być z nią gdy nadejdą gorsze chwile....
fanka

Postprzez Ada » 24 lip 2005, o 18:19

Ja bede ogl¹dac ten mecz z pewnym obiektywnym podejœciem. Ze mn¹ jakoœ juz tak dziwnie jest, ze polsk¹ reprezentacj¹ nigdy sie jakoœ specjalnie nie interesowalam. ALE.przez partriotyzm po prostu nie potrafie nie obejrzec meczu z nasz¹ reprezentacj¹, bez wzgledu na to czy gramy z Angli¹ czy na przyklad Wyspami Owczymi :) zawodnikow tez znam (glownie przez tate) wiec jakiœ tam poziom zainteresowania jest. No ale przejdŸmy do tematu. Anglie zawsze lubilam, to byla pierwsza reprezentacja na jak¹ sie natknelam. Kiedy Owen przeszedl do Realu byly to jedyne momenty kiedy moglam go ogl¹dac bez katowania sie na meczach Galaktycznych (nie zniosla bym tego :wink: ) Dlatego tez zawsze bede im kibicowac. Zawsze z wyj¹tkiem meczow z Polsk¹. Gdyz na tych meczach jestem obiektywna. Wygra Polska - fajnie, wygra Anglia - jeszcze fajniej. i juz :D
Ada

Postprzez *Pati_LFC* » 24 lip 2005, o 18:47

Hmmm....ja to sama juz nie wiem. Ale zgodze sie z Adš, ze obojetnie czy wygra Polska czy Anglia to bede sie cieszyc :wink:
ObrazekObrazekObrazek

FC LIVERPOOL - The Best Of The Best!!!
*Pati_LFC*

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drużyny narodowe